Bursaspor Kulübü “Yeter!” dedi

Bursaspor Kulübü sosyal medya hesabından bugün katledilen iki kadın için paylaşımda bulundu.

Bursaspor Kulübü tarafından yapılan paylaşım şöyle;

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kim kadın cinayeti işliyorsa. Kim çocuk cinayeti işliyorsa. Kim hayvan lara eziyet ezip cinayet işliyorsa .. ALLAH binbir türlü belasını versin. . İyi halden ceza indirimi yapmayın. . Ceza ları artırın. .. Yeter artık . YETEEEEER. . !!!!!!

  60
  1
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Kadın katillerine idam gelsin… Bir yeterde Mustafa hocanın acemiliklerine . Neydi o akşamki oyuncu değişiklikleri. Bir anda takımın içini boşaltmak nedir aynı anda 4 oyuncu değiştirme zırvalığı 10 dk daha olsa ezikşehir maçı alıp götürecekti.bu kaçıncı hata. Hadi 3-4 maç abuk sabuk değişikliklere alışmıştık akşamki olay tek kelimeyle ACEMİLİK.

   1
   7
  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   ( KADIN ) BİZİM BAŞTACIMIZ EŞLERİMİZ ,,YÜCE RABBİMİN EN GÜZEL EMANETİ KIZLARIMIZ ( CENNET) ANNELERİN AYAKLARI ALTINDADIR,,SÖZÜNÜ UNUTMAYALIM , ,,,

   7
   1
 2. Ümitcan Uygun gibi tipler sırf birileriyle fotografı var diye içeri girmiyorsa, tecavüz ettiği kadın hakkında “onun rızası vardı” diyerek serbest bırakılıyorsa, Rabia Naz, Şule Çet gibi cinayetler birileri tarafından örtülüyorsa şaşırmamak gerekir. Öldüren kişinin siyasette tanıdıkları varsa büyük ihtimalle ceza almadan serbest kalır. Bu olay da 2 gün sonra unutulur…

  27
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Sıkıntı sistemde.
   İnsanlar okumaya teşvik edilmeli.
   Siyasi çekişme ve rant kavgası bırakılıp eğitime, bilime önem verilmeli.
   İşsizlik önlenmeli, asgari ücret insani bir yaşam standartlarında olmasa da yoksulluk sınırı altında olmamalı.

   1
   1
    1. @UZUN ADAM yorumuna yanıt olarak

     Kanunu cikarmak icin akp ve mhp nin oy sayilari yeter buna ragmen kanunu cikarmiyorlarsa bu sorunun muhatabi chp, iyi parti ve hdp degil akp ve mhp dir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu