Bursaspor Kulübü “Yaşadığımız olağanüstü durum…”

Bursaspor Kulübü bir açıklama yayınladı.

Teknik Direktör Yalçın Koşukavak’ın takımdan gönderilmesinin ardından kulüp bir açıklama yayınladı.

Açıklama şöyle: “Yaşadığımız olağanüstü gelişme neticesinde antrenmanımız basına Kapalı olarak gerçekleşecektir. Anlayışınız İçin teşekkürler”

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @semih16 yorumuna yanıt olarak

   Siz nasıl insanlarsınız? Haftalardır salladığınız adam gitti, hala mutsuzsunuz. Hala kelle istiyorsunuz. Yazık günah değil mi? Bir problem arıyorsak, hepimiz ilk önce aynaya bakacağız. Hocanın yuzune karsi ana avrat düz gittiniz. Insanlığa sığar mı bu? Delikanlılık bu mu? Erkeklik bu mu? Isini yapmaya çalışan bir adamın suratına suratına sövmek mi? Yazık değil mi ya hu? Bir sene daha çöpe gitti. Isleyen makineye comak soktunuz sonunda tebrikler. Takır takir oynayan takımın hocasına küfrettiniz, topcusunu ıslıkladınız. Soran olursa futbol şehri dersiniz. Cahil cuhela sehri burası, tımarhane!

   28
   41
   1. @Ejderya yorumuna yanıt olarak

    Makinenin çok ta işlediği söylenemez ama haklısın birader. Dün takım otobüsünün önünü kesip kaptana saldıranlar bugün hocanın yüzüne ana avrat sövdüler. Yönetim de hocaya sahip çıkamadı. Yem etti bu tiplerin önüne. Yarardan çok zararı var taraftarın kimse kusura bakmasın. Bu adamları camiadan uzaklaştıracağımıza sahip çıkıp arkalarında duruyoruz. Neden peki. Her deplasmana gidiyorlar çünkü. Yönetimin verdiği biletle. Yönetimin verdiği otobüsle. Sorun bakalım bir minibüs ya da bir otobüs hangi deplasmana kaç paraya gider. Ne kadardır bilet parası. Ne kadar cebe para koymak gerekir orada karnını doyurmak için. Bunları ben bilirim kardeş onlar değil. Ben her maça cebimden para vererek giderim çünkü. Ama ben kimim ki boşver. Bu takımın sahibi onlardır.

    12
    2
   2. @Ejderya yorumuna yanıt olarak

    Takır takır oynayan takım ? bu sene bütün maçlarımızı tekrar izle kazandığımız yada kaybettiğimiz maçların hepsine bak hangisinde eze eze top oynadık 3 tane maç sayabilir misin ? Yüzüne küfür edenler konusunda haklısın kimsenin bunu yapmaya hakkı yok. Her şerde hayır vardır hakkımızda hayırlısı olsun sezon sonu süper lig inşallah

    13
 1. Futbolcu personel maaslari odenir iyi de bi teknik direktorle anlasilirsa sinerji yakalanir super lige sorunsuz cikariz inşallah

  21
  1
 2. BASİRETLİ BİR YÖNETİM OLSAYDI ÇIKAR “HOCAMIZIN ARKASINDAYIZ” DERDİ…GÖRECEĞİZ BAKALIM YENİ GELECEK MORİNHO YU DA 1 METREDEN TOPU DÜRTEMEYEN SAHADA “YÜRÜR-GEZER” SELEZNOV U DA…ZAMAN HERŞEYİ GÖSTERİR…BAKALIM BU GECE HANGİ BARDA???

  5
  14
 3. Bak adamlara saldırı yapmayın
  Olaya genel bakın
  Bir adama yuhalama komple herkezde baskı oluşturuyor.
  Ve netice bu herkezde bi tutukluluk hali.
  Stres hali.
  Korku hali.
  Sizin tepkiyi koyma modeliniz yuhalama olunca neye faydası oldu bugüne kadar.
  İşte adam gibi hocayı istifaya davet ettiniz oldu.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu