Bursaspor Kulübü “Yarını bekleyin”

Bursaspor Kulübü resmi sosyal medya hesaplarından bir paylaşımda bulundu.

Yeni sezon formalarının tanıtımın yapılacağına işaret edilen paylaşımda “Şimdi daha güçlü, daha heyecanlı #GELİYORUZ Yeni sezon formalarımız için yarını bekleyin…” denildi.

27 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mehmet yorumuna yanıt olarak

   Yorumların geneline, ve onlara verilen artı-eksilerin dağılımına bakınca sanki çatlak sesler çok erken çıkmaya başladı.
   Mazallah, ligin başında iki de mağlubiyet gelse ortada ne başkan, ne hoca, ne Batalla, ne de gençler kalacak gibi.
   Şu bir gerçek ki, çok sonuç odaklıyız, çok sabırsızız, ve de sanki hiç değişmeyeceğiz.

   8
   1
  2. @Mehmet yorumuna yanıt olarak

   İNŞALLAH o yeni forma ların içini doldurabilecek forma nın hakkını verebilecek futbolcu lar transfer etmeyi nasip etsin. Bekliyoruz başkan. Sabırla bekliyoruz. Hadi bakalım hayırlısı.

   14
   3
  3. @Mehmet yorumuna yanıt olarak

   Yav bugün haftanın 4. Günündeyiz biri ordan yazmış süprizi kurbanmış dağılın biri burdan yazmış süprizi formaymış dağılın breh arkadaş bu nedir yahu gören bolluk içinde yüzülüyorda hamle yapılmıyor sanar evine ekmek götürmeye çalışan babadan hemen bisiklet istiyorsunuz şimdi yazarsınız ee o zaman neden başkan oldu sanarsın florentino peres abromoviç falan vardı adaylarda.

   49
   10
 1. bir haftadır süpriz bekliyoruz bu süpriz değil herhalde!!!
  ya yapamayacaksanız yok bu hafta bol süprizli geçecek tarzı paylaşımlar yapmayın bari bizde baya süpriz bekliyorduk.

  44
  45
  1. @bursalegend yorumuna yanıt olarak

   Geçen hafta açıklaması yapıldı. Anlaşılan kişi sayılarını paylaştıkça kişilerin istekleri dahada artıyor. Süreci bitirirken haber vericez dedi diye hatırlıyorum.

   37
   4
 2. Ulan ben de yarını bekleyin diye okuyunca tahta falan açılıyo zannettim. Hay takayım formaya be yaa. Yaw çıkalım formasız üstü çıplak oynayalım amk. Yeter ki şu tahtayı açalım. Çıplak oynamağa bile tavım. Emin başgaaan. Duy sesimizi. Formayla mormayla aldatma artık bizi. Bak, temmuz da geldi geçiyo. Millet kamplarını bitirecek. Biz hâalâ çoluk çocuk kadroyla Özlüce’de sinekleniyoz amk. Lig başlıycak alooo. Bırak 135’i, daha 40 milyondan haber yok. Olmuyo ama başgaaan.

  23
  12
 3. İsterseniz don aletle çıkınız umurumda değil bana tahtadan transfer den bahsedin dört gözle bu haberleri bekliyoruz. Gerisi hikaye.

  23
  7
 4. En son olarak dosya sayı yanlış hatırlamıyorsam 33 e inmişti ben önümüzdeki sezon sonuna kadar 25 e iner diyorum inşallah önümüzdeki 10 sene içinde 10 lara kadar indiririz 😡

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu