Bursaspor Kulübü ve 4 isim PFDK’da!

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun 14.07.2020 tarih ve 72 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar açıklandı.

TFF resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre Bursaspor Kulübü, İrfan Buz, Taner Alpak, Serdar Özkan ve Selçuk Şahin PFDK’ya sevk edildi.

BURSASPOR Kulübü’nün 12.07.2020 tarihinde oynanan BURSASPOR-EKOL GÖZ MENEMENSPOR TFF 1. Ligi müsabakasındaki “talimatlara aykırı hareketi” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 46. maddesi ile COVİD-19 Salgını Nedeniyle Ara Verilen Süper Lig, TFF 1. Lig ve Ziraat Türkiye Kupası Müsabakalarına İlişkin Talimat’ın 6/12 maddesi uyarınca PFDK’ya sevkine,

BURSASPOR Kulübü teknik sorumlusu İRFAN BUZ’un aynı müsabakadaki “sportmenliğe aykırı hareketi” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 36. maddesi uyarınca 13.07.2020 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK’ya sevkine,

BURSASPOR Kulübü futbolcusu SELÇUK ŞAHİN’in aynı müsabakadaki “talimatlara aykırı hareketi” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 46. maddesi ile COVİD-19 Salgını Nedeniyle Ara Verilen Süper Lig, TFF 1. Lig ve Ziraat Türkiye Kupası Müsabakalarına İlişkin Talimat’ın 6/12 maddesi uyarınca tedbirsiz olarak PFDK’ya sevkine,

BURSASPOR Kulübü antrenörü TANER ALPAK’ın aynı müsabakadaki “talimatlara aykırı hareketi” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 46. maddesi ile COVİD-19 Salgını Nedeniyle Ara Verilen Süper Lig, TFF 1. Lig ve Ziraat Türkiye Kupası Müsabakalarına İlişkin Talimat’ın 6/12 maddesi uyarınca tedbirsiz olarak PFDK’ya sevkine,

BURSASPOR Kulübü futbolcusu SERDAR ÖZKAN’ın aynı müsabakadaki “talimatlara aykırı hareketi” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 46. maddesi ile COVİD-19 Salgını Nedeniyle Ara Verilen Süper Lig, TFF 1. Lig ve Ziraat Türkiye Kupası Müsabakalarına İlişkin Talimat’ın 6/12 maddesi uyarınca tedbirsiz olarak PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Jukebox yorumuna yanıt olarak

   Play off ta irfan hoca kulübede olamayacaksa kaptan Ömer Erdoğan’dan destek isteyelim.severek yardımcı olur düşüncesindeyim.umarım hakkettiğimiz lige geri döneriz.hakkımızda hayırlısı olsun.

  2. @Jukebox yorumuna yanıt olarak

   O bizim Galip geldimiz maçı silme durumu çok kötü oldu.

   Valla ben dünyada olmuş luğu görmedim.
   Tamam olur ama es es gibi lig başlamadan belirlenir .
   Nebicim ülkede yaşıyoruz be ya , adalet varmı acaba ülkede.
   Heran akşam üzre hukuk değiştirebiliniyor.

   Yazıklar olsun…59 puanda olacaktık

   14
   1
 1. Bize yani borcumuz olan BURSASPOR a para lazım da. . PFDK aya para lazım değil mi. ??? Klüpler tff den para alır. . Değil mi ??? PFDK NEREDEN PARA ALIR ??? KLÜP LERDEN. … EEEEE AL GÜLÜM VER GÜLÜM ….. AKILLI OLMAK LAZIM. . LAZIM DA O AKIL HANGİ KLÜBÜN TARAFTAR INDA VAR.

  6
  1
 2. Buradan her zaman yazıyorum.
  TFF Mhk PFDK ve hakemlerden oluşan bir yapı.
  Play-off lar da teknik direktorunden yardımcısına ve hatta kaptan a kadar ceza verip Bursaspor u yalnız bırakmaya play-off ların dışına itmeye devre dışı bırakmaya çalışıyorlar.
  Uyan Bursa.
  Diren Bursa.
  İnadına Bursa.

 3. Bu nedir arkadaş önceden taraftar yüzünden her maç ceza yerdik şimdi ne oldu.ANLAŞILAN TFF ALIŞMIŞ BURSASPOR MU YAZ GİTSİN BU NEDİR.ULAN ÜÇ KURUŞ PARA ALICAZ BEŞ KURUŞ CEZA.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu