Bursaspor Kulübü terörü lanetledi!

Bursaspor Kulübü resmi sosyal medya hesaplarından bir paylaşımda bulundu.

Bursaspor Kulübü‘nün paylaşımında “Şırnak‘ta hain teröristlerle çıkan çatışma sonucunda şehit olan kahraman askerlerimize ve korucumuza Allah’tan rahmet; kederli aileleri, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ve milletimize başsağlığı diliyor, terörü lanetliyoruz.” ifadeleri yer aldı.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @kanka yorumuna yanıt olarak

    Senin düşüncelerin hayal ürünü asıl o soruyu benim sana sormam lazım teröristlerle aynı aynı çatı altında el ele kol kola seçimlere giren Parti’nin ALLAH belasını versin diyebiliyor musun?hadi şimdi kıvır dur bakalım!!

    3
    4
   1. @Tahsin yorumuna yanıt olarak

    Kim bölücülerle aynı çatı altında herşey ortada bide zeytinyağı gibi üste çıkma çabalarınız sizi sadece gülünç duruma düşürüyor..

    2
    6
   2. @Tahsin yorumuna yanıt olarak

    Tek bir açıdan rahat.Oyumu Sinan ogan ve Z.P.’ye verdim.2. tura da gitmeyeceğim.Secmek istesem zaten ilk turda seçerdim.Ek olarak ben ne demokrat dedeciler gibi ne de rteciler gibi Sinan ogana biat etmedim.Sinan ogan ikinci turda kimi istiyorsa destekleyebilir.Ben iki tarafı da desteklemeye eğim.Bir de burada bana hakaret eden bir arkadaş vardı.Keser döndü sap döndü.Kendi partisi geldi benim oy verdiğim Parti’nin kucağına oturdu.Gelsin oy dilensin şimdi buradan.

    5
    3
    1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

     bursaspor1963 nick’li arkadaşmış.Buldum.Buyuk ihtimalle;klasik,ergen,faşist zihniyetli CHP kitlesinden birisi kendisi.Secim bitene ve siyasi içerikli haber gelene kadar sustum.Şimdi konuşma sırası bende.KESEE DONER SAP DONER.GÜN GELİR HESAP DONER.Simdi yalvar yeşil halk partin için.Teror sevici vekilini de soktun meclise.Bu seçimde kemal Kılıçdaroğlu na oy verirsem ellerim kırılsın.Ne Recep Tayyip Erdoğan’a ne de kemal Kılıçdaroğlu’na oy moy yok.

     4
     5
     1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

      Ne domuz bağı ne kandil Dağı yesinler birbirlerini elbet doencek devran . Bu beslemeler şaka yapıyoz sanıyor hiç birine oy yok

      2
      2
 1. Artık ne sağ kaldı ne solcu vatansever ve hain olarak ayırmak lazım insanları bunlara çanak tutanların Allah belası nı versin

  10
  1
  1. @Mert yorumuna yanıt olarak

   Kesinlikle böyle ben zaten hep bu düşüncedeydim artık mesele vatansevermisin vatanhainimisin meselesine geldi aslında bu hep böyleydi..

   4
   6

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu