Bursaspor Kulübü taraftarını bekliyor

Bursastore resmi sosyal medya hesaplarından bir çağrıda bulundu.

Yarın satışa çıkacak yeni sezon formaları için taraftarına çağıda bulunan Bursaspor Kulübü “Biz hazırız yarın tüm taraflarımızı mağazalarımıza bekliyoruz…” ifadelerini kullandı.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Geçim şartları zor da olsa Bursaspor taraftarı takımını yalnız bırakmaz.
  İmkanı olanlar Bursastore lara gidip alacaklardır.
  Belki forma satış rekorları kırılamaz fakat yine de rakamlar üst seviyelere ulaşacaktır.
  Kulübümüze hayırlı olsun.

  22
  6
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Sevgili ağabeyim.
   Her şeyden evvel biz de taraftar olarak küme düştük. Maalesef dediğiniz gibi taraftarlar hep hazır değil.
   400 TL lik kombineye keriz silkeliyorlar diyen bir orijinal formaya 289 TL vermekten aciz olanlar (durumu olmayan kardeşlerimizi tenzih ederim), ben Bursaspor’a neden bir şey vereyim Bursaspor bana versin diyen taraftar kitlesi temizlenmediği müddetçe taraftarlar topyekûn hazır değil güzel yürekli ağabeyim…

   47
   4
 2. Sevgili Bursasporlular forma dünya nın neresinde olursa olsun sevgi dir evet şehrimizde İstanbul ve Trabzon forması giyenler çoğaldı bunun en büyük sebebi sözde tirbüncüler amigolar kulecilerdir hepsi çıkarcı hepsi kendini düşünen insanlar bakın forma bilet kulüpten bedava bekleye bekleye bedava maç bedava deplasmana otobüs ve lider denilen Teksas da resmî olan zat emin nin danışmanı rezidans ta Yaşar ken Bursaspor yaşam mücadelesi veriyor hep yanlış hedef gösteriliyor suç şehrin zenginlerinde değil çıkarçıları lider yapan onlara itibar eden bizlerde bugün günlük 5 tl forma ya pahalı diyenlerde suçlu

  3
  1
 3. Zaten zenginler prestij için İstanbul semt takımlarını tutuyorlar. Orta hal ve altı zaten bu geçim sıkıntısında forma için bütçe ayıramaz. Başka kalıcı sabit gelir getirecek formüller düşünülmeli.

 4. Taraftarı niçin bekliyorsunuz ki zaten taraftarın hepsi burada ama para bekliyorsanız o başka herkes 1 liraya kombine bekliyor ama taraftar da haklı hırsızlar o kadar çokmuş ki daha basılmamış parayı çalanlar bile gördü , Şekil Emin bak Adanur !

  1
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu