Bursaspor Kulübü resmen duyurdu!

Bursaspor Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurulu hakkında bilgi mesajı yayımladı.

Bursaspor Kulübü’nden yapılan açıklama şu şekilde;

“Kulübümüzün Olağan Seçimli Genel Kurulu 1. toplantısının 19 Mayıs 2024 Pazar günü saat 13.00’de Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumu Toplantı Salonu’nda, çoğunluk sağlanamaması halinde 2. toplantının 26 Mayıs 2024 Pazar günü saat 13.00’de Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumu Toplantı Salonu’nda çoğunluk aranmaksızın yapılmasına karar verilmiştir.

Olağan seçimli genel kurulumuzun gündemi 4 Mayıs 2024 Cumartesi günü yayınlanacaktır.”

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kulüpte futboldan başka herşey var. ikide bir seçim, yolsuzluklar, bitmeyen kavgalar, ödenmeyen futbolcu maaşları,,ödenmeyen faturalar,birbirini suçlamalar,sürekli değişen başkanlar,sürekli değişen teknik direktör,sürekli saha içi olayları,sürekli tff den ceza,kendini çok biliyormuş zanneden fakat dünyadan haberi olmayan taraftar gurubu,kulübe zarar veren teksas gurubu,arkası aranmayan ve yaptıkları yanına kalan hırsız başkanlar,kulübün büyükşehir belediye başkanı tarafından yönetildiğini sanan cahil taraftar gurubu,alınan her kötü sonuçlardan sonra dünyanın hiçbiryerinde olmayan fakat sadece bizim şehrimizde olan büyükşehir belediye başkanını sorumlu tutmak ,yani anlat anlat bitmiyor kulüp futbol kulüplüğünden çıkıp şarlatanların oyuncağı haline gelmiş..

  48
  6
  1. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

   tüm bu olanlardan tabii belediye başkanları sorumlu olmuyor ama onlar da seçim zamanları bursasporu oyuncak gibi kullanmasını bilip tek yararları olmuyor onu da geçtim kulüp başkanı gibi hareket etmelerine ne dersin? medyayı yönlendirip istedikleri kişiyi oraya oturtmalarına peki? şimdi mevcut belediye başkanı senin malum nickinden hareketle söylüyorum sorumlu olmaz umarım .ona da bu desteği çıkar mısın? her şeyde belediye başkanlarını suçlamayın diye. ikiyüzlülük diz boyu da!

   2
   7
  2. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

   Takım iki maç başarılı olduğunda büyükşehir belediye başkanın kendini öne çıkartmak için stadyumda resimler çektirirse, yenilgininde hesabını ona sorarlar.

   2
   9
  3. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

   Kardeş sonuna kadar yazdıklarına katılıyorum şampiyon olmuş şampiyonlar liginde oynamış takıma yazık ettiler

   8
   2
  4. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

   bir kulübü kulüp ve camia yapan YÖNETİM-TARAFTAR-MEDYA dan oluşan 3 lü sac ayağıdır.
   neden buralara kadar düştük?
   çünkü,
   1- bu üçlü sac ayağının hiç bir ayağı bursa da yere sağlam oturmuyor.
   2- sportif başarının olmazsa olmazı YÖNETİM-TEKNİK ADAM-KADRO istikrarıdır, ancak o da bizde yok.
   3- bu istikrarın önünde ki en büyük engel de CAMİADA Kİ GÖREV KARMAŞASIDIR.

   8
   1
 2. bilinçli, sabırlı ve uyumlu bir medya ve taraftar profili olmadıkça yani bir anlamda mevcut medya ve taraftar var olduğu sürece bu kulübe güvenilir bir başkan gelmez. kaynak girmez.

  23
  1. @buda mı ofsayt yorumuna yanıt olarak

   seçen kulüp üyeleri, diva kurulu evlere şenlik medya da keza. siyaset bursaspora zarardan başkasını getirmiyor. bursaspor sevgisi kocaman bir yalan. en çok bursasporluyum diye bağıranı başkan yapan bir kafa var bu şehirde. çıkar ilişkileri çok fazla. bu saatten sonra bursasporu mesih kurtaramaz.

  2. @buda mı ofsayt yorumuna yanıt olarak

   Lobisi olmayan başkanlar ın yüzünden buralardayız.
   Hayri yazıcıya fenerli diye küfredenler. Oy vermeyenler.
   En büyük sorumlulardır.
   Levent kızıla bile küfür etti bu taraftar

  1. @SF 1963 yorumuna yanıt olarak

   Niye hiç kimse bu çalınan paraların hesabını sormuyor mesut Mestan erkan kamat recep bölük başı ali ay neden cikipda bonservis 800 binken 3 milyon auro deniyor kimse hesap sormuyor bunlar bursa sevdalısı değil düşmanıdır ve daha pek çok konular menejerlere verilen paralar başkalarının üzerinden kurulup kazanılan menejerlik parası daha daha neleri herkez çıksın hesap versin hesap soralım içim acıyor

   9
   1
   1. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

    Haklısında Minareyi çalan kılıfını hazırlamış Hukuk ne yapsın,
    Ama suç bizde taraftar olarak hiç birşeyi beğenmedik isimli bol sıfırlı transfer istedik ama para kaynağını sormadık üstümüze kıyafet alırken bile on kere düşünürüz paramıza göre ama bizim paramız olmayınca çocuk gibi sadece transfer istedik başkanlarda yaptı ama ödemedi 3 liralık adama 10 lira verdi ama kimse sorgulamadı 3 maç ta çöp yaptık alınanı hep böyle devam etti sonunda freni patlayan kamyon gibi hep duvara tosladık…vs. vs..

 3. Türkiye de kendi takımına en çok zarar veren bir kuruş bile kazandırmayan texas grubu, böyle taraftar düşman başına. Taraftar her takım için önemli ve değerli ama hiç bir taraftar takımın önüne geçemez zarar da veremez… İkinci konu yönetim, yönetici her konuda güçlü olmalı, maddi gücü olmalı, Bursa a ait taraftarı bilmeli, halkı bilmeli, siyaseti bilmeli, futbolun oyun kısmından teknik kısmına kadar anlamalı, iş adamlarına yakın olmalı, o güveni hem halka, hem taraftara, hem iş adamlarına verdiği takdirde bir milyon taraftar bir milyonu bir saat içinde toplar 10 milyonu bir günde. İş adamlarını saymıyorum bile. Bunun için özellikle taraftar grubu ne yönetime ne iş adamlarına saygısızlık etmemeli. Bu konudaki en büyük örnek, Kızıllar, küfürlerle küstüler, haklılarda, Bursa Spor tekrar ayağa kalkacaksa Kızıllar a da her bir taraftara da büyük ihtiyacımız var…
  Son olarak kadro yapısı, teknik kadroya Bursa nın ve Bursa Spor un ekmeğini yemiş donanımlı biri Ertuğrul Sağlam gibi, Batalla gibi, Mustafa Er gibi hocalar düşünülmeli. Ödemeler yapılınca. Bursa da oynamış eski futbolcularla üç büyük kulüpten ve kendi alt yapımızdan futbolcularla harmanlayıp geniş bir kadro kurulmalı…
  Taraftar
  Yönetim
  Kadro
  Amatör kümede olsak bile üç yıl içinde süper ligde ki yerimizi alırız…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu