Bursaspor Kulübü, Mustafa Er resmen Bursaspor’da

Bursaspor Kulübü'nün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Mustafa Er ile anlaşıldığı kamuoyuna duyuruldu.

Bursaspor‘un açıklaması şöyle;

Kulübümüz, teknik direktörlük görevi için Mustafa Er ile anlaşma sağlamıştır.

Bu anlaşmanın camiamıza, kulübümüze ve Mustafa Er’e hayırlı olmasını temenni ederiz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

39 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Trabzon maçına daha acil, koşarak gelmişti. Şimdi çok farklı sürçler yaşandı tekrar geldi. Bursaspor’uma ve Mustafa Hocaya hayırlı olsun. Tamer Tuna’ya da ayrılırken sergilediği nazik tutum nedeniyle kendisine teşekkür ederim. Zaman, boşa geçecek bir saniyenin dahi olmadığı kadar değerli. Söz futbolcularda, ya benliklerinin ve kişiliklerini ortaya koyacaklar ya da sezon başından sonuna kadar yaptıklarıyla hafızalardan silinmeyecek olumsuz izler bırakacaklar…

  87
  3
  1. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   Mustafa’dan Beklenti Şu An İçin Kalan 10-11 Maçın 7’sini Kazanması ve Bu Koca Sezon 6 Maç Kazanmış Takımdan Bu Çok Çok Zor Beklenti – Onun İçin Beklenti Gerçekleşmemesi Büyük Olasılık Çünkü Eminzade Ve Yönetimi Şu Anki Durum İtibariyle Bursaspor’u 3’cü Lige Düşürüp Paraları Alıp Toz Oldu – Eğer Yeni Başkan Yönetim Mustafa Bursaspor’un Kümede Kalmasını Başarırsa Şehir Üstün Madalyasına Layıklar Düşersek Onların Bu Halimizden 0% Suçları Var Oradan Başlayıp Artık Baskı Yapmayı Herkez Bıraksın Başarılı Olma Şansımız Yükselir!

   1
   2
  2. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   Açıkça söylemem gerekirse pek umudumuz yok Mustafa Hocadan..Ama hem.Bursadpor,hemde kendi geleceğini düşünüyorsa başarılı olmaya ve takımı kümede tutmaya mecbur..Yoksa Bursasporla beraber yok olup gider..Geri pası yasaklasın ve hücum futbolu oynarsın.. Oyuncilara şans versin,Oynamayan ,ruhsuz oyuncuyu bırakıp onun yerine gençleri oynatsın..

   8
   19
  1. @Vertblan yorumuna yanıt olarak

   Yazdıklarıma kımse bozulmasın alınmasın Mustafa er ile bu takım paraşütsüz düşer bu çapsız yöneticiler de onunla beraber gider kımse kımseyı kandırıp polyannacılık oynamasın

   15
   17
  2. @Vertblan yorumuna yanıt olarak

   Bence yanlışa yanlışla Kapatıyoruz Mustafa Hoca geri döndü diye ben hiç sevinmedim Çünkü aynı maç okumasını bilmiyor kadro seçimini bilmiyor

   15
   14
   1. @Zeki yorumuna yanıt olarak

    Diyelim haklısın gelen
    Hocaların hangisinin
    Ne katkısı oldu bu takıma ? Kalsaydı en
    Azında 4/5/ oyuncu çıkardı Alt yapıdan bu
    Durumada düşmezdik.

  1. @Cano yorumuna yanıt olarak

   Futbolun ne kadar çok doğrusu varsa sen hep ters tarafta saf tutuyorsun.
   sen ve senin gibiler, Bursaspor’un başına gelebilecek en yanlış adama destek verirken düşünecektiniz bunları.
   Ne sanıyordun?
   Ne şampiyonluğu?
   Belki 100 defa yazmışımdır Emin beyin! kurduğu bu kadro sadece düşmemeye oynar diye.

   6
   3
 2. Hocam hayırlı olsun. Sene başındaki tatsızlıktan sonra ayrılık olmasaydı şu an play-off’a yakın bir yerde olacaktık ve sana sövüyor olacaktı taraftar, şimdi düşme potasında olmamız senin hatan değil. Bu kadar kötü bir takımın başına geldin, Allah senden razı olsun, bu takımı ligte tutamayabilirsin. Bunun da bilincindeyiz. Artık yapacak bir şey kalmadı mücize beklemekten başka.

  32
  7
  1. @PMB_10 yorumuna yanıt olarak

   İncici Tokenci Emin’in taaa. Şimdi nerde acaba şerefsiz? Bak Mustafa Er gene döndü. Kendisi Bursaspor’un öz evladıdır? Ama sen kimin evladısın Emin efendi? Bakalım yancılarınla beraber tarih boyu bu kulübün kapısından bi daha girebilcen mi? Hadi at bi tivit de neşemizi bulalım. Mustafa Er yine Özlüce’de. Sen nerdesin Emin? Ses ver bakam.

   11
   3
 3. Öncelikle şunu belirteyim Bursaspor düşmez. Birde Mustafa Er hocaya karşı değilim. İyide bi taraftarım. Madem ki bu hoca çok kıymetli veya iyi. Neden hiç teklif almıyor. Alıyor ise bizim neden haberimiz olmuyor. Canı gönülden başarılar.

  14
  1
  1. @Babe yorumuna yanıt olarak

   Kardeş sen hangi takımı takip ediyordun? Pardon? Küme düşme hattıyla aramızda 7 puan fark var, binmişiz bir alamete, gidiyoruz kıyamete. Sen çıkmışsın Bursaspor küme düşmez diyorsun. Nasıl olacak bu iş?

 4. Tekrar hoş geldin demek istiyorum ama içme sinmiyor bu sözü söylemek eğer gerçekten bizim evladımız olsaydı sene başında 1 Twitle bırakıp gitmezdi bu takımı eğer amaç armaya hizmet ise çevrendeki çakallara inat bu takıma sahip çıkacaktı yok ben bu çakallarla baş edemem benim boyumu aşar diyorsan olan biteni anlatıp öyle gideceksin ozaman

  10
  2
  1. @Grenarmy yorumuna yanıt olarak

   Bütün konu başkan buna git dedi gitti gel dedi geldi benim bu saatten sonra bunlara inancım yok emin bey ile Ali bey arasındaki hesaplaşma sonucu biz bu hale geldik

 5. Yeni yönetim aklıselim davrandı. Takımı adam gibi adama emanet etti.

  1-0 geride başlayacağımız erteleme maçı da dahil 11 maç daha var. Mustafa hoca kıl payı da olsa kümede bırakır bu takımı.

  Allah yardımcısı olsun.

  5
  4
 6. Taraftarlarımızın genelinde yerleşmiş sapkın bir anlayış var.Futbolculuk kariyerlerini başka takımlarda geçirmiş hocalara,ya da başka futbol takımlarını desteklediklerini bildikleri yöneticilere karşı anlamsız bir ön yargı ve reddetme var.İnsanların profesyonelce işlerini yapabileceklerini,onların bizim takımımızın taraftarı olmalarının gerekmediğini aklımızın ucundan bile geçiremiyoruz.İşte bu anlayış ve bu zihniyet bizi bu günlere getirdi.

 7. Hoca baba gibidir,takimin herseyiyle psikolojisi ile,gecesiyle gunduzuyle ilgilenir,en ufak seyden kocunup kusup gitmez,yarin en ufak basarisizlikta seyirci aleyhine donerse ben oynamiyorum deme,emin ol ki yorumuma eksi verecek olan simdiki destekcilerin en kucuk hatanda hoca istifa diyecektir,ama zor hocam can cikmadan huy cikmazmis,kusmeden darilmadan basarilar dilerim.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu