Bursaspor Kulübü Espor takımı kuruldu

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden Espor ile ilgili yapılan tanıtım haberini paylaştı.

Açıklama şöyle:

Anadolu’nun son şampiyonu ve Rockville Teknoloji arasındaki işbirliği ile tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yükselen bir trend olan Espor branşının faaliyete geçmesi için anlaşmaya varıldı.

Türkiye’nin beş büyük kulübünden birisi olan şampiyon apoletli Bursaspor’un arması artık Espor sahnesinde yer alacak. Bursaspor ve Rockville Teknoloji işbirliği ile hayata geçirilen Bursaspor Espor branşında Dünya’da ve ülkemizde milyonlarca takipçisi olan ve Espor sektörünün dinamiğini oluşturan League of Legends, Counter Strike, PubG, FIFA gibi bir çok farklı oyuna özel Bursaspor armasını taşıyan takımlar oluşturulacak.

“Bursaspor’un Geleceği İçin Çalışıyoruz”

 Bursaspor Espor branşı için Özlüce Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında konuşan Bursaspor Kulübü Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sezer Sezgin işbirliğinin taraftar için yeni bir dönemin başlangıcı olduğunu söyledi. Sezgin; “Özellikle genç taraftarlarımızın talepleri ve beklentileri doğrultusunda yapmış olduğumuz ön çalışmalar sonrası Espor branşında bir spor kulübü olan Bursaspor’un gelecek yıllar adına atması gereken bir adım olduğuna karar verdik. Bu karar sonrası Rockville Teknoloji’nin de aynı hedefler doğrultusunda Bursaspor Kulübü ile çalışmak istemesi ile birlikte bugün Bursaspor armasını artık Espor arenasında da göreceğimizi sizlere duyurmak isteriz. Türkiye’nin 5 büyük takımından biri olan ve bu başarıyı bulunduğu her kulvarda sürdürmeyi hedefleyen bir kulüp olarak Bursaspor’un atmış olduğu bu adım, kulübün ve ülkemizde her geçen gün büyüyerek devam eden Espor için dönüm noktasıdır. Bu güzel iş birliği için Rockville Teknoloji ve yöneticilerine teşekkür eder, yeni branşımızın takımımıza ve taraftarlarımıza hayırlı olmasını dileriz.”  dedi. Gerçekleştirilen işbirliğinin içeriği hakkında da bilgi paylaşan Sezgin, “Rockville Teknoloji şirketi ile 3 yıllık bir anlaşma çerçevesinde Bursaspor Espor branşında yer alacak takımların operasyonel maliyetleri Rockville Teknoloji tarafından karşılanarak, anlaşmanın 2. ve 3. yılları itibari ile takımlarımızın elde edeceği gelirler üzerinden gelir paylaşımı esasına uygun bir model belirledik.” dedi.

“Bursaspor’un Geleceği İçin Çalışıyoruz”

Bursaspor Espor branşı için Özlüce Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında konuşan Bursaspor Kulübü Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sezer Sezgin işbirliğinin taraftarımız için yeni bir dönemin başlangıcı olduğunu söyledi. Sezgin; “Özellikle genç taraftarlarımızın talepleri ve beklentileri doğrultusunda yapmış olduğumuz ön çalışmalar sonrası Espor branşında bir spor kulübü olan Bursaspor’un gelecek yıllar adına atması gereken bir adım olduğuna karar verdik. Bu karar sonrası Rockville Teknoloji’nin de aynı hedefler doğrultusunda Bursaspor Kulübü ile çalışmak istemesi ile birlikte bugün Bursaspor armasını artık Espor arenasında da göreceğimizi sizlere duyurmak isteriz. Türkiye’nin 5 büyük takımından biri olan ve bu başarıyı bulunduğu her kulvarda sürdürmeyi hedefleyen bir kulüp olarak Bursaspor’un atmış olduğu bu adım, kulübün ve ülkemizde her geçen gün büyüyerek devam eden Espor için dönüm noktasıdır. Bu güzel iş birliği için Rockville Teknoloji ve yöneticilerine teşekkür eder, yeni branşımızın takımımıza ve taraftarlarımıza hayırlı olmasını dileriz.”  dedi.

Gerçekleştirilen işbirliğinin içeriği hakkında da bilgi paylaşan Sezgin, “Rockville Teknoloji şirketi ile 3 yıllık bir anlaşma çerçevesinde Bursaspor Espor branşında yer alacak takımların operasyonel maliyetleri Rockville Teknoloji tarafından karşılanarak, anlaşmanın 2. ve 3. yılları itibari ile takımlarımızın elde edeceği gelirler üzerinden gelir paylaşımı esasına uygun bir model belirledik.” dedi.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu sezer sezginin icraatleri müsbet gozukuyor taraftarında bir kac kere olumlu yorumlar yaptığını gördüm. Diger yöneticilere göre daha genc bi adam tanıya eden var mı nasıl biridir?

  18
  2
 2. Formanın güzelliğine bak her sezon dandik tasarımlar yapıyonuz alın size forma çıkarın bunu sahalarda görelim timsah pençesini

  13
 3. Hayirlisi olsun, sezer sezginin dusuncesi ve karari var gibi duruyor, olumlu adim diye bakiyorum hic gelir getirmese bile buyuk reklami olucak klubun ve ismimizin

  11
  4
 4. Bursaspor Arması her platformda temsil edilmeli,
  Espor da dijital dünyanın önemli platformlarından,
  Bu platformda Bursaspor armasının da temsil edileceğini görmek doğru bir hareket,
  Tebrikler Sezer Sezgin, geleceğimiz Sezer kardeşimiz gibi vizyonu olan
  yöneticilerin ellerinde büyüyecektir.

 5. Boş beleş işlerle uğraşmayın karşim. Takım gümbürtüye gidiyor. gidin basketçilere ekstra prim filen verin lige çıksınlar. Bunlarla ilgilenin. Çocuklar bilgisayar oyunu oynayacak diye proje yaptık diye ortaya çıkıyorsunuz. Bravo size

  3
  26

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu