Bursaspor Kulübü “Borcumuz kalmadı”

Klübün resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle”

Kamuoyuna Duyuru
Kulübümüzün Bursagaz firmasına geçmişe yönelik hiçbir borcu kalmamıştır. Bundan sonraki ödemelerimiz rutin harcamalar doğrultusunda devam edecektir.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @NoName1963 yorumuna yanıt olarak

   Ulan yalamalığın da bu kadarı olur be. Kendini emin başkana borçlu hissediyomuş. Bak bak bak.. Sanki Tedaş’a borcu sen yaptın amk.

   6
   63
   1. @Omurga Lâzım yorumuna yanıt olarak

    Arkadaşım sen bursasporlu olmak ne demek anlayamamışsın bursaspor türkiyenin en büyük şehir takımıdır eğer bursasporun bir borcu varsa bu borç bursada yaşayan herkesi ilgilendirir bursaspor bursa demek bursa bursaspor demektir böyle büyük bir şehrin ortak paydası olan bursaporun doğal gaz veya elektrik borcu ödenmemişse tüm bursa sorumludur acıkcası bende emin başkana teşekkür etmek istiyorum bizi bu ayıptan kurtardı bursaspor demek sen ben biz hepimiz demektir bursaspor bir semt takımı değildir

    9
    1
  1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Her eleştiriyi hainlikle itham etmek akıl fukaralığıdır. Başkanı seviyorum destekliyorum ama körü körüne transfer politikasını 17 transferini ve bu transferlerden sadece 2-3 ü iyi çıkınca eleştiririz tabiki. Eleştirince hainlikle itham etmek gerçek hainin kim olduğunu gösteriyor. Herşeyi ne yaparsa yapsın yalamak şak şaklamak davarlara yakışır, fikri hür insanlara değil. Eleştirilmekten korkan insan insanda olamaz zaten

   1
   1
 1. Yemeyin ce yan cebe koymayın ca dürüst çe yönetilince borç lar ödenebilir miş. İstediğimiz arzuladığımız BURSASPOR bu işte. Emeği geçen lerden ALLAH RAZI OLSUN.

  36
 2. Emin başkanın değerini bilelim.kulübü soyup soğana çevirenlere kapak olsun helal başkan her tarafı düzene soktun tabi cebinden çok katkı yaptığını biliyoruz bazı namkör seyirciler bilmesede yanındayız

  28
  1
 3. Helal olsun başkanım. Mali konuda kimse sana tek laf edemez. Çok şükür doğru dürüst bi başkanımız oldu. Ah birde şu transfer politikası iyi olaydı tadından yenmezdi.

  19
 4. ne varsa genc nesilde var. 60 yas ustu dinazorlar, AP, Anap vs donemleri gordukleri icin, her kurumu “mali deniz yemiyen keriz” kafasinda gorduklerinden, Turkiye’de her kurumu zarara sokuyorlar.

  Ulkenin umudu gencler dir. Helal olsun baskan kardesime.

  10
  2
 5. ben diyorum hep sabredelim çoook güzel olucak her sey biz yeterki bir yumruk olalım isteklerimizi sahada küfür ederek hakaret ederek degilde sakince usturuplu gidip söylersek baskan ve yönetimi saygılı olan her seyi dinler yapar. bazı bazı arkadaslar gibi işine gelmedimi çıkıp sallamaz yönetime ondan sonrada ben bursasporluyum derler.biz öyle olmuyalım.bursasporluluk bir sereftir.taraftarı olmak sereftir inanın bunu gurbette daha iyi anlıyosunuz.hep derim NE MUTLU BURSASPORLUYUM DİYENE..

 6. Baktığımızda başkan iyi niyetli bu yönden bir şüphemiz yok maddi ve sosyal anlamda güzel işler çıkartıyor. Biraz tecrübe ve yaşından dolayı panik yönü var ama onlarda zamanla normale dönecektir. Ama niyetinin ve isteğinin bursaspora fayda getireceği ortada sadece zamana ve desteğe ihtiyacı var benim düşüncem herşey büyük Bursaspor için…

 7. Teşekkürler Serdar Acarhoroz. Sen o çeki kesmesen, bugün ne Timsah Arena’da, ne de Özlüce tesislerinde lambalar falan yanmazdı.

  1
  22
 8. Bu yönetim giderken diğerleri gibi bursaspor kulübünden şu kadar alacağım var diyecek bunuda buraya tarihe not düşer gibi düşüyorum

  1
  15

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu