Bursaspor Kulübü ayıbı düzeltti!

Bursaspor Kulübü tarafından stadyum kapıları ile ilgili bir açıklama yayınlandı.

Bursaspor Kulübü‘nün resmi sitesinden yapılan açıklama şöyle;

“Şehidimiz Abdülkerim Bayraktar, rahmetli Fehmizat Bayraktar ve Onur Zerey, kulübümüzün tarihinde unutulmaz isimlerdir.

Stadyum kapılarının yeniden giydirilmesi esnasında sehven bir karışıklık yaşanmış, farkedildiği anda Kulübümüz, bu konuyla ilgili hızlı bir şekilde çalışmalara başlamıştır.

Stadyumumuzun kapılarına tekrar Abdülkerim Bayraktar, Fehmizat Bayraktar ve Onur Zerey‘in isimleri ve fotoğrafları eklenmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Bir yazarımız vardı, bir kaç gün önce köşesinde ” İbrahim Yazıcı yi da silecekmisiniz” şeklinde provokatörce bir yazı yazmıştı. Sanırım anımsadıniz. Kapıların yeniden giydirilmesi esnasında sehven bu isimlerin sökülmüş oldugunu sanırım yazarımız da öğrenmiştir. Demek ki bir haberi yazmadan önce ne yapmak gerekirmiş? Araştırmak ve sormak gerekirmiş. Yönetimi sevmediğinizi her fırsatta gündeme taşımak için doğru ve kayda değer malzemeler bulmak gerekir. Her kes gibi bende öyle düşünüyorum. Gerçek Bursaspor lulara selamlar!

  2. yönetim de ayıp yok ne ayıbı adamlar açıklama yaptı haberimiz yok diye adnan ile çağlar dedikoduya devam mı ulan size top kaç gram desem bilemezsiniz aliciler sizi

  3. Hak vermiyorum ama Mehmet abiye yapılan saygısızlığı bile anlarım ama şehidin ismini sökmek kimin haddine . Taraftarla ugrasacaginiza işinize gücünüze bakın

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu