Bursaspor kongresiyle ilgili flaş gelişme!

Bursaspor’da 13-20 Ocak tarihlerinde yapılacak olağanüstü seçimli genel kurul öncesi önemli bir gelişme yaşandı.

S Medya Spor Müdür Süha Gürsoy‘un haberine göre Yeşil-beyazlı kulüpten, kongreyle ilgili yapılan bilgilendirmede, genel kurulun Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumu’nda gerçekleştirileceği duyurulmuştu. Ancak olumsuz hava koşulları nedeniyle kongrenin yerinin değişmesi gündeme alındı.

Bu doğrultuda yönetim kurulu eski kulüp başkanı ve halen BURFAŞ’ta genel müdürlük görevini yürüten Ömer Furkan Banaz ile temas kurdu.

Banaz’la yapılan görüşmede genel kurulun 20 Ocak’ta Yüzüncü Yıl Atatürk Stadı yerine Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’ne alınması konusunda anlaşma sağlandı.

MERİNOS ATATÜRK KONGRE VE KÜLTÜR MERKEZİ’NDE YAPILACAK

Konuyla ilgili Bursa Valililiği ve Bursa İl Emniyet Müdürlüğü’nün onay vermesi halinde Bursaspor’un 20 Ocak’ta gerçekleştirilecek olağanüstü seçimli genel kurulunun ikinci oturumuna Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi ev sahipliği yapacak.

Çoğunluğun aranacağı ilk oturumda katılım sayısının fazla olması beklenmediğinden kongre yine Yüzüncü Yıl Atatürk Stadı’nda gerçekleştirilecek.

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Hakkaten çok flaş gelişmeymiş yaa. Sonuç olarak kongre yine Timsah Arena’da yapılcekmiş. Ben de sandım Cavit Çağlar falan aday oldu. Yok anasının dini be ya. Fenerbahçe mi lan bu?

    8
    1
  2. Sevgili Bursaspor’lular ne konumdayiz camia olarak nerdeyiz hala dalga geçer gibiyiz hep kötülemek hep suçlu aramak lütfen saygı lütfen sevgi lütfen ahlak birlik olalim birbirimize birlik olalım lutfen yüreğinde Bursa Bursaspor sevgisi olan herkes yapıcı akılcı olalım saygilar

    3
    4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu