Bursaspor kongresi ne zaman olacak?

Bursaspor 2. Başkanı Emin Adanur dün gece istifa ettiğini açıkladı. Ekip lideri olduğu yönetim kurulunun Başkanı olan Hayrettin Gülgüler'in de bugün istifa kararını açıklaması bekleniyor.

Hayrettin Gülgüler‘in olağanüstü genel kurul için tarihi açıklaması beklenirken beklenirken en erken tarih ise 12 Şubat Cumartesi olarak gözüküyor.

Bursaspor Kulübü Tüzüğü‘nü hazırlayan ekip içinde bulunan Ömer Keskin sosyal medya hesabı twitter‘dan bir bilgilendirmede bulundu.

Yeni yönetim göreve gelene dek imza / icra yetkisinin mevcut yönetimde olduğunu ifade eden Ömer KeskinSeçim bitip yeni yönetim göreve gelene dek imza / icra yetkisi kongre kararı alsa da / istifa da etse mevcut yönetimdedir. Görev süresi seçimden seçime… Olağanüstü ile gelecek yönetiminki ise 3 yılı tamamlamaktır. (Olağan seçime kadar)

Karar alıp ilana çıkılsa; (en erken tarih) ilk toplantı 12 Şubat Cumartesi ikincisi ise 19 Şubat Cumartesi yapılabilir. *Hatta dernekler il ile yazışıp Olağan İdari ve Mali Genel Kurul ile birleştirilir (Deplasmandaki Samsun & Ankaragücü maçları da federasyondan rica edilip o gün dışına aldırılır)” bilgisini verdi.

68 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Umarım kayyuma kalır kulüp kimseyi beğenmediğimiz için o istifa bu istifa bu saatten sonra aklı olan da gelip bu kulübe başkan adayı filan olmaz zaten

  173
  20
  1. @Halil1963 yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor’un kongreye ihtiyacı yok bu web sayfasında olduğu gibi orada herşey manipüle ediliyor onun İçin kimse çıkmıyor aday olarak – Bursaspor’a kısa dönemde 10 kişilik geçici yönetim gerekiyor şehirden bunların konularında uzman Kanun Mali ve Futboldan Anlayan Olması Yeterli seçim vs gerek yok zaten Ya meteliksiz yada 6 Ayda böyle bu duruma düşüren geliyor- yönetim istifa etti diye üzülenlere durumumuz an itibarı ile 2’ci Lig 17’ci Düşme Potasında, 17 Tane Vasat Transfer, Burak Kapacak ,Kaptan Emirhan, İsmail ,Batuhan ,Kerem, Taha vs 15-20 Bursaspor’un Özü Satıldı , Bedava Gitti veya Kiralandı Belki Bir Daha Geri Dönmiyecek Şekilde, Borç Başta 400 Milyon Dendi Sonra 1 Milyar’a Çıktı Ama Dün Yeniden Yok İtiraz Yok Anlaşma Yok Yuvarlak Rakkamlar Yani Ne Olduğu Nedense Hep Meçhul , Eski Yönetimlere Dava Açıldımı Oda Yok , İki Şirket Mali Rapor Hazılıyor Dendi Oda Yok , Benzinlik Elden Gidiyor Deniyor Ama Onada Cevap Yok – Yani Say Say Daha Sayabilinir Ama Bitci Token 150 Milyon Satış Web Sitesinde 1.53 Olarak Fiyat ve Satış Tamamlandı Gözüküyor Burada Ne Oldu Durum Meçhul! , Bitci Arena Burada Ne Oldu? Reklam Gelirleri, Futbolcu Transfer Gelirleri Ne Oldu Burak Bedavaya Gitmedi FB’ye Ali Akman Vs Vs Ne Oldu Pralara ve Hala 12 Milyon TL Borç varmış Futbolculara ve Bu 62 Milyon Verdik Diyorlar Burada 2+2= 4 Yerine 10 Çıkıyor! – Böyle Vekaletname İle Başkanlık Ve Mali Bakımdan Meçhul Durumlar Hiç ve Hiç Dernek Yönetimine Tamamiyle Uyuşmayan Durum – Eyüp, Altınordu, Ankaragücü, Boluspor, vs Zaten Çok Zor Maçlar Bu Kadro İle İşin İçinden Çıkması Mucize Zaten 4 Puan Kazanmamız Lazım Üstekilerde Kaybetmesi Lazım Eyüp Maçındaki 1-0 Maça Mağlup Çıkmak Gibi Onun İçin Bütün Sorunları Ekledinmi Neden İstifa Etti vs Sormaya Gerek Yok Derhal Bursa Şehrinden 10 Bursaspor’lu Görevlendirerek Hedef Kümede Kalmak Çünkü Bunlar Bizi 3’cü Kümeye şu an için düşürdüler gibi!

   30
   6
   1. @BursaKurtul yorumuna yanıt olarak

    Kayyum değil büyükşehir belediye yönetecek veya büyükşehir belediye başkanını belirlediği bir kukla başkan zaten hedefte amaçta buydu ve amaca ulaşıldı iddiaya girmek isteyenle de girerim iddiaya bu kadar.

    31
    15
  2. @Halil1963 yorumuna yanıt olarak

   Aynen katiliyorum inşallah kayyuma kalır.çooook bilmiş taraftar başkanı çook bilmiş mesut ders olur ama olmaz nedenmi çünkü taraftar değil bundan sonra özde taraftarlar bunu sorgulasın.

   31
   7
  3. @Halil1963 yorumuna yanıt olarak

   Çevremdeki bir çok fanatik Bursasporlu, aslında gizli Galatasaray lı. İkinci takımı Bursaspor. Ayak yapıyo çoğu. Futbol üzerine muhabbet edince anlıyorsun olayı.
   Cinsel eğilimi farklı olupta itiraf edememek gibi bişey.

   32
   24
   1. @Az kuru Az pilav yorumuna yanıt olarak

    ya bi gidin şurdan. gizli mizliyse nereden biliyorsunuz kardeşim. bizim bu yaşadıklarımızı süper ligden veya 1.ligden başka bir takım kalsa taraftarlar o kulübün yöneticileri istifaya davet ederlerdi. hep yalama tam yalamaya değil. para babası ali koçu bile istifaya çağırıyorlar. bursaspor şampiyon oldu ama bursaspor büyük takım olamadı. mesele bu

    7
    1
    1. @fff yorumuna yanıt olarak

     evet guzel soylemis senin belediye baskanin besiktasli oldugu gibi ali ay denen adaminda galatasarayli olmasi gibi

     8
     1
   2. @Az kuru Az pilav yorumuna yanıt olarak

    Yaa arkadaş , keşke sadece TARAFTAR bazında kalsa . Kulübün başkanlığını yapan LEVENT KIZIL FANATİK FENERBAHÇE Lİ . Fenerbahçe maç kaybedince sinirinden elini Cama vurup elini yaralayacak kadar FANATİK FENERBAHÇE Lİ . Daha ne diyelim . Sözün bittiği yerdeyiz . Biz daha kendimizi kandırmaya devam edelim . BÜYÜK BURSASPOR CÂMİÂSI diye . Hangi BÜYÜK TAKIMIN BAŞKANI başka bir takımın FANATİK TARAFTARI olur .

    10
    2
  4. @Halil1963 yorumuna yanıt olarak

   Şuanda dibinde dibini yaptık.Ya şehir kenetlenecek kulübe sahip çıkacak ki ÇOK ZOR BİR İHTİMAL.Yada geçmişte örnekleri olan kulüpler gibi kaybolacağız.BURSA LI VE BURSASPOR LU OLARAK YILLARDIR İÇİME SİNDİREMİYORUM KOSKOCA ŞEHİR VE KOSKOCA SANAYİSİ OLAN BİR KULÜBÜN BU HALE GELMESİNE NASIL SEYİRCİ KALINMIŞTIR.ANCAK TÜM ETKENLER SANAYİCİSİ SİYASETÇİSİ BASINI BAŞKANI YÖNETİCİSİ TARAFTARI HOCASI FUTBOLCUSU RAHMETLİ YAZICI DAN BUGÜNE KADAR TÜMÜ SORUMLUDUR.MEVCUT YÖNETİMİN İSTİFASINI İSTEMEK TAMAM BAŞARILI DEĞİLLER ANCAK ZATEN YILLARDIR BİR BAŞKAN VE YÖNETİM BULUNAMADIĞI İÇİN BU YÖNETİM GELMİŞTİ.PEKİ ŞİMDİ BUNDAN DAHA İYİSİNİ BULABİLCEKMİYİZ ? ÇOK ZOR İHTİMAL.SADECE GÜNDEN GÜNE ERİYEN ŞAMPİYON BİR KULÜBÜN BİR UMUTLA ESKİ GÜNLERİNE DÖNMESİNİ BEKLEDİK İÇİMİZ YANA YANA.TEK KURTULUŞ ÇOK ZOR OLAN KENETLENME OLMAZ İSE DİLİM VARMIYOR DEMEYE ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN.

   32
   6
    1. @cakarsu yorumuna yanıt olarak

     Sen gerzekmisin konu Bursaspor ben değilim.Burada isteyen istediği şekilde yorum yapar eleştiri anlamında (Bursaspor umuzun lehine) Birde kimle neyi nasıl tartıştığına iyi bak başkası ile karıştırma.BİRİSİNİN YÜZÜNE KONUŞAMIYACAĞIN SÖZLERİ BURADA SARF ETME EFENDİ KÜÇÜLME…

  5. @Halil1963 yorumuna yanıt olarak

   Aynen bende merak ediyorum baskan adayi kim olacak bu kotu gunde yonetim degisikligine gerek yoktu corbacilar yine sahnede

   32
   10
  6. @Halil1963 yorumuna yanıt olarak

   Biz ilk önce taraftar yapısı değiştirmemiz lazım yoksa bu taraftarla hayatta başarılı olunmaz emin adanur hatalı mıydı hataları çok oldu ilkinde perteve güvenmesi belki anlaşmışlardır para indirmiştir bilemem eğer yapmışsa Allah cc ye hesabını verir ama şu durumda hele başarısızlıklara tahammül edemeyen bir kesim var hayatta kazanmakta ve kaybetmekte vardır arkadaşlar ama önemli olan yolumuzdan sapmamak biz çoktan saptık nedeni belli taraftar 2.şampiyonluk istedi ve yönetimler bir sürü transfer yaptı sonuç ortada bursaspor batıyor iyi yapılanmayla ve bursasporun a.ş yapılması şarttır bu şekilde kimse çalamaz ve en ufak bişeyde taraftarda indiremez yönetimi hala hatırımda İbrahim Yazıcıya yapılanlar ondan ötürü ben A.Ş olmamız gerektiğini düşünüyorum

   33
   1
   1. @Hamzabey yorumuna yanıt olarak

    Arkadas tek sorumlu olan sevdasini ve parasini veren taraftarmi yoksa paralarina alan ve kacan futbolcularmi. Kotu yonetim, kotu futbolcular, sabirsiz taraftar dersen belki.

    4
    2
  7. @Halil1963 yorumuna yanıt olarak

   Alinur Aktaş başkan BURSASPOR şampiyon zaten amaç buydu belediye stadında oyna belediye tesisinde idman yap ondan sonra belediye başkanına kafa tut kimse farklı birşey aramasın rahmetli yazıcıya da aynı şeyleri yaptı bu güruh ama o güçlüydü tecrübeliydi inatcıydı ve şanslıydı da dik durdu ve başardı.

   33
   19
  8. @Halil1963 yorumuna yanıt olarak

   kapatsınlar yeni gelene de istifa et diyecekler. bi 2,3 yıl Bursa mahrum kalsın futboldan. Altyapımız isim değiştirerek amatörden başlasın. millet Allah korusun kanser olacak, timsah arenada da konser., haftada 2 gün sosyete pazarı vs yapabilirler amatördeki takımı kurtarır. 3-5 yıl geçsin bakalım taraftar akıllandıysa Bursa Alligators A.Ş olarak devam…saçma değil bunlar öldük arkadaş

   33
   5
  9. @Halil1963 yorumuna yanıt olarak

   kendi işinde her iyi yönetici futbolu bilir diye bir kural yok , Ali Ay da bilmiyordu Emin de bilmiyıordu paraları ile hem reklamlarını yapacaklarını hem asgari ücretli personel çalıştırır gibi adam çalışıtırabilecekleri hissi bu yönetici kısmında olabiliyor……Emin iyi niyet ile başladığı görevini kendi açısından kötü denebilecek sonuç ile bitirdi.madalyonun diğer yüzü Selim in bu denli işin içinde olması birilerinin maşası hissi uyandırıyor ki öyle olma ihtimali çok …Ama maşanın diğer tarafındaki ne istiyor ,dip yapmış koskoca şehrin takımının kendi istediği yönetim ile şaha kalkmasını mı yoksa bu kulubun amatöre düşmesini mi!!!!

   33
   3
    1. @Yılmaz yorumuna yanıt olarak

     gözümle görmem lazım fikir beyanı tabi ki olabilir ama sadece ihtimaldir.
     Maalesef diyorum , halen taraftarımız paralı başkan gelsin ve ya gelecek ve ya gelmeli diye yazıyor çiziyor ama gerçek olan paralı başkan gelmesi değil önce bir olabilmek daha sonra sistemin olması daha sonra borçlandığın şahıslara borcunu ödeyebileceğin imajı vermek ve yapabilmek çok zor inanın çok zor bu şehirde zor Trabzonda çok kolay burada zor , diğer taraftan takımı amatöre düşürmek en ihtimali yüksek maalesef durum budur…2010 senesinde kalan taraftarımızın şapkasını önüne koyması ve sadece mantık ile düşünmesi gerek………gelecek başkanda bir şey yapamaz geçen seneki takımı dağıttıktan sonra maalesef buradan çıkış yok………..!!!

     1. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

      Yaşını bilmiyorum renktaş kusura bakma ben 44 yaşındayım ve 1990 yılından beri bu sıralar çok konuşulan amigonu taraftar gurubunun içindeydim..2012 yılından beri sadece taraftarım başkada birsey yazmayacağım gerisini sen anla.

      1. @Yılmaz yorumuna yanıt olarak

       evet bende 45 yaşındayım , babadan Bursasporluyum , istanbul takımı bilmem ,en iyi takım memleketinin takımıdır ……….Tribün ile alakalı kendimi bildiğim tarih 1986 gibi , teksasın üstünün kapatıldığı ilk maç olan dardanel maçı 1998 de son maçımdı teksas ta , ama en son 4 sene önce akhisara yenildiğimiz maçta gittim arkamda önümde hep kavgalar çıktı bir daha da gelmem dedim ve gitmiyorum………….
       Madrid Barcelona ve ya gs fb ve ya her ne takımsa seyretmem ama bizim takımın maçını çok çok önemli bir şey olmadıkça kaçırmam , buralarda hep yazdım senelerdir ,taraftar olarak değişmeliyiz hep 2010 da kaldık kulup gibi üzerimize koyamadık vs vs gibi ama değişen yok hep dip yapıyoruz !!! hep istemezük olduk evet belki haklıydık ama unuttuğumuz şey bizim burada yazdığımız yorum ile eleştirilen profesyonel futbolcuların ertesi gün tası tarağını alıp gitmeyeceğini öğrenemedik ,burada kötü eleştiriler ile bir yere varılamayacağını öğrenemedik …!!!

  10. @Halil1963 yorumuna yanıt olarak

   Samsunspor 2018 yılında kayyuma kaldı şimdiki geldikleri durum ortada bir an önce yiyicilerden önce kayyum aranmalı tek kurtuluş kayyumdur

   33
   9
   1. @Kayyumcu yorumuna yanıt olarak

    Aynen bencede bu borçla kim başkan olmak ister hadi diyelim oldu o da yiyecek küfürleri tehditler alacak zaten zengin iş insanı başkan olmaz olsada para yatırımı yapmaz zenginin parası da canıda tatlıdır vesselam 😉

    14
  11. @Halil1963 yorumuna yanıt olarak

   Yok yok selim efendi olacakmış başkan, bu takımı tüm borçlarından arındırıp süper lig vadetmiş ondanmış bu istifa istifa diye çığırtkanlık yapışı

   39
   9
 2. bir avuç kına var başta bu texsas denen gruba yok otobüs basmalar yok ev basmalar kendilerinin bursa’ya ve bursaspora verdikleri zarar kadar kimse vermiyor..

  51
  7
 3. Sanayici elektrik bulamıyor. Üstelik devamı da gelecek gibi görünüyor. Üretim durdu, ihracat durdu. İşten çıkarmalar, iflaslar vs. Kongre için başkan çıkmaz bu saatten sonra. Herkes kendi gemisini kurtarmaya bakar. Bursaspor kaderine terk edildi. Koskoca şampiyon takım ne hallere düştü. Yazık !!

  31
  7
  1. @Bal/Göç16 yorumuna yanıt olarak

   Büyükşehir belediye var korkmayın büyükşehir belediye tesisini kullanıyoruz büyükşehir belediye stadını kullanıyoruz eee bi zahmet büyükşehir belediye takımımızda olsun artık bi zahmet

   8
   13
   1. @Yılmaz yorumuna yanıt olarak

    Hee, büyükşehir babasının parasıyla yaptı stadı. Senin benim paramla yaptı, her şehir de toki yaparken biz kendimiz yaptık. Bırakın artık siyasi şovu biraz akıl yahu biraz akıl.

    12
    2
 4. bu kulupten corbacilarin gitmesi lazim .
  bedava maca girerler
  bedava deplasmana giderler
  bedava yiyip bedava icerler
  sonrada o gitsin bu gitsin
  kurtulamadik sunlardan
  en sonunda yok edeceksiniz bursasporu
  en azindan artik kulup kapansinda bari dert cekmekten kurtulalim.
  bu nedir ya

  26
  1
 5. E transfer işi yalan oldu demek ki. Madem transfer işi yalan oldu 3 çocuğu boş yere sattık demek oluyo bu

  24
  4
 6. Selim sira sende sende istifa et biz destekleriz bal ligindede sorunyok yeterki sen uzak dur Texas the end ….

  24
 7. Bedava yiyip içtikleri gibi deplasmanlara gidiş ve gelişlerde müesseselere zarar verip Bursanın adını lekelerler.

  21
  1
  1. @Eymense yorumuna yanıt olarak

   Adamın anasına avradına küfür edildi Fenerbahçe maçında gelirmi bence gelmez zor büyükşehir belediye takımına hazır olun bence boşuna başkan aramayın şu durumda büyükşehir belediye başkanı yapar bir yönetim deniz kolgu devam eder Tamer hocayida ikna ederlerse devam ederler etmezlerse Bursalı bir hoca ile mustafa erbolur Mustafa gönden olur vb bir hocayla devam ederler bak demişti dersin burada dursun bu yazım vesselam

   12
   1
 8. Her ülke hakettiği gibi yönetilir her kulüp hak ettiği gibi yönetilir başa gelenlerin hiç bir sorumluğu olmassa bu durumlar normal türkiye burası

  15
  1
 9. BİR NOT DA BAŞTA AMİGO OLMAK ÜZERE BU ADAMLARA İLK GÜNDEN BERİ SALDIRAN, BU KARARIN TEK SORUMLUSU OLANLARA…SİZİN İÇİN KAR DEMEDİM KIŞ DEMEDİM İRAN DAN KINA GETİRTTİM..KEYİFLE YAKARSINIZ ARTIK…

  14
 10. Yeni yönetim şöyle olmalı
  Selim önderliğinde tribün liderleri
  Bursa basınının güzide isimleri
  Tarık Çapçı Serkan yetişmişoglu Süha Gürsoy vs.
  Tolgay ataokay da kulübün mentorü olsun.
  Vur patlasın çal oynasın

  14
  2
 11. Tüm şehir ortak bir yönetim çıkarmadıkça ilerleyemeyiz. Hem çağlar hem sönmez, hem Alinur Aktaş, hem ibrahim burkay’ın
  önereceği isimler + olarak eski futbolcular,,eski yöneticiler , büyük sanayicilerin bu yönetime dahil olup gövde gösterisi şeklinde bir yönetim olmalı. Aksi halde son 6-7 yıldaki benzer şeyleri yaşarız. Bu saatten sonra Ya bir oluruz Ya yok oluruz.

  13
  16
 12. Şimdi transferler ne oldu yalan mı oldu
  Bir Başkan daha taraftar sayesinde yalan oldu
  Emin adanur gitsin diye zırlayanlar yeni başkan kim olacak konuşsanıza

  13
  3
 13. Hoş geldin kaos. Biz geldik 2 lig kırmızı grup. İnşallah Mevcut yönetim tekrar aday olsun güven tazelesin. Selim yine çıkıp konuşursa umarım bu sefer tepki götürü.

  12
  6
 14. Bursaspor’u düşürmek ve yok etmek için herseyi yapan Ali Ay’ a koskoca 3 yıl ses bile çıkarmayan camia, Emin Adanur’a 6 ay süre tanıyamadı. Bursaspor’un tamamen yok olmasını isteyenler yine kazandı. Kendilerinin güdecegi bir başkan bulurlar şimdi, güderler.

  12
  2
 15. Bu ekonomik krizde hiç kimse başkan adayı olmaz iş yerleri kötü durumda birde başkanmı olacak geçin bunları bu saatten sonra maalesef biz düşeriz transfer bile gelmez

  11
  1
 16. Şimdi delikanlı Selim çıksın aday olsun. Ya da belediyenin gösterdiği adayın şak şakçılığını yapsın. Ali AY kulübü harmanlarken , benzinlikler elden giderken , otopark elden giderken neredeydin Selim ? Belediye sus dediği için mi susuyordun ? Takım göz göre göre kümeye giderken neredeydin Selim ? Neredeydiniz maratoncular ? Bursaspor’a verdiğiniz yarardan çok zararınız var. Kimse takımı biz şampiyon yaptık falan demesin. Geçen sene taraftarı olmayan takım şampiyon oldu. Bu taraftar gruplarını Bursaspor dan temizleyecek kim varsa oyum ona.

  10
 17. Bu Teksas getiriyor başkan adaylarını sonra kendileri gönderiyor Bursaspor babalarının malı galiba.Böyle kulüp gitmez yönetilmez.Bulsunlar başkan şimdi bakalım yalnız getirecek başkanların cebine 40 milyon Euro koysun öyle gelsin.Yazık Koskoca Bursaspor mahalle takımını geçti neredeyse;Ama bu camianın önde gelen isimleri bir araya gelmez toplanmaz ise sonuç bu olur.Nerde Cavit Çağlar,nerde celal sönmez nerde Hüseyin Özdilek,nerede levent kızıl nerede Kanı şenler,Kadir şankayalar Hayri Yazıcı Lemi Keskin gibi Bursaspor hizmet etmiş futbolcu ve antrenörler Bursaspor un sizlere ihtiyacı var.Bursaspor kimlere kalmış Bursaspor eriyor böyle giderse amatöre kadar gideriz.Sahip çıkın şehirde önde geleneski başkan yönetici eski futbolcular bir araya gelip bir toplandı düzenleyip harekete geçilmeli…Teksas ve Selim Kurtulan kendine gel paralı başkan paralı başkan olmuyor öyle Selim.Bu kulübü İbrahim Yazıcıdan sonraki süreç getirmiştir kimse kusura bakmasın bu borç nedir ya hesap kitabını bileceksin profesyone insanları getireceksin sistem ve istikrar olacak .Böyle başarı gelmez kaos olur olan Bursaspor a olur…

 18. Sezon sonuna kadar devam etmeli yönetim, bu karar çok yanlış olur olağanüstü genel kurul olacaksa bunun tarihi 20 Mayıs gibi olmalı.

  6
  2
 19. KAYYUM BAŞKAN BURSASPOR ŞAMPIYON AMİGO SELİİİİİMMMM HADİ BAKALIM NEMALANACIĞIN BİR BAŞKAN BUL ÇÜNKÜ KAYYUM GELİRSE YALAKA TARAFTARI SALLAMAZ

 20. Ya lanet olsun satın şu kulübü sözde Bursalı Bursasporlu biri gelmesin artık asıl bunlar yüzünden battik biz. Bulun bı katarlı veya acun gibi bi adam satın gitsin anca öyle toparlarız. Hem de kan emiciler kulübe yanaşamaz öyle olursa

 21. Başkan kim olacakmis başkan olsun da sahtekar olsun kafalata gel hacı. Kaçıncı sıradayız kaçıncı ligdeyiz.ne söz verdiler ne Yaptılar gram düşünen gören yok.diger denyo başkanlar gibi proje yok icraat yok genç satma var menajerlerle dans var. 17 çöp alma var.akil fikir yok mu lan sizde…bu gelinen nokta tesadüf değil.

  4
  5
 22. Gören de çok iyi yönetimler geldi taraftar nankörlük yaptı her seferinde diyecekler. Öyle taş kafalı bir güruh türemiş ki yorumların geneline bakınca anlaşılıyor.yanar döner adamlar menajerlerle dans eder gençleri satıp yerlerine çöpleri toplar tahtayı actirdik der yine kapatır çünkü aldığı onca çöp maaş bekler gönderilmek için tazminat bekler. İbra edilmeyen başkanlar geldi geçti. Neymiş biz beğenmiyormusuz …siktirin gidin yavşak yalakalar. İki söze kanıp en çok Bursasporluyum diyeni başkan seçtiniz şimdi amatöre kadar yolunuz var.daha okuduğunu dinledgini olanı biteni anlamaktan acizsiniz artı eksi ile gerçekleri belirlediğinizi sanıyorsunuz. Bu sitenin arsivleri orada açın bakın bol artıli sikik fikirlerinizi.kac paralık kahin olduğunuzu gorun. Başkan olsun da yalan dolan olsun yalamak lazım tabii…

  3
  10
 23. KARDEŞİM SİYASETTE DE BÖYLEDİR, İÇİNDE “BAŞKAN” KELİMESİ GEÇEN HER YERDE DE BÖYLEDİR. BU İŞLERDE OMUZLARA ALINIP YAŞA VAROL BÜYÜK BAŞKAN DA VAR, EN AĞIR ELEŞTİRİYE MARUZ KALMAK DA. BUNU DÜŞÜNMÜŞSÜNÜZDÜR HERHALDE..GÖZE ALIP GELDİĞİNİZE GÖRE …YOKSA NE DİYE YİYEMEYECEĞİNİZ YEMEĞİN BAŞINA OTURDUNUZ?? EVET ÇOK AĞIR ELEŞTİRİLER OLDU.. BU SİTEDEKİ YÜZLERCE YAZIMDA SİZİN ARKANIZDA DA DURDUM.AMA SEÇİLMEK DE İSTİFA ETMEK DE HAKKINIZDIR. TABİ BUNUN DA BİR ZAMANI OLUR.BÖYLE BATAN GEMİYİ TERK EDERCESİNE ORTA YERDE BIRAKIRSANIZ BU ŞEHİR SİZİ DE ALİ AY GİBİ SAYGIYLA ANACAKTIR.SAYENİZDE KULÜBÜN KAPISINA ZİNCİR VVURULACAKTIR..SİZ DÜŞÜNÜN ARTIK NASIL DA SEVGİ VE SAYGILARIMIZLA ANILACAKSINIZ..KULÜP YÖNETMEK ÇOCUK OYUNCAĞI DEĞİLDİR…BUNU DA AMNLAYACAKSINIZ İLERİDE.

 24. benim anlamadığım yeni yönetim 1 buçuk, 2 ay içinde başlayabilir deniyordu tüzüğü yazan ekipteki kişi 12 şubat olur diyor yani 16 günlük bir süreç o kadar da çok zaman değilmiş inşallah eski futbolcular bir aday çıkarır transfer olmasa da olur sadece ücretler ödensin yeter bence

  2
  1
 25. Gerçek suçlu gerçek Bursaspor taraftarıdır . Her şeye istfia diye çorbacı selim tayfasına baskın gelememiştir . Keşke bedava oturduğu belediyede ki işinden de kovulsa .

 26. Bu siteye bir önerim var. Maç bilet kodu olmayana yorum kapalı yapın. Paralı başkan istiyor herkes para harcasın bol bol savursun. Gerçi paralı Başkan da öyle para harcayamaz artık da neyse. Paralı Başkan, zenginler para versin, yardım toplansın, siyaset para versin, borç silinsin vs. Ulan tırt maça gelmiyorsun, bilet parası vermeye eriniyorsun. Soğuk diyorsun, trafik diyorsun mazeret üstüne mazeret. Sonra eleştiri oldu mu en baba en cefakar sensiz. Hadi len ordan

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu