Bursaspor kongresi bugün!

Olağanüstü Seçimli İdari ve Mali Genel Kurulu’nda çoğunluk sağlanamazsa kongre 20 Ocak Cumartesi günü saat 14.00’de Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Orhangazi Salonu’nda yapılacak.

Tarihinin en zor günlerini geçiren Bursaspor’da Olağanüstü Seçimli İdari ve Mali Genel Kurulu’nun ilk oturumu bugün saat 14.00’te Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumu’nda yapılacak.

Çoğunluk sağlanamaması halinde ise ikinci oturum 20 Ocak Cumartesi günü saat 14.00’de daha önce açıklanan Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumu yerine hava şartları nedeniyle Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Orhangazi Salonu’nda gerçekleşecek.

1544 ÜYE GEREKİYOR
Mayıs ayındaki olağan genel kurula kadar görev yapacak yeni yönetimin belirleneceği kongrede başkan adayları Sinan Bür ile Raşit Barışıcı yarışacak. 4497 üyesi bulunan yeşil beyazlı kulüpte 3086 üye yapılacak kongrede oy kullanabilecek.

1411 üye ise çeşitli nedenlerden dolayı oy kullanma hakkından mahrum kalacak. Bugünkü kongrenin yapılabilmesi için en az 1544 üyenin hazır bulunması gerekiyor.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İnşaAllah Recep Başkan yeniden güven tazeler ve bugün tekrardan başkanlığa seçilir. Yoksa, bu iki yeni aday da Bursaspor’a hiç bir katkı sağlayamaz ve bu takım kesinlikle küme düşer. Recep başkan artık çıraklık dönemimi geride bıraktı. Şimdi onun ustalık dönemi. Verin yetkiyi bu kardeşinize, bakın görün. Bu sezon artık şahlanış dönemini yaşayacağız inşaAllah.

  10
  23
  1. @Mümin yorumuna yanıt olarak

   TUZUK DEĞİŞİKLİĞİNE İLİŞKİN ÇALIŞMALAR YAPMAK GEREK BU DEDEGIN GIBI CAN SIKICI EN AZINDAN BIR GUN SONRADA OLUR ILK OTURUM GÖRÜŞLER V.S.ERTESI GUN BASKAN SEÇİMİ ANAYASA DEGISIYOR BUNUMU DEĞİŞTİRMEK ZOR OLSUN

  2. @Mümin yorumuna yanıt olarak

   kafan güzelmi ne recep başkanı bıraktı artık başka adaylar yarışıyor, sade raşit recep günayın desteklediği adam, recep günay yüzünden bu haldeyiz, 2-3 ay önce istifa etseydi ne güzel transfer tahtamızda açıktı, -3 puan cezada yememiştik

   1
   3
 2. Sezonun ilk maçından beri ” Yönetim istifaa” diyenler, ” Genel Kurul” çağrısı yapanlar ” defol Recep G.”diyenler! İşte size Genel Kurul!!! Hey Texas li arkadaşlar hani aday veya adaylariniz nerede? Neymiş bu gün çoğunluk olmazsa 20 Ocak Cumartesi günü çoğunluk sağlanmadan Kurul yapılacak. Statlarda avaz avaz haykırırken yönetime gelecek bir çok zengin adam ve onları seçecek Genel kurul adaylariniz hazır gibiydiniz. Bu yönetimden kurtulmak isteyenler çoğunluktaydiniz madem bu ilk toplantıda bitirin bu işi! Bugün olmazsa öbür toplantıda zorunlu olarak bu iş bitecek. Önemli olan “zorunlu” olmayan daha ilk toplantıda başkanımızı seçmek. Haydi buyurun! Hemen bugün kurtulun gari!

 3. Bakalım aylardır kongre de kongre deyip imza falan toplayanlar bugün katılımda kongre yeter sayısına ulaşabilecek mi?

 4. Nerede geldiği görüşmüş ilk toplantıda üye geldiği şu saçmalığa son verin gelen geldin gelmeyen gelmesin yazık bi hafta kaybediyor takım

  5
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu