Bursaspor Kongre tarihini açıkladı

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden yeniden alınan genel kurul kararı ile yeni kongre tarihini yayınladı.

Bursaspor Kulübü‘nün açıklaması şöyle;

Kulübümüzün başvuru süresi içerisinde aday çıkmaması sebebiyle ertelenen Olağanüstü Seçimli Genel Kurulun 2. Toplantısının 06 Kasım 2022 Pazar günü saat 13.00’da Bursa Büyükşehir Belediye Stadı’nda yapılmasına karar verilmiştir.

Üyelerimize saygıyla duyurulur.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Bence aday Çıksa bile daha önce Hüseyin abi adaydı Bursaspor kötü gitsin diye bu adamı engellediler o kişiler kimse Bursaspor kimin kovanına çomak soktuysa o kişiler engellediler Bence yine bütün oyunları yapacaklar ve bunları yaparken de birtakım kişileri kullanarak yapıyorlar bunu görmedik mi yazık yazık vallahi yazık Çok üzülüyorum Bursaspor şampiyon oldu ama Bursa ve taraftar şampiyon gibi davranamadık bende dahil çok biliyoruz her şeyi çok bildiğimiz için de bu durumdayız yazık

    4
    1
  2. Orda burda yeni bi aday çıkmasın, bu yönetim devam etsin diye yaygara yapan yerel medya gazetecileri. buyurun size. aday çıkmadı. devam etsin o zaman mevcut yönetim. Niye tekrar kongre kararı alındı madem? 2.’lige düşürdüler, şimdi de arkadasına bakmadan basıp gidiyorlar. Hoş onların suçu geçmiş yönetimlerin yanında devede kulak kalır.

    2
    2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu