Bursaspor Kevin Miralas ile anlaştı mı?

Bursaspor'da transfer çalışmaları hız kazandı.

Gün içinde gerçekleşen Reagy Ofosu ve Ufuk Budak transferlerinin ardından geçtiğimiz sezon Gazişehir‘de forma giyen Kevin Miralas‘la da büyük ölçüde anlaşıldığı bilgisi var.

34 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @prusa yorumuna yanıt olarak

    31 MAÇ 7 GOL 5 ASİST ve antepin attığı çoğu golde çıktığı her atakta direk katkısı var. futboldan anlamadığın aşikar.

  1. @Emek Köy yorumuna yanıt olarak

   Bursa’ da BTSO ya kayıtlı 46 bin sanayicimiz var ! Bursa da doğan ya da doyan değerli sanayicilerimiz hadi sıra sizde ! Şehrimizin biricik takımı BURSASPOR’ umuza destek olalım…!
   Sen ben yok BURSASPOR Var !!
   Başka BURSASPOR YOK !!

   5
   1
  2. @Emek Köy yorumuna yanıt olarak

   Başkanım toplu imza semiramisinde taraftara açık toplu imza şöleni kutlaması olsun sisler lazerler meşaleler le çatıdan şelaleler yakılsın havayi fişekler atılsın konfetiler felan taraftar takımı takımda taraftar görsün ekranda transfer edilen futbolcularla adı soyadı yaş boy mevki hangi ülkenin vatandaşı gibi özelliklerinide görelim scorbordlardan, olmadı kamera çeksin scorborda versin görüntüyü sunucuda sesli anlatsın imzalar atılsın sizde konuşma yapın çok güzel olur çift aşılı ve hes kodlular katılsın genede güvenlik araması yapılsın yanıcı patlayıcı serbest ama göstersinler bıçak tabanca yasak olsun

   6
   15
 1. Yapılan transferler “moneyball” felsefesi ile yapılıyor, bilmeyen arkadaşlar varsa ufak bir araştırma ile öğrenebilir. Ne kadar verimli olurlar, şüphesiz görmeden bilemeyiz. Tabii bir de işin teknik kısmı var ki, Mustafa hocanın kafasında kurduğu sistemi halen net bir şekilde göremedik. Ama yapılan transfeler ve eldeki kumaş bize; tüm hatlarıyla saldıran, yırtıcı, hızlı, sahada 90 dakika boyunca ayakta kalan bir sistem üzerine çalıştığını gösteriyor. “En iyi savunma saldırıdır” mantalitesini de yavaştan hissediyoruz. İnşallah Türk futbolunu tehdit eden “kaleye dönük geri pas” terörüründen kurtulur ve gerçekten 90 dakika boyunca savaşan, keyif veren bir Bursaspor izleriz.

  78
  6
  1. @Şumensko yorumuna yanıt olarak

   Aynen yapmaya çalışıyor bence orta sahadan hızlı bir şekilde çıkıp rakibe baskı kurmaya çalışıyor bence

   1
   1
 2. İşte bu sağlam transfer olur. Önemli olan yaşı fazla da olsa tecrübeli, takıma birşeyler katabilecek adamları bulup yetenekli gençlerle harmanlamak.

  36
 3. 3.5 nokta transfer yapılsa gençlere ilave daha doğru olurdu klübun 1 kurusu bile çok önemli şuanda yapılan transferler Bursaspor’u daha da borç içine sokmaktan baska bir işe yaramayacak gibi duruyor neyse SİMDİLİK SUSMAK DAHA İYİ PAZAR OLA HAYROLA

  3
  1
 4. Ama bir tane santrafor lazım. Sadece bir tane. O da sakatlanmasın. Rakip defansı kötü olsun, kalecileri şapşallık yapsın…… başka ne istiyim😅

  1. @Harbici yorumuna yanıt olarak

   Bizim çocuğumuz Taha Altıkardeş çok iyi stoper.Daha bu yaşta Popescu gibi oyun görüşü var.Ligler başlasın; GS’nin milyonlarca avro verip aldığı Victor Nelsson’dan bile daha iyi olduğunu hepimiz göreceğiz.

   3
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu