Bursaspor Kayseri’de!..

Üniversiteli Bursaspor taraftarları Kayseri'de kafileyi çiçeklerle ve tezahüratlarla karşıladı. Yeşil beyazlı kafile konaklayacakları Hilton Otel'e geçerek maç saatini beklemeye başladı. Bursaspor'da Sercan, Svensson, Ahmet Arı, Mehmet Sak, İsmail Haktan, Stepanov ile sakatlıkları bulunan İnsua ve İvankov kadroya alınmadı.

 

MİLLER BEKLEMEDİ

Yolculuk öncesi Yenişehir Havalimanı'nda uçak önünde takım fotoğrafı çekinmek için tüm futbolcular bekleme salonunda tutuldu. Gelen misafirlerin uçağa binmesinin ardından beklemekten sıkılan takımın yıldız futbolcusu Kenny Miller tepki göstererek uçağa gitti. Bursasporlu futbolcular beklemenin ardından fotoğraf çekindikten sonra uçağa bindi.

 

SERCAN KAYSERİ'DE YOK

Kayserispor maçı kadrosuna alınmayan Sercan Yıldırım sakatlığı yüzünden bu hafta Kayserispor karşısında sahadaki yerini alamayacağını belirtti. Geçen hafta attığı golle gol orucunu bozan genç futbolcu Twitter sayfasından açıklama yaptı. Sercan, "Arkadaşlar küçük bir sakatlık geçirdim. Bu hafta oynayamayacağım. İnşallah iyi bir tedavi uygulanarak Beşiktaş maçına yetişeceğim. Teşekkürler" ifadesini kullandı.

 

Kaynak:SporX

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu