Bursaspor KAPPA ile anlaştığını duyurdu!

Bursaspor Kulübü yeni sezonda forma tedarikçisinin Kappa olacağını açıkladı.

Kulübü resmi Instagram hesabından yapılan açıklamada “Kulübümüzün Futbol A Takımı, Basketbol A Takımı ve Akademi Takımları “Resmi Spor Malzeme ve Ürün Tedarikçisi” Kappa! ” ifadeleri yer aldı.

 

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Arkadaş 5 gün sonra koltuğu terketmek zorunda kalıcaksın ama hala anlaşma peşindesin. Borçtan boğuluyoruz elektrik kesik transfer tahtası kapalı personel maaş alamıyo ama sen hala yok forma anlaşması yok oyuncu satıyım da parasını ben alıyım derdindesin. Hepimize yazıklar olsun, bugünleri görüp sesimizi yükseltip birlik olup gönderemedik bunları

  16
  2
  1. @Taraftar93 yorumuna yanıt olarak

   Onur babanın kemiklerini sızlatmak için mi bu yönetimde görev aldın? Herhalde rahmetli dedenden ve rahmetli babandan sana “adamlık “mirası kalmamış. Acaba BONCUK haklı mı?

  1. @timsah966 yorumuna yanıt olarak

   Tabi. Kappa’nın yüzde 50’si Ali Dede’ninmiş. Benzinlik arazisi ile Parlak Hasan’ın İzmir yolundaki tapulardan 2-3 tanesini Kappa’ya vermiş, karşılığında hisse senedi almış.

   3
   4
 2. Kappa ne yahu, uyduruk marka, ama bizim taraftar bayılır böyle şeylere, adidas, nike, puma, new balannce olsa bahane bulurlar pahalı derler en fazla 50 tl daha fazla vermemek için.

  6
  9
 3. Eğer Forma fiyatları 70-80 TL civarı daha düşük ücrete tutulacaksa,
  Şehir olarak taraftara kulak verip, taraftarın da kabul göreceği 1-2 özgün tasarım sunulacaksa,
  Yapılacak olan satışlardan önceki firmalar gibi düşük kar marjları değil de %25-30 gibi
  Yapılan satıştan Bursasporumuza kar kalcaksa, tabi ki de bu firma ile de çalışılabilir.
  Neden olmasın, yeter ki şartlarını kulübümüze göre düzenlesin.

 4. Napoliye,Real Betise yaptığı A kalite formaları yapsa eyvallah.Ama geçen 2008 yılı gibi pazarda 5tl’lık ucuz,ruhsuz forma yapacaksa bıraksınlar.Ne kadar ödeme yapmış bunu da aciklasın yeni yönetim.
  Real Betis onlarda yeşil beyaz,onların formalarını bile yapsa okeyim.Kappa Türkiye’ye 3.Dunya ülkesi gözüyle bakarsa bir darbede onlardan yeriz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu