Bursaspor kapattı!

Bursaspor Kulübü resmi sosyal medya hesaplarında dikkat çeken bir gelişme yaşandı.

Yeşil-beyazlı kulübün bugün Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nden Afyonspor ile oynayacağı karşılaşma için yapacağı yolculuk paylaşımında tüm yorumlar kapatıldı.

Bursaspor’da yönetim kurulunun bu gibi hamleler ile tepkilerin önüne geçmeye çalışması tepki çekti.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Şu başlık o kadar kötü niyetli, okura saygısız bir başlık ki yazan da okuyan da farkında.
  “Bursaspor, X paylaşımlarını yoruma kapattı”,
  “Paylaşımlar yoruma kapalı”, “Paylaşımlara yorum yok” vb. gibi onlarca düzgün başlık varken “Bursaspor kapattı” diyr başlık atıp görsel olarak da kurucu kulüplerin armalarını koymak saçmalık ve rezalet.

  Yazık. Bunu çok sık yapıyorsunuz ve çok ayıp ediyorsunuz. Bir tane post 400 okunsa ne olur 1200 okunsa ne olur? Kimse işini düzgün yapmayınca kulüp batıyor diye kızıyoruz, bu haberleri okuduğumuz platformun kötü yönetimlerden farkı yok.

  Gerçekten çok ayıp yaptığınız, lütfen okurlarınızı ve paylaşım ahlakını gözeterek içerik paylaşınız.

  193
  27
  1. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Zaten uzun zamandır bu sitede bir şeyler oldu bazı yazarlar mekalelerini yorumlara kapatırabiliyorlar bunu nasıl yayınlayıp kapatıyorlar o bir büyük soru çünkü o zaman birilerine kıyak çekiliyor bariz yani birileri bu siteye dışarıdan kendi çıkarları için yöneltebiliyor bu zaten büyük yanlış, bir ara 100’lerce beğeni alan yorumlar vardı meğerse oda yazarlar kendilerine beğeni atıyorlarmış sonradan duyduk yani manipülasyon!

   17
   23
  2. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Şu yorumunda o kadar haklısın ki, aslında bu platformu takip etmememiz gerekiyor attığı başlıkların bazıları bu şekilde art niyetli biz bunları takip ettikçe bizim sayemizde para kazanıyorlar ve üstüne üstlük Bursaspor’a bi faydaları da yok . Zaten gelişmelerden dolayı üzülüyoruz şunun attığı başlığa bak (Bursaspor kapattı ) kına yakarsınız kapatınca.

   41
   14

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu