Bursaspor kamp için Avusturya’ya gitti

Bursaspor yeni sezon hazırlıklarının Bursa'daki ilk etabını tamamlayarak bugün ikinci etap kampı için Avusturya'nın Bad Bleiberg kasabasına hareket etti.

Sabah saatlerinde Bursa'dan feribotla İstanbul'a geçen ve bir restorantta kahvaltı yaptıktan sonra Atatürk Havalimanı'na geçen yeşil beyazlı ekip, havayoluyla Slovenya'ya, ardından da kara yoluyla Bad Bleiberg'te konaklayacağı otele geçecekler. Reklam ve Pazarlamadan sorumlu yönetim kurulu üyesi İlhan Uslu'nun kafile başkanlığını yaptığı yeşil beyazlı ekipte son transferler N'Diaye, İbrahim Kaş ve Hakan Özmert'in Avusturya'da takıma dahil olacakları öğrenildi.

ÖMER ERDOĞAN: "HAZIR ŞEKİLDE DÖNMEK İSTİYORUZ"

Bursaspor'un tecrübeli futbolcusu Ömer Erdoğan Avusturya kampı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Bursa'daki ilk etap kampının iyi geçtiğini belirten deneyimli futbolcu, "Kondisyon ağırlıklı bir çalışma oldu. Avusturya'da maç ağırlıklı bir kamp geçireceğiz. İnşallah sağlıklı bir şekilde kampı tamamlar ve ön eleme maçına hazır şekilde Bursa'ya döneriz. İki hafta ailemizden uzak kalacağız ama futbolun içinde bu var" dedi.

"HEDEFLERİMİZE ULAŞMAK İSTİYORUZ"

Yeni sezonda da zirveyi hedeflediklerini belirten Ömer Erdoğan, "Yeni sezonda da hedefimiz üst sıralar. Cezalı maçlarımız var. O periyodu iyi atlatırsak, bu takım zirve mücadelesinde yer alır. Hedeflerimize inşallah ulaşırız. Keşke lige seyircimizin önünde başlasaydık. Ama böyle bir ceza aldıktan sonra bunun da üstesinden gelmemiz gerekiyor" diye konuştu. Ömer Erdoğan, seyircisiz maç cezalarının futbola yakışmadığını belirterek, "Umarım tüm maçlar seyircili olur. Futbolun en büyük zevki seyirci önünde oynamak" şeklinde konuştu.

"İNŞALLAH ÇOK ÇABUK UYUM SAĞLARLAR VE TAKIMA GÜÇ KATARLAR"

Takıma yeni dahil olan transferlerle ilgili yöneltilen soruyu yanıtlayan kaptan Ömer Erdoğan, "Yeni katılan arkadaşlarımızın hepsi kendi takımlarında başarılı olmuş Milli Takımlarında görev almış arkadaşlarımız. Onlar da inşallah çok çabuk uyum sağlarlar ve takıma güç katarlar.

Ömer Erdoğan, gündemde olan şike operasyonları ile ilgili yöneltilen soruya ise, "Bu olaylarla ilgili biz açıklama yapamıyoruz" dedi

 

Milliyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu