Bursaspor Joao Pedro ile anlaştı!

Bursaspor Kulübü geçtiğimiz sezon kadrosunda yer alan Portekizli oyuncu Joao Pedro ile alacakları konusunda anlaşmaya vardı.

Bursaspor’un Pedro’ya olan 220 bin Euro tutarındaki borcu karşılıklı anlaşma ile silindi.

Yine prim ve bonuslardan olan alacağını yüzde 60’lık kısmı silinerek kalan meblağ kulüp tarafından ödendi. Böylece Bursaspor’un Portekizli golcüye bir borcu kalmadı.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yetenekleri sınırlıydı verebileceği maksimumu verdi . Yolu açık olsun .
  Bizi bu hallere düşüren ;
  bizler (taraftar ) , kendi ekonomisini ve itibarını düzeltme hevesinde başkanlar ve yönetim kurulları ve hiç bir işe yaramayan divan kurulu hep beraber utanalım.
  Buraya yazıyorum , tahta açılmazsa sonumuz Eskişehir. ile aynı.
  Saygılarımla.

  81
  8
  1. @Ad Soyad : yorumuna yanıt olarak

   tahta açılırsa da daha beteri.
   tahtanın açılması demek, borcu borçla kapatmak, borcun daha da katlanması demek.
   yani ”keşke eskişehir kadar olabilseydik!” demek.

   16
   3
 2. Büyük ihtimalle tahta açılmayacak.inegölspor ve Karacabey spor ile denk konumdayız. Yarın, Nilüferspor, Yıldırımspor, Zaferspor, Arabayatağı spor çıkar, Bursaspora kafa tutar.Amaa Bursasporu bu hallere düşüren hırsızlar toplum içindeler. Allah hepsinin belasını versin.

  62
  2
  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Bu takımlar birleşir Bursa Fk olur, hiç şaşırmam 🙂. Sonra açıklama gelir, “Büyük Bursa şehri, Osmanlı başkenti olan Bursamıza, sıfırdan, borcsuz ve güçlü takım kurmak için kollarımızı sıvadık.,Bursa şehri ve takımı her zaman şampiyonluk için oynamalıdır hedefimizde budur”……… Alkış… Şak, şak, şak

   22
   5
   1. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

    Var mı senin daha başka güzel çözümün? Kabullenmiyosan Bal liginde iç beş yıl sürünür eğlenirsin çok zevkli oluyor oradaki maçlar.

 3. Yabancılar daha anlayışlı, utanmadan yerliler ağlıyorlar, bize değer vermiyorlar, biz paramızı almadığımız zaman sesimiz çıkmıyor, yabancılar hemen uefaya şikayet ediyorlar, üzerimizde büyük baskı var, gibi önemsiz açıklamalar yapıyorlar ondan sonra arkadan vuruyorlar tam iki yüzlülük.

  22
 4. Şampiyon klüp hüviyetinden hırsızlıklara yolsuzluklarla ve yağmacılarla anılan bir kulüp olmaktan çok acı duyuyorum ben bunlara beddua etmicem çünkü bu onları sadece ödüllendirmektir bu hırsızları yargı önüne çıkarıp onlardan hesap sorarak ve çaldıklarını geri alarak düzlüğe çıkabiliriz ve bu yolu seçecek olan diğer hırsızlarada örnek teşkil ederek yollarına taş koyacaktır..

 5. Tebrikler yönetim
  Teşekkürler Pedro👏👏
  Artık dolar-euro-sterlin ile maaş
  Verecek olmayan paramiz dahi yok
  Sadece tl ile ödeme-borçlanma-maaş
  Standardi olmali en genç profesyonel ile
  En tecrübeli arasinda 10 kat maaş farki
  Olmamali taban ücretin; 250 bin tl
  Verildigi ortamda tavan ücret; 500 bin tl’yi
  Geçmemeli galibiyet primleri eşit tutarlarda
  Dagitilip performansa dayali
  Yeni sisteme geçilmeli

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu