Bursaspor istedi ve ertelendi!

Yarın gerçekleşmesi planlanan Bursaspor’un efsane futbolcularından Pablo Martin Batalla’nın Özlüce Tesisleri’ndeki heykelinin açılışı ve kendi adına yapılan “Pablito” belgeselinin tanıtımı yeşil beyazlı yönetimin isteği üzerine ileri bir tarihe ertelendi.

Cuma günü gerçekleşmesi planlanan Bursaspor’un efsane futbolcularından Pablo Martin Batalla’nın Özlüce Tesisleri’ndeki heykelinin açılışı ve kendi adına yapılan “Pablito” belgeselinin tanıtımı yeşil-beyazlı yönetimin isteği üzerine ileri bir tarihe ertelendi.

Etkinliğe tüm takımın katılabilmesi için Covid-19 vakalarına rastlanan futbolcuların karantina sürecinin tamamlanması beklenecek.

Açılış tarihi önümüzdeki günlerde kamuoyuna duyurulacak.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. PABLO MARTİN BATALLA adamın ismini okumak yazmak bile onur veriyor insana , Adam arjantinden gelsin Türkiyeye Bursaya varını yoğunu versin Efsane olsun, bizim Sözde bursalı başkanlar ve yancıları klübü soyma peşine düşsün soruyorum şimdi kim gerçek Bursalı ? kim daha Türk? Kim daha onurlu? Sormaya gerek bile yok aslında.

    63
    2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu