Bursaspor – İstanbulspor biletleri satışa çıktı

20 Kasım Cumartesi günü saat 19:00'da Bitci Timsah Park’ta oynanacak olan İstanbulspor maçımızın biletleri bugün saat 10:00 itibariyle satışa çıktı.

Bilet fiyatlarımız şu şekildedir;

 • 1963 Tribünü: 540 TL
 • Batı Alt Tribünü: 360 TL
 • VİP Tribün: 450 TL
 • Maraton Üst Tribün: 45 TL
 • Maraton Alt Tribün: 75 TL
 • Güney Kale Arkası (Teksas): 30 TL
 • Tofaş Tribünü: 30 TL

BİLGİLER;
–  Bilet satışları sadece passo.com.tr web sitesi ve PASSO Mobil Uygulama üzerinden yapılacaktır. Stadyum bilet gişelerinden maç günü dahil bilet satışı yapılmayacaktır.

–  TFF’nin Covid-19 tedbirleri kapsamında almış olduğu karar gereği müsabakaya misafir seyirci alınmayacaktır.

–  Müsabakaya HES’in onay verdiği taraftarlarımız bilet alabilir.

–  Bilet satın alan taraftarlarımızın, sağlık durumları HES kodu üzerinden otomatik olarak sorgulanacaktır. Sağlık durumunda değişme olan ve bilet satın alma kriterlerine uymayan (Covid-19’a yakalanan veya temaslı olan) taraftarlarımızın biletleri bloke edilecektir. Bileti bloke edilen taraftarlarımız, biletlerini (bilet satın alma kriterlerine uygun) bir kişiye transfer edebilecektir. Bu durum taraftarlarımıza SMS ve e-mail olarak bildirilecektir.

–  Passolig kart başvurusu ve kart vizeleme işlemleri passo.com.tr web sitesi, Passo Mobil Uygulaması, N’kolay satış noktalarından yapılacaktır. Stadyum gişelerinden maç günü kart başvuru işlemi yapılmamaktadır.

–  12 yaş ve üzeri çocuklara Passolig ve maç bileti alınması zorunludur.

–  Passo Mobil Uygulama ile müsabaka girişi yapılabilir.

–  Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Covid-19 Tedbirlerine ilişkin alınan Stadyum Giriş Şartları aşağıdaki şekildedir:

1. T.C. Sağlık Bakanlığı’nca belirlenen aşı takvimini* tamamlamış kişiler, son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren; Covid-19 geçirmiş kişiler ise, izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile stadyuma seyirci olarak girebilecektir.

2. 12 yaşını tamamlamış ve henüz T.C. Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği aşı yaş grubuna dahil olmamış kişiler, müsabakadan en fazla 48 saat önce PCR testi yaptırması ve test sonucunun negatif olması şartıyla stadyuma girebilecektir. Ancak söz konusu yaş grubuna T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından aşı tanımlaması yapılması halinde, söz konusu kişiler 60 gün süre içerisinde aşı takvimini tamamlamamaları halinde, bu kişilere stadyumlara giriş izni verilmeyecektir.

3. T.C. Sağlık Bakanlığı güncel uygulaması kapsamında, Covid-19 PCR testi yaptırılamayan 12 yaş altındaki çocuklar stadyumlara giremeyecektir.

4. UEFA’nın güncel uygulamaları göz önünde bulundurularak ve kamu sağlığının korunması amacıyla misafir takım seyirci uygulaması 2021-2022 sezonu boyunca yapılmayacaktır. Misafir tribünlerine sadece ev sahibi takım seyircisi alınabilir.

5. Stadyumlarda yer alan Protokol ve Basın Tribünlerine girişler, seyirci giriş koşullarına tabi olacaktır.

6. Süper Lig ve TFF 1. Lig müsabakalarında seyircilerin stadyuma girişleri, HES entegrasyonu ile E-Bilet sistemi üzerinden alınan biletler ile yapılır. Bilet alacak kişilerin, HES kodu bilgilerine E-Bilet sistemi uygulayıcısının ulaşmasına onam vermesi gerekmektedir. Kişilere yönelik HES uygulama sorgulamaları Localara girecek kişiler ve seyirciler için E-Bilet sistemi üzerinden yapılacak; Protokol Tribününe girecek kişiler için ise E-Bilet sistemi veya HES uygulaması üzerinden yapılacaktır.

7. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’de seyircilerin stadyumlara girişleri, ev sahibi kulübün sorumluluğunda HES kodu kontrolü ile yapılacaktır.

*Aşı takvimini tamamlamış olmak:

1. T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından sağlanan aşılardan iki doz aşı olmak,

2. Covid-19 hastalığını geçirmiş olup, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından sağlanan aşılardan bir doz aşı olmak.

ENGELLİ TARAFTARLARIMIZ İÇİN BİLET YÜKLEMELERİ
– Stadyumumuzda 106 adet engelli ve refakatçi koltuğu bulunmaktadır. Engelli tribün biletlerinden faydalanacak taraftarlarımız müracaatlarını aşağıda belirtilen bilgiler ile birlikte 18 Kasım Perşembe günü saat 23.59’a kadar engeltanimiyorum@bursaspor.org.tr adresine mail göndererek yapabilirler. Stadyum gişelerinden engelli tribünü bilet yüklemeleri yapılmayacaktır.

–  Yapılan müracaatlar sonrasında kura çekilerek engelli kriterlerine uyan taraftarlarımıza bilet yüklemeleri yapılacak ve kulüp internet sitemizden duyurulacaktır.

Gerekli Bilgiler;
Ad Soyad  //  TC Kimlik Numarası  //  HES Kodu  //  Engelli Kartı Fotoğrafı (Ön ve Arka Yüz)
Not: Engelli kartında ‘’Ulaşımda Refakatçi Hakkı Vardır’’ ibaresi olan taraftarlarımız aynı mail içerisinde refakatçisi içinde üst bölümde yazan bilgileri iletmesi gerekmektedir.
Yükleme yapılabilmesi için kullanımı aktif Bursaspor logolu Passolig kartınızın olması gerekmektedir.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yıllarca pasolig bahanesiyle kombine veya bilet almayan taraftarlarımızı hayretle ve ibretle izledik. Pasolig varsa ben yokum diyenler bugün kombinelerin Bursastore aracılığıyla satıldığı şu ortamda kombinelerini almaya davet ediyorum.

  12
  2
  1. @16spor yorumuna yanıt olarak

   Üstelik kombinelerin fiyatları da gayet makul. Birden bire Batı alt tribünü hayranlığı tutan sanki yıllardır orada maç izleyen 100 binlerce taraftarımız hariç tabi !!!
   Bazı kesimlerin derdinin üzüm yemek olmadığı aşikar o yüzden Bursaspor sevdalısı tüm renktaşlarımın bu gibi güruhların ne dedigine veya ne diyeceğine bakmadan bilet – kombine alarak sezon sonuna kadar tam destek vermelerini nacizane rica ediyorum.

   13
   2
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Ben batı alt tribüne giderim ailemle gittiğim her maça ve çoğunlukla ailemide götürürüm ama bu fiyata nasıl götüreyim arkadaş yap 150 hadi 200 yap ailemi maratona götüreyim diyorum adam yanımda ana avrat küfür ediyor nasıl götüreyim oraya en azından aile ile gelene indirim yapsaydilar bunu ayrımcılık olarak söylemiyorum herkesin hakkı elbet ben her maç önceden 300 TL veriyordum yararimiz olsun diye ama 1000 TL yı kaldirabilecek gücüm yok

 2. Ulan bi de İstanbulspor koymasa bâri bu hafta işallah yaa. Kocaeli maçında kötü yenildik. İki de kırmızı kart girdi. Bu hafta işimiz yine sakat amk. Her hafta korkulu rüya. Yeter be yaa. Valla bıktık artık.

  6
  6
 3. VİP tribününde VİP lik hiç bir şey yok, paranla su almaya kalk kalabalığı eziyorsun, 1963 tribunde yiyecek içecek TV sistemi kaldırılmış maratondan neredeyse hiç bir farkı kalmamış. aynı pozisyonda.
  Yönetimdeki arkadaşlarımız bu bilet işinde iyiniyetli ama malesef öngörüleri iyi değil tecrübesizlikl
  erine bağlıyorum. Başka türlü izah edilemez.
  1963 tribünü ve VİP tribünü için fiyatlara % 100 üzerinde bindirme yapılarak bu trübünler adeta boş
  bırakılacak. 250 Liralık 1963 tribün bileti 540 liraya, 200 liralık VİP 450 ye çıkarılmış. Tam karşısındaki maraton ise 45 lira.
  Zengin adam parasına kısın diyoruz ama gerçek öyle değil,, Orta halli biri iki çocuğunu alarak gelecekse bir maç için 1.620 lira ödeyecek . Durumu iyi ya da orta halli iş adamlarını, 2.ligde Menemenspor ve benzerleriyle 11.sıralarda oynadığımız desteğe ihtiyaç duyduğumuz bir zamanda bütün iş dünyasını staddan kovmacasına bilet ve kombine belirliyoruz. Tribünler arası anormal fiyat farkını biri izah etsin. İddia ediyorum 1000 kişilik 1963 e bilet alıp gidecek on adam olmayacak, keza VİP tribüne.. Yönetici arkadaşların dikkatine, daha düşünceli ve titiz olunmalı, insanlar tribüne çekilmeli,,, Texas ve Maraton sudan ucuz, karşısı anormal fiyatlama, sonra niye boş. ?

 4. Arkadaşlar dolar 11 liraya dayandı..bizim yaklaşık 70-80 milyon dolar civarı borcumuz vardı..biz şimdi bu borçları nasıl odüycez? Her gün borcumuz durduğu yerde katlanıyor..iflas etmezsek iyidir.elimizden geldiğince kulübümüze destek olalım.

  1
  1
 5. Passolig yetmezmiş gibi bide korona çıktı başımıza eskiden ne güzeldi maç günü giderdik gişelerden biletimizi alırdık isteyen kombinesini alırdı şimdi öylemi yok aşı karti yok passolig karti yok hes kartı bi stada girecez sanırsın Avrupa Birliğine giriyoruz gözün kör olsun felek

 6. 2.lige düşmeye yakın 2 tl yanına kek ve meyve suyu promosyonu olur biletlerde acele etmeyin bilet almakta o paralara gidin 3 bira bi fıstık alin keyfinize bakın

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu