Bursaspor, İstanbul’da tarih yazmak istiyor

Bursa’da parkeyi Fenerbahçe Beko’ya dar eden Potanın Timsahları İstanbul’da da zafer peşinde…

Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynanacak ve kazananın yarı finale yükseleceği zorlu mücadele saat 20.30’da başlayacak.

ING Basketbol Süper Ligi play-off çeyrek final serisi ikinci maçında sahasında Fenerbahçe Beko’yu 7 binin üzerindeki taraftarının büyük desteğiyle 97-77 mağlup ederek seriyi 1-1’e getiren Frutti Extra Bursaspor, bugün ya tamam ya devam maçına çıkıyor.

Yeşil-beyazlılar, yarı finale yükselecek takımın belli olacağı serinin üçüncü ve son karşılaşmasında Fenerbahçe Beko’yu mağlup ederek adını yarı finale yazdırmak istiyor.

YİNE TARİH YAZALIM
İstanbul Ataşehir’de bulunan Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda saat 20.30’da başlayacak zorlu mücadeleyi Emin Moğulkoç, Kerem Baki ve Ziya Özorhon hakem üçlüsü yönetecek. Yeşil-beyazlı taraftarlar, Bursa’daki maçta tam 23 üçlük isabeti bulan ve bu alanda bir rekor kıran Frutti Extra Bursaspor’un, ilk kez yer aldığı play-off’larda bir ilke daha imza atacağına yürekten inanıyor.

20.30/Tivibu Spor 2

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @UTKU EFE yorumuna yanıt olarak

   Boşuna heveslenmeyelim, hakemler en ufak harekete faul çalıp, bizi faul problemine sokacak, maçı fenere verecek. Bu yazı burada kalsın, maçtan sonra tekrar yazarım. Federasyon başkanının karşı takımlı olduğunu unutmamak lazım.

   1
   1
  2. @UTKU EFE yorumuna yanıt olarak

   Levent kızıl bin pişman olmuştur birşeylere , televizyonda son maçta bir ton küfür duyduk. Bir şekilde futbol tayfasının kayması engellenmeli !

   7
   2
  3. @UTKU EFE yorumuna yanıt olarak

   Bunu yazdın da başın göğe mi erdi? Böyle yapa yapa bütün takımları Bursaspor’a düşman ettiniz. Maçlardaki bize karşı hiç olmadığı kadar dirençli oynadılar. Küme düşünce de “daha beter olun” diye paylaşımda bulundular. Şimdi de sıra basketbol takımına mı geldi?

   22
   2
  4. @UTKU EFE yorumuna yanıt olarak

   ulan futboldan baskete geçmişsiniz , orada küfür yoktu baskete gelmişsiniz, siktirin gidin. şimdiden fenere ipne bahçe falan. futbolda sürekli küfürden ailelerimizi getiremiyorduk, baskete geliyorduk, buraya el atmaya başlamışsınız . saygı çerçevesinde destek verin

   25
   1
 1. Sonuç ne olursa olsun biliyoruz ki ölümüne savaşacaksınız. 24 milyon euroluk bütçeli ruhsuzlara, 1 milyon dolarlık bütçeyle savaşan kahramanlarımız siz bizim baş tacımızsınız.

  11
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu