Bursaspor, İsmail Çokçalış ile sözleşme imzaladı

Bursaspor Kulübü'nün resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle;

Profesyonel futbolcumuz İsmail Çokçalış‘ın 2022 yılında bitecek olan sözleşmesi yapılan görüşmeler sonucunda 2024 yılına kadar uzatılmıştır.

Sözleşmenin Kulübümüze ve İsmail Çokçalış’a hayırlı olmasını dileriz.

40 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu çocuğun zeki olduğunu baştan beri biliyordum. Helal olsun mantıklı olanı yaptı kulübe de zorluk çıkarmadı. Yönetimi de tebrik etmek gerek darısı Emirhan ve bu yıl sözleşmesi bitecek olan diğer çocuklarımıza.

  185
  6
   1. @eskiteksasli yorumuna yanıt olarak

    Valla bizim çocukların işi gerçekten çok zor gitse karaktersiz hiç aidat duygusu yok ihanet etti diyoruz kalsa başka bişey… Daha ne yapacak yaa adam imzayı atmış valla helal sana İsmail …..

    57
    8
    1. @tu_navy1645 yorumuna yanıt olarak

     Hee doğru. Aidat duygusu yok. Oturduğu sitenin aidatlarını hiç ödemiyomuş. İnsanda biraz aidat duygusu olur. Günü geldikçe öder. Yıllık aidatını ödemeyeni Bursaspor üyeliğinden bile atıyolar.

     1. @AİDAT ! yorumuna yanıt olarak

      Altta yorum okursan niye aidat yazıldığını açıkladım hızlı yazıyoruz bişey O an eksik oluyor otomatik düzeltme yapıyor telefonlar herkesin bildiği gibi, o an bende dikkat etmedim öyle bir yazı çıkmış … Sen de büyük ders vermişsin çok etkilendim…konu İsmail kardeşim adam imzalamis sözleşme uzatmış senin gibi gereksiz uzatmamis

 2. Anlam ve ehemmiyeti açısından çok değerli bir anlaşma bence diğer genç kardeşlerimizede iyi bir örnek olmuş oldu. Tabiki bu anlaşma yeni yönetimin herkese ne kadar kadar güven verdiğinin de bir kanıtı.

  45
  1
 3. Adem vural yönetimi tenkit ediyor neredeydin bu kulüp batarken neredeydin bu kulüp az kalsın kayyuma devredilirken neredeydin başkanlar kulübü soyarken kel süha sen ve adem vural denen adama cevabımdır defolun bu kulüpten uzak durun hiç bir katkınız yok takımdan uzak durun

  21
  3
 4. Her iki tarafa da hayırlı olsun.
  İsmail kardeşim.
  Geçirdiğin sakatlık seni biraz geriye atacaktır.
  Çok çalış arayı kapat.
  Bu takımın sana ihtiyacı var.

 5. Transfer tahtası açıldığında şu isimleri mutlaka almalıyız. Çok verimli olacaklarını biliyorum.
  Vedad Ibisevic, Ben Foster, Makoto Hasebe, Fabio Quagliarella, Federico Peluso.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu