Bursaspor ilk transferini yaptı!

Bursaspor uzun süredir Stephane Badji transferi için görüşme halinde olduğu Belçika ekibi Anderlecht ile dün akşam tekrar bir görüştü anlaşma sağlandı.

Bursasporlu yetkililerin yaptığı görüşmede Stephane Badji için Anderlecht‘e son olarak 700 bin euro teklif edildi. Bu önerilen rakamın taksitli olarak ödenmesi planlanırken Anderlecht ise 800 bin euro istedi.

Yapılan görüşmelerin ardından Anderlechtönerilen teklifi kabul etti. Stephane Badji‘nin sağlık kontrollerinin ardından yarın veya perşembe günü Afyon’da bulunan takım kampına katılması bekleniyor.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Seçimden önce başkan Stadyum isim hakkı ile görüşüyoruz demişti ne oldu ?
  Seçimden önce stadyumdaki kiralanacak dükkanlar toplu halde bir firmaya kiralanacak demişti ne oldu ?
  Seçimden önce satışa çıkarılan minumum 15 milyon istenen lojistik arsası ne oldu ? sorularım bu kadar bende cevapları yok bilen biri yazsın

  78
  5
  1. @Tomorrowland yorumuna yanıt olarak

   sadece seçimden öncemi söyledi karedşim 3 yıl önce ilk başkan seçildiğinden beri hep stadyum isim hakkı için görüştüğünü söylüyo ee sonuç kocaman bi hiç ben artık ali ayın yaptığı hiç bi açıklamaya inanmıyorum 1060 kişi inansın.

   34
   4
 2. Banko adam. Şu an 1/1. bu sekilde daha 5 transfer daha lazım. Ancak o zaman gerçek bir takım oluruz.
  Bütün negatif bakış açısı ve Yorumlara rağmen doğru iz üzerindeyiz.
  Bu sezon supriz bir çıkış yapabiliriz…

  30
  17
 3. Ben daha önce yazmıştım. Tekrar yazayım. Horoz a sormuşlar tavuk mu yumurta dan çıkar yumurtamı tavuktan çıkar diye horoz ben onu bunu bilmem işimi yaparım demiş. Biz ler takıma ve maç sonucuna bakarız. Çünkü taraftar lar horoz dur ..ötersek iyi öteriz. Tavuklar ıda iyi kovalarız.

  15
  15
 4. Arkadaşlar isterseniz yıldız futbolcu alsınlar 5 tane daha maaşını ödeyemezsek ne işe yarar ki ? Eldeki futbolcular kaçmaya yer arıyor.

 5. Biz ne biten transferler gördük gül gül öldük. Ali Dede bizi kadar kandırdı ki artık hiç bir haber inandırıcı gelmiyor taa ki imza attığını görene kadar..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu