Bursaspor ile Tasarruf AŞ imzaladı

Bursaspor Kulübü ile Tasarruf AŞ forma göğüs sponsorluğu anlaşması imzaladı.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde yapılan imza töreninde Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat, Tasarruf AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Narman ile basın mensupları katıldı.

Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat, “Bursaspor Kulübü olarak bugün ikinci forma sponsorumuz Tasarruf AŞ ile göğüs reklamı için anlaşması imzalamak için bir araya geldik. Türkiye’de ev ile araba kazandırmak için yatırım yapan şirket yeni forma sponsorumuz oldu. Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Narman’ın Bursalı olması anlaşmamızda büyük etken oldu. Yeni anlaşmamız Bursaspor ile Tasarruf AŞ’ye hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Forma göğüs reklamı için sponsor olan Tasarruf AŞ adına Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Narman, yaptığı konuşmada şunları söyledi:

Türkiye’nin 6 şampiyon takımından biri olan ve ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde temsil eden Büyük Bursasporumuz’a süper lige çıkma yolunda Tasarruf A.Ş. olarak destek olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Yıl sonu itibariyle 4’ü Bursa’da olmak üzere 30 şube ile tüm Türkiye’de tasarrufa dayalı finansman sektörünü geliştirmeye ve müşterilerimizi faiz ödemeden ev ve araç sahibi yapmaya devam edeceğiz.”

DESTEK VERİYORUZ

Bursaspor’un ülkemizin gururu olduğu efsane günlerine yeniden dönmesi için Tasarruf A.Ş. ailesi olarak yürekten destek veriyoruz.
Bursaspor’umuzun bu zorlu sürecinde, taşın altına elini korkusuzca koyan Başkanımıza ve Yönetim Kuruluna teşekkür ediyor, gönülden desteklediğimizi belirtmek istiyoruz. Takımlarına desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen büyük Bursaspor’un büyük taraftarına merhaba diyor. Zaferlere giden bu yolda onların yanında olduğumuzu ifade etmek istiyoruz.”

27 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

    Yeni kurulmuş bir finans şirketi. Hesapta, faizsiz yoldan insanlara ev ve araba satıyorlar. Jet Fadıl modeli. Erkan başkanın yanındaki zat, 3 satırlık o kısacık konuşmasını bile kağıda yazmış, ordan okudu. Basın toplantısını izlerken eyyvah be ya dedim. Bu adamlar nasıl zengin olmuş

    3
    33
    1. @Rıza yorumuna yanıt olarak

     Öncelikle TASARRUF. A.Ş ‘yi yürekten Kutluyoruz Yürekten Selamlıyoruz TASARRUF A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Bey Yürekten Teşekkür ederiz. Desteklerin devamını dileriz. Rıza Kardeşim Sana gelince Sanırım Bursa’lı değilsin veya BursaSporlu Değilsin. Meyve Veren Ağacı Taşlamak Kanınıza çok işlemişte Ağacı Taşlamak İstiyorsunuz Belki TASARRUF A.Ş yönetimine Hangi Takımlar sponsorluk teklif beklerken birde maliyeti düşük olacak şekilde vermez iken özelikle Bursa diyip Bursam diyip adım Atan Sayın Başkana TEŞEKKÜR EDECEĞİNE SAYGISIZLIK yapmana ne gerek var !!
     ( 3 satırlık o kısacık konuşmasını bile kağıda yazmış, ordan okudu. Basın toplantısını izlerken eyyvah be ya dedim. Bu adamlar nasıl zengin olmuş ) Bir Laf vardır dile getirmek isterim .. ( Her lafa verilecek bir cevabım var. Lakin bir lafa bakarım laf mı diye. Bir de adama bakarım adam mı diye ) Ağzın Kokuyor sanırım Açlıktan Bursaspormun Hain insanı

   2. @Bursa yorumuna yanıt olarak

    Sana ne be kardeşim ne bilgisi istiyorsun adam söylemiş zaten toplantıda bir de sana burada mı izah etsin… Allah razı olsun de geç..

    28
    4
 1. Teşekkürler TASARRUF A.Ş.
  Anlaşma bedeli kamuoyu ile paylaşılmalı
  Sponsor firmanın sitesine girip teşekkür maili atılabilir

  19
 2. Bu firma istanbul firması,kendilerine teşekkür ederiz.Bursa lı firmaların bu durumdan hiç yüzleri kızarmıyormu.Bursasporun kaç yıldır göğüs reklamı yok.

  18
 3. sn erkan kamat mayıs ayında tekrar başkan olmak istiyorsan yapacağın tek şey var ne yap et tahtayı aç çöp değil 3 4 kaliteli transfer yap bu takımı süperlige çıkar gerekirse borçlan süper lige çıktığın an zaten 100 milyon para geliyor.. yoksa ağzınla kuş tutsan başkanlığın mayısa kadar sürer maximum

  15
  5
 4. Şampiyonluktan sonra yapamadığımız için ne hallere düştüğümüzü anlatan en güzel resim “TASARRUF”

  14
  1
 5. İşte sponsor işte vizyon .
  İstanbul ve Kocaeli şehirlerinden sonra 14,99 milyar $ ile ihracatta ülke çapında 3. olan şehrin takımına sponsor olan firma ne idiğü belirsiz yeni nesil saadet zinciri pazarlaması yapan bir firma …

  10
  11
  1. @Furkan yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim sen boş yapacağına tahta tahta diyeceğine -3 puandan kurtulmak için 18 mil lira lazım yani geçen yıl açıldı da nooldu daha da kötü oldu
   Herkes takımımıza destek olsun başka bursaspor yok

   1
   1
 6. Teşekkürler Tasarruf A.Ş. Paradan haber verin lütfen yönetim beyler… Şeffaflık olmaması şu kulübü bugün olduğu yere getirdi.

  6
  2
 7. TEŞEKKÜRLER , TASARRUF A.Ş …FİRMAYI BEĞENMEYEN KİŞİLER NE FAYDANIZ OLDU BU TAKIMA DA SPONSOR BEĞENMİYORSUNUZ TÖVBE YA..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu