Bursaspor ile görüşmelerimiz bitti

Bursaspor'un son anda transferinden vazgeçtiği İbrahima Yattara, "Kendime güveniyor ve Türkiye'de oynamak istiyorum" dedi. Bursaspor'un sabah saatlerinde sağlık kontrolünden geçirdiği İbrahim Yattara'nın transferi arap saçına döndü. Dünkü uzun görüşmelerin ardından Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Erkan Kamat 3 yıllık anlaşma sağlandığını açıklasa da bugün çıkan olumsuzluklar nedeniyle Yattara transferinden vazgeçildi. Tecrübeli futbolcu ve menajeri  yaşananlarla ilgili Doğan Haber Ajansı muhabirinin sorularını yanıtladı.

YATTARA'NIN TEMSİLCİSİ ADEM CEBECİ: BURSASPOR İLE GÖRÜŞMELERİMİZ BİTTİ Transferin bazı sebeplerden dolayı olmadığını belirten Yattara'nın menajeri Adem Cebeci, "Yattara için sözleşmeye, 'Performansımdan memnun kalmazsanız parayı iade ederim' maddesi konmuş. Yattara'nın kalitesi biliniyor. Böyle bir oyuncuya bu maddenin konulması çok komik. Ayrıca Bursa'ya gelmeden önce söylenen miktar ile geldikten sonra söylenen miktar arasında önemli farklar var. Araya aracılar girdi ve işi zorlaştırdılar. Türkiye'de başka kulüplerle görüşmemiz olacak. Bursaspor ile görüşmelerimiz bitmiştir. Bundan sonra yapacağımız görüşmeleri takımların başkanları düzeyinde gerçekleştireceğiz" diye konuştu.

YATTARA: KENDİME GÜVENİYORUM Türkiye'de futbol oynamak istediğini belirten İbrahima Yattara ise şunları söyledi: "Türkiye'de futbol oynamak istiyorum. Kendime güveniyorum. Bugün de görüldüğü gibi sağlık problemim yok. Kısmetse bu sezon Süper Lig'de top oynayacağım." Yattara ve temsilcileri açıklamalarının ardından Bursa'dan ayrıldı. Öte yandan Bursaspor'un Yattara transferinin olumsuz sonuçlanması nedeniyle, geçtiğimiz gün Bursa'ya çağırdığı ancak anlaşmaktan vazgeçtiği gurbetçi futbolcu Deniz Yılmaz'ı yeniden davet ettiği öğrenildi. M.Kemal MAKİNACI / BURSA (DHA)

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu