Bursaspor ile Goldsit imzaladı

Kulübümüzün, Goldsit firması ile 1963 Tribünü için sağladığı hizmet konusunda yaptığı iş birliğinin protokol sözleşmesi törenle imzalandı

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde gerçekleştirilen törene 2. Başkan Cem Öztürk, Stadyum ve İbrahim Yazıcı Tesisleri’nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Berat Rızvanoğlu, Goldsit Genel Koordinatörü Tansu Koroncu ve Goldsit Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Tuğral katıldı.

Törende konuşan 2. Başkan Cem Öztürk şu ifadelere yer verdi: Goldsit firmasının, 1963 tribünü için sağladığı hizmet konusunda yaptığımız iş birliğinin protokolünü imzalamak için sizlerle bir aradayız. Stadyumumuz hepimizin adeta ikinci evi… Taraftarımıza stadımızda en iyi hizmeti verebilmek için de farklı projeler ve çalışmalar ortaya koyuyoruz. 1963 tribünü bu sezon ilk kez uygulamayı planladığımız bir projeydi. Yaptığımız görüşmeler neticesinde, Goldsit firması ile bu projeyi hayata geçirme noktasında anlaşmaya vardık. Goldsit, Batı Alt Tribündeki 100 – 101 ve 131 numaralı blokları kapsayan bölümün ısıtma ve 552 adet televizyon ekranlı koltuk sistemi oluşturdu. Çalışmalar büyük bir titizlikle tamamlandı ve 1963 Tribünümüz hazır hale geldi. Goldsit, bu hizmet karşılığında 1 yıllığına 1963 tribününün isim hakkını aldı. Bu projenin hayata geçirilmesi noktasında bizlere desteğini esirgemeyen Goldsit firmasına huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum. Yönetim Kurulu arkadaşlarımıza da çok teşekkür ediyorum, inanılmazı başardılar.

Stadyum ve İbrahim Yazıcı Tesisleri’nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Berat Rızvanoğlu ise, törende yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Goldsit firması ile birlikte hayata geçirdiğimiz “1963 tribünü” projesi, yönetim kurulumuzun, camiamıza verdiği bir sözdü ve bu sözü yerine getirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çok kısa bir süre içinde projeye başladık ve bitirdik. Bu noktada bizden desteğini esirgemeyen Goldsit firmasına, hep birlikte mesai harcadığımız yönetim kurulu arkadaşlarıma ve gece gündüz çalışan kulüp personeline çok teşekkür ediyorum. Goldsit 1963 tribünü Bursaspor camiasına hayırlı olsun. Bugüne kadar bu tribünden kombine alan taraftarlarımıza da ben buradan teşekkürlerimi sunuyorum… Son derece modern ve rahat bir ortamda, umarım keyifli ve takımımızın kazandığı maçları hep birlikte izleriz. Bizim her tribünümüz, o tribünlerdeki her taraftarımız çok değerlidir. Ama Goldsit 1963 tribününü maçlarımızda dolu görmek, emeğimizin karşılığını almak anlamına gelir ve bizi de çok mutlu eder. Tekrar hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Goldsit Genel Koordinatörü Tansu Koroncu ise, “1963 Tribününü gerçekten ciddi bir mücadele ile ilk maça yetiştirdik. Bundan dolayı biz de çok mutluyuz. Başkanıma da ifade ettim aslında sportif sonuçlar bir başarının paydaşlarıyla gelir ve birlikte büyür. Biz de şehrimizin takımının başarılı olmasını isteyen paydaşlardan biriyiz. Bunu görev addettik mesai arkadaşlarımız ile birlikte ciddi bir efor sarf ettik. Koltukların rahatlığı ile ilgili bir endişe duymuyoruz ama bundan sonraki iş futbolcu arkadaşlarda. Koltuklarda daha rahat maç seyretmek için onların başarılı olması gerekiyor. Tekrar hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Tebrikler GOLDSIT. Her zaman elinden geldiğince heryere yetişen gerçek bursalı bir firma. Bizlerde elimizden geldiğince onlara destek vermeliyiz. Sosyal medyadan takibe bursa.

  24
 2. 552 adet ısıtmalı ve televizyonlu koltuk tahmini ve ortalama bir rakam 550 bin tl , hem önümüzdeki yıllar için iyi bir yatırım hemde bursasporumuz için iyi bir sponsorluk anlaşması . desteğiniz ve duyarlılığınız için teşekkürler goldsit yönetimi.

  17
  1
 3. ŞU ANA KADAR
  4 BİN TL. OLAN
  BU TRUBUNDEN 440 AD. SATILMIŞ GÖZÜKÜYOR
  BİR TARAFTAR OLARAK HEPSİNE TEŞEKKÜR EDERİM.
  DARISI
  171 TL.LİK KOMBİNEYİ ALMAYAN SÖZDE GENÇLERDE

  17
  1
 4. Stadın kışında ki işleri de sponsorluk karşılığı verseniz stadın en dış kapılarına sponsorluk filan verseniz de şu inşaat bitsin.. Demirler komple kalksın..

 5. GOLDSİT firması bu koltuklar sayesinde ciddi bir reklam yapmış oldu
  kendilerinden LOCA almalarını sabırsızlıkla bekliyoruz

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu