Bursaspor ile feshedip Süper Lig’e gittiler!

Alacakları nedeniyle Bursaspor’la olan sözleşmelerini fesheden Ozan İsmail Koç ve Canberk Yurdakul’un yeni takımları belli oldu.

Alacakları nedeniyle Bursaspor’la olan sözleşmelerini fesheden Ozan İsmail Koç ve Canberk Yurdakul, Süper Lig takımlarından Çaykur Rizespor ile sözleşme imzaladı.


Çaykur Riezespor’un paylaşımlarında şu ifadeler yer aldı;

Çaykur Rizespor‘umuz Bursaspor’dan Canberk Yurdakul‘u kadrosuna kattı.

Sağlık kontrolünden geçen 22 yaşındaki kaleci Canberk Yurdakul, kendisini 3,5 yıllığına yeşil-mavili renklerimize bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

Yeni transferimiz Canberk Yurdakul’a “hoş geldin” diyor, başarılar diliyoruz.


Çaykur Rizespor‘umuz Bursaspor‘dan Ozan İsmail Koç’u kadrosuna kattı.

Sağlık kontrolünden geçen 23 yaşındaki orta saha oyuncusu Ozan İsmail Koç kendisini 3,5 yıllığına yeşil-mavili renklerimize bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

Yeni transferimiz Ozan İsmail Koç’a “hoş geldin” diyor, başarılar diliyoruz.

34 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ne bekliyorsunuz ki?
  Aylarca paralarını ödeme.
  İlerisi için umut verme.
  Tabii ki gidecekler.
  Onların da hayat ve gelecek kaygıları var.
  10 sene daha futbolcu olarak devam ettikten sonra ne yapacaklar beş parasız.
  Bu durumda en son suçlu futbolcular.
  Kaç yıldır bekliyorlar.
  Demek ki Bursaspor ile ilgili umutları tükenmiş.
  Gelecekleri için gittiler

  125
  18
  1. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   Ya tamam her seferinde aynı muhabbet geleceğini düşünüyorda biz eski biz değiliz diğer kulüpler bedava oldukları için bu çocukları transfer ediyorlar onlardaki potansiyeli gördükleri için değil şampiyonluk yaşayan takımın alt yapısından çıktıkları için alıyorlar sonra dönüp bir bakıyorlar istenen seviyede değiller hemen başka takımlara alt liglere kiralanıyorlar ee burada kalıp biraz daha kendilerini göstermek yerine gelecekleri için üst liglerde başka takıma gidiyorsun sonra yetersiz olduğun için kulüp diyor ki biz seni erken almışız sen alt liglerde biraz daha oyna eğer yanılıyorsun diyorsanız
   Ali Akman
   Batuhan kör
   Kerem şen
   Taha altıkardeş
   Emirhan Aydoğan
   Tuğbey Akgün
   Bunlar aklıma gelenler
   bir çoğu gitmiş koca sezon bir iki maç oynamış kadroya bile girememiş ama bu çocukların suçu yok onları altyapıya seçip geliştiremeyen hocaların gelişmediği halde profesyonel sözleşme yapan yönetimlerin suçu maalesef bedelini ise Bursaspor’umuz ve ona gönülden bağlı taraftarımız ödüyor

    1. @Sem yorumuna yanıt olarak

     Sanki asgari ücretli işçi muamelesi görüyorlar gibi konuşmak yanlış diğerleri niye duruyo o zanan

    2. @Sem yorumuna yanıt olarak

     Canberk Çaykur Rizespora transfer olduysa Deniz’in en azından Fenere transfer olması lazım. Yedek kalecimiz süper lige transfer oluyor işe bak. Hatta bizim üçüncü kaleci genç çocuk da en azından bı Chelsea yapması lazım. Valla ben bile ümitlendim futbola mı başlasam. Sıfır yetenekle şansım yaver gider belki sağlam bi takımda oynarım. Yazık etmişim kendime.

   1. @Lodos yorumuna yanıt olarak

    Gidebiliyorlarsa gitsinler. Sana daha iyi iş teklifi verilse çalıştığın işi bırakıp orda çalışmaz misin. Hem para vermeyecekler hem de gitti diye söylenecekler. Kimin hakkı verilmiyorsa gitme koşulu da varsa gider kardeşim. Kimse kimsenin tapulu malı değil.

   2. @Lodos yorumuna yanıt olarak

    Giden gider sözleşmesi fesih olan gider. Sen parani alamazsan sen de işi bırakır gidersin başka iş bakarsın. Burda futbolcuları suçlamak yerine yönetimi suçla

    11
    2
  2. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   yeni baskancik amcamiz futbolcular ayrılığı düşünmesin dedi ve 2 direkt oyuncu by by yapti arkadaslar sizlere nacizane tavsiyem kendi sağlığınızı düşünüyorsanız bu takim net düştü takip etmeyin….

   21
   42
 2. 2. Ligin dibine demir atmış takımdan süper lige transfer olmaları, “takımda bir çok oyuncu acaba kasıtlı olarak mı oynamıyor” diye düşündürüyor. (Tüm oyuncular için söylemiyorum, çünkü bazı oyuncuların kapasitesinin ancak bu kadar olduğu belli) Parasını ödemezsen oynamaz işte, ister bizim evladımız de ne dersen de.. Kötü oyuncu olsalar bu ligden bile alıcıları çıkmazdı. Hayırlısı olsun ne diyelim, bedavaya kaçan onlarcasına 2 kişi daha eklendi. Bursaspor’u bu hale düşüren yöneticilerin iki yakası bir araya gelmesin İnşallah.

  71
  7
  1. @Mertingen yorumuna yanıt olarak

   Abicim.. gören görür görmeyen Kendi bilir.
   Bu takımı sabotel edende yılmaz Çağatay.

   Söylemesi benden… takım arkadaşlarını kışkırtıcı ortaya. Diyarbekir maçında, yapılanlar bilerek.

   15
   17
  2. @Mertingen yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim bizim taraftara göre bunlar çöp…Adamlar alt kategoriler de milli takım oyuncusu ama bizim taraftara göre çöp.bizim taraftar maçlarda yenik olduğumuzda bile hatta çok kötü yenilsek bile bu çocukları alkışlamadıkça bu takım daha çok sürünür.

   21
   4
 3. Bu çakallar gitmeden önce her şeyi ayarlamışlar maalesef. Bursaspor kulübü alacaklarımızı ödemesinde gidelim diye bakmışlar. Bursaspor bugünleri atlatır ama sizi ve sizin gibi hainleri asla unutmaz. Orada da yok olup gidersiniz.

  37
  40
  1. @Lodos yorumuna yanıt olarak

   Her atlatırız bu günleri. Yoğun bakımda ölmeyi bekleyen hasta için , bu günleri atlatır playboy olur diyorsun

  2. @Lodos yorumuna yanıt olarak

   Biz bunları atlatıp eski günlerimize dönene kadar adamların emekliliği gelir torun torba sahibi olurlar. Geç bu işleri sen olsan sen de gidersin. Bu takımda kisa vadede gelecek yok.

   8
   2
  3. @Lodos yorumuna yanıt olarak

   Valla ben sana neyi, nasıl ve ne ile anlatayım be arkadaşım.
   bi defa alfabemizdeki 29 harf, bu işin nedenlerini, niçinlerini ve çözümlerini anlatabilmek için çok az ve yetersiz be abi!
   o kadar felaket yaşadık, hala da yaşıyoruz ama bunlardan en küçük bir ders ve ibret alma belirtisi yok maalesef…

   13
   2
 4. Sevgili Bursaspor’lular sn RG yönetimi birşeylerin hesabını sormak ti peki onlardan kim hesap soracak o kadar alt yapıda profesyonel yaptılar annelerinden babalarından kaç para aldılar ve dahi gidenler nasıl gidebildi bir insan da ilk önce haysiyet olmalı haysiyet öyle laf ile olmaz ahlak dir sevgi dir bilgi dir sayginliktir geeisi boştur insanların umutlarını söndürmek en kotusudur sn kaptan Sinan Bur lütfen şu dönemi çıkarsız dürüst geçelim ümit hocam lütfen sevgi saygınlik bilgi olsun

  15
  10
  1. @Eski Teksas yorumuna yanıt olarak

   Sinan başkan ne vaadetti ki elle tutulur ?? Kapı kapı gezeceğiz dedi sadece. E aynısının bir değişini de RG demişti ve bu durumdayız. Boşuna kimse hayal satmasın kimse de hayal satın almasın. Ekonomi eski ekomomi değil. İnsanlar geçim derdinde, büyük firmalar zaten asgari ücret yükseldi diye işçiden tasarruf ediyor, kaliteden ödün veriyor. Bu devirde kimse şampiyon olmuş, şampiyonlad Ligi’nde oynamış, yüz milyon euro değerinde futbolcu yetiştirip satmış amaaaaa buna rağmen öyle böyle yenilip içilmemiş, öyle böyle kasasının dibi cukkalanmamış klübe gidip te bedavadan para filan vermez. Toplayacağımız para geçen ödenmeyen vergi borcunun taksidi kadad olur en fazla. Millet enayi mi, dünya kadar para kazanması gereken kulübü kasasında milyarlarca lira borç bırakacak kadar borlandıran adamlara hesap soramayan klübe destek verecek. Suçlulara hesap sormak yok ama gariban vatandaştan ve işçisinden kalitesinden kısıtlamaya giden firmalardan bağış almak var… İnşallah yanılırım ama çok beklersiniz…

   15
   1
 5. Ne bekliyordunuz?
  Gideceği yeri hazırlamadan, evde yatmak için mi sözleşme feshedecekti?
  Bedelsiz gidenlere iki kişi daha ekledik. Transfer edemeyip alamadığımız her kuruş, ödenmeyenlerden daha büyük. Alacaklarından vazgeçip gitmiyor, o borç hanemize yazılıyor. Ödemediğinin karşılığı da eldekinin bedava bile değil, zarara gitmesi.
  Emeği geçenlere tebrik…

  11
  1. @Semih yorumuna yanıt olarak

   Ula Rize uşağım bu alemin akıllısı senmisin küme düşmüş takımın oyuncusunu napican yakında sizi de 2. Ligde görürüz bu kafayla giderseniz

   5
   3
 6. Bedelsiz derken…. Bence bir önceki yönetimi iyi incelemek lazım. Zamanlama manidar, kulüp kazanmamış olabilir ama başka kazanan var mı iyi incelemek lazım

  5
  1
 7. Demekki menejerleri sağlammış. Rizespor yetiştirme bedeli ödeyecek mi acaba. Şu an meteliğe kurşun atıyoruzda

  3
  1
 8. Profesyonel standartlar çerçevesinde
  Yönetilmedikçe bu tarz haberlerle
  Malesef hep karşilaşacagiz,
  Yapilmasi gereken belli olup
  Sözleşme yaptigimiz profesyonellere
  Sözleşme şartlarini zamaninda yerine
  Getirmeli yine de kulüpte yer almak
  İstemeyen isimler bu tarz kulüplere
  Transfer olurken 4-5 milyon tl gibi
  Transfer bedelleri kazanip
  Hem kulübün kasasina maddi kaynak
  Aktarilip, hem de sonraki satışından
  %20 civari pay talep edilip gönderilmeli

 9. Parasız bursasporu yönetmeye kalkmak bu sonucu doğurur cok ta normal devamı gelirse bitmez nereye kadar fazla mesafe kalmadı 3 lik amatör ve gecmiş ola acı gercek bekleyip sonucu seyretmekten başka care kalmadı

 10. Şanlı bursasporu bu hale getirenler iyimi böyle Allah sizi helak etsin yediniz bitirdiniz millete madara ettiniz sindi sefasını sürüyorsunuz karsiya geçip kahvenizi yudumluyosunuz birgun kapınızı calicam bunu unutmayın size 4 milyonluk sehirin takımını sattınız hesabını vereceksiniz çocukluğumun takımı 45 senedir seyrettim aleme rezil ettiniz adamlik mi bu caldiniz lan hepiniz yazıklar olsun size başka nediyeyim keser döner sap döner hesap günü gorusucez sizle efendi hirsizlar siziii

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu