Bursaspor ile bir özel maç düşünmüyoruz!

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve toplamda 10 şehrimizde de büyük yıkımlara yol açan depremlerin ardından  Eskişehirspor ve Bursaspor taraftarları sosyal medya üzerinden harekete geçerek iki takımı  aralarında bir hazırlık maçı organize edilmesini ve maçtan elde edilecek hasılatın deprem bölgesinde gönderilmesi çağrısında bulunmuştu.

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Erkan Koca bugün Sakarya Gazetesi‘ne yaptığı açıklamada taraftarın bu isteğine olumsuz yanıt verdi.

Eskişehirspor taraftarlarının, Bursaspor ile maç istemesine değinen Başkan Koca, “Şuan ki ortamda böyle bir organizasyona olumlu bakmıyoruz. Taraftarlarımız her kulvarda üstlerine düşeni fazlasıyla yaptı ve yapmaya da devam ediyorlar. Ama şuan Bursaspor ile bir özel maç düşünmüyoruz” yorumunda bulundu.

Kaynak
Sakarya Gazetesi

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Trolll Kemalll yorumuna yanıt olarak

   Sen hâla seçimi düşünüyon ya? Uyanık. Bu yaz seçim yapılmaz. Hiç bekleme. Bülent Arınç abimiz tiyoyu verdi. Seçimlere 1 yıl deprem molası ve ertelemesi. Haberin yok mu hâla

   2
   15
  2. @Trolll Kemalll yorumuna yanıt olarak

   Futbolu biz şu an askıya aldık,Mesleği futbol olan oyuncular idmanlarını yapar,teknik ekiplerde görevini yapar.AMMA STAD YAPIYORUZ diyerek futboldan hatırı sayılır para kaldıran soyguncular hiç boş durmuyor ve deprem afwtinden dahi nasl köşe oluruzun çabasındalar.

   5
   4
   1. @YaVuzBu🇳🇬 yorumuna yanıt olarak

    adam çokta doğru söylemiş hala futbolu düşünen varsa şu zamanda insanlığını kaybetmiştir eskişehirle yardım maçı yapacakmışız akı bokunu korutmayacak masraf 500 bin tl toplanan para 100 bin tl o kadarda toplanmaz yaa neyse durumdan vazife çıkaracak kişilerin uydurması gibi bir şey helal olsun eskişehir kulübünün başkanına bir yanlışı kabül etmeyerek çok doğru bir iş yapmış oda biliyor maça 1000 kişiden fazla insan gelmeyeceğini birde adama mal demişsin bizde mal ineklere öküzlere sığırlara derler önüne ne koyarsan yer hiç sesleri çıkmaz bazen makarna verirler onu yer bazen çay verirler onu da yer ithal samana bile hayır demezler hiç sesleri çıkmaz mal gibi yaşayıp giderler şimdi o arkadaş bir şeylere karşı çıktığı için mi mal yoksa siyaset yapmayalım susalım makarnaya çaya devammı diyenler

    9
    2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu