Bursaspor iki kanat transferini bitiriyor

Bursaspor iki yerli kanat oyuncusu ile anlaşmaya vardı.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   Birisi kesin Kenan Özer diğeri inşallah Burak kapacak değildir.Şimdi birçok kişi sallayacak.Ancak şuan ki Burak ın bize faydası olur mu? Kilo var moral yok kafasında sorun çok maç eksiği çok.Bursasporumuza fayda sağlayacak Volkan Şen dahi olsa alınabiliyorsa alınsın.ARTIK DUYGUSAL BAKMAYA GEREK YOK HATA VE SORUN OLMASIN YETER…..

   68
   10
 1. İYİ GÜNLER BURAK KAPACAK BURSASPORDA OYNAYAMAZ ÇÜNKÜ ÇOK KİLO ALMIŞ F.BAHÇE-MALATYA MAÇINDA HİÇ İYİ GÖRÜNTÜ VERMEDİ KENAN ÖZER VE GÜRAY VURAL BU TAKIMA CUK DİYE OTURUR METEHAN DA OLABİLİR SAYGILAR 50 YILLIK KOYUBURSASPORLU ANKARA DAN MUSTAFA ÖZTÜRK

  50
  3
 2. Burak Kapacak gelecekse, umarım yaşadığı bu transfer deneyimi onun aklını başına getirmiştir, olgunlaşmıştır. Futbolculuğunu alkışlarız ama bu oyuncumuzun aklı havadaydı biraz. Hayırlısı olsun diyelim.
  Kenan Özer’i yakında seyretmedim, yaşı ilerlemişti epey. Bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim. İleri yaştaki oyuncular tam bir kumar, nadiren iyi erformans veriyorlar, olmazsa takımda sorun yaratıyorlar. Çok dikkat etmek lazım. Öncelikle oyuncu karakterli olmalı.

  19
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu