Bursaspor için uyarı geldi!

Bursaspor-Tuzlaspor maçı öncesi meteoroloji uyardı.

Pazartesi günü saat 19:00’da oynanacak olan Bursaspor-Tuzlaspor maçı öncesinde kar yağışı uyarısı yapıldı.

Bursa’da Pazar gününden itibaren etkisini gösterecek olan ve 4-5 gün sürmesi beklenilen kar yağışı öncesi gözler Timsah Arena‘ya çevrildi.

Yetkililer, son yılların en etkili kar yağışını beklediklerini belirtirken, Bursaspor yönetimi de bu konuda önlemler almaya başladı.

Ancak kar yağışının beklenilen düzeyde yağması göz önünde bulundurulduğunda maçın ileri bir tarihe ertelenmesi de söz konusu olabileceği düşünülüyor. Saat 19.00’da başlayacak olan Bursaspor-Tuzlaspor maçı esnasında hava sıcaklığı eksi 3 derece olacak.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Bursasporlu1963 yorumuna yanıt olarak

   Sahayı falan temizliğe kalkmayın. Yağmur duası yapan hoca bulup kar bulutlarının acemlere yönlendirelim gerekirse. Tam takım çıksaydık giresuna 5 atacakken mağlup olduk. Çocuklar iyileşen kadar her imkanı kullanalım.

   16
   5
  2. @Bursasporlu1963 yorumuna yanıt olarak

   Önlem falan almayın ertelensin.Göstermelik temizliyormuş gibi yapılsın.bu bizim hakkımız zaten sene başı covid olanlar avantajlı konumdalar.bence personel paralarını almadığı için temizlemedi deyin.

   22
 1. Ertenlense ne yazar
  Ertelenmese ne yazar
  Ümitler Kaldı Başka Bahara Ha Acaba bu iş olacakmı Tren tam Raya oturdu derken Raydan çıkıyor ile Bi Aksilik oluyor inşallah ben yanılmayı
  Çok isderim

  1
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu