Bursaspor için toplandılar

Bursaspor Proje Kurulu bu akşam ekip lideri Emin adanur katılımıyla gerçekleştirildi.

Bursaspor Ekip Lideri Emin Adanur ve Reklam ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Ağır’ın katılımıyla Proje Kurulu Toplantısı yapıldı.

Bitci Timsah Stadı’nda gerçekleşen toplantıda kulübün yaptığı ve yapacağı proje faaliyetleri ile bilgilendirme yapıldı.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Seversiniz sevmezsiniz ama adamlar gerçekten çalışıyor abi.. şanssız transferler olmasaydı tarihin en iyi yönetimi olabilirlerdi.. net!!

  76
  6
 2. neden kimsede maske yok. transferler konusunda emin başkanı eleştirsemde kendisini seviyorum destekliyorum. bu fotoğraf biraz virüse meydan okur gibi duruyor. aman emin başkan sen bize lazımsın. aman dikkat. ama dediğim gibi transferler konusunda da dibine kadar eleştiriyorum. transfer politikan yanlıştı, dibine kadar yanlıştı. bu yanlış transfer politikanla da bir çok gençlerimizin önüde kesildi.

  20
  19
   1. @Labut yorumuna yanıt olarak

    Yaw bunlar Covid’den ölmese, tipsizlikten ölür kesin. Şu resme baksana allaaşkına. Bi tane doğru dürüst adam var mı içlerinde. Neymiş proje ekibiymiş. Sanki NASA Uzay dairesi Mars’a uzay mekiği ile yolculuk projesi geliştiriyo amk. Lan olum siz önce Bursaspor’a bu sene PTT Lig’de tutunma projesi yapın da alkışlayalım.

    1
    12
   1. @harbici yorumuna yanıt olarak

    tim matavs acolatse ofosu yapacak bizi şampiyon. şuan ki transferlere bakın ofosu bruno acolatse burak kapacağın bir tırnağı eder mi. burak kapacağı ikna edip kalsaydı ne ofosuya ne acolatseye gerek vardı. ofosuya acolatseye tim matavs denen şabana verdikleri parayı burak kapacağa verip kalmasını sağlasalrdı. gençlerimiz geçen sene hiç bu kadar aciz tenekeye düştüler mi. herkes bizim gençlerimizii konuşuyordu. biz bu gençlerin üzerine 6-7 tane harika transferler yapabilseydik açık ara bitirirdik ligi. 17 transfer ile 2 takım kurulurdu. ne gerek vardı bunca transfere. eğri oturup doğru konuşmasını öğrenin yada susun.

    1
    2
   2. @harbici yorumuna yanıt olarak

    Işık olanlar(akman,kapacak) gitti. Kalanlardan İsmail çokçalış sakat, Taha, Vefa ile Batuhan’da takıma girmekte zorlanıyorlar. Emirhan’ı genç saymıyorum. Diğerleri Bursasporda kadroya giremez. Transferlerin incelediğimiz zaman Çapan, Zalazar, İsmail yüksek, Bruno, Kubilay, Mehmet Uğurlu ve Elton transferleri gayet başarılı. Matavz, Namık, Mert ve kaleci Erhan hala soru işareti, ne verecekleri belli değil. Kaan ve Ofosu çöp çıktı malesef. Yeni yönetimin transfer başarı oranı iyi sayılır.

    7
    7
 3. Şanssız transferleri benmi yaptım.Güzel yapılan işleri kaliteli ve faydalı olacak transferleri yapamadı.Ben. Rahmetli başkan gibi tabalaya bakıpyorum.Bir başarı yok.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu