Bursaspor için takipçisi olacağız!

Bursa Fan Club Derneği, Bursaspor'a herkesin destek vermesi isterken şu uyarıyı yaptı: Bursaspor Denetim Kurulu'nu son günlerde ülke kamuoyunu da oldukça meşgul eden Bursasporlu futbolcuların "Hatıran Yeter" kampanyasından toplanan tutarların takipçisi olma çağrısına yönelik kapsamlı bir araştırma yapmaya davet ediyor ve kurullarının bağımsız olarak seçildiklerini hatırlatıyoruz.

Açıklama şu şekilde:

Derneğimiz kurulduğu 1991 yılından itibaren konu Bursaspor olduğunda her zaman elini taşın altına koymuş, şehrimizin en büyük marka değeri olan Bursaspor için daima projeler üretmiş ve bunları hayata geçirmiştir.

Bursasporlu herkes gibi bizde her zaman şampiyonluklara layık olan camiamızın içinde bulunduğu durumdan büyük rahatsızlık duymaktayız. Şehrimizin ve camiamızın bu gidişata ‘’dur’’ diyecek gücü vardır.

Bursaspor’umuzun geleceğini kazanmak zorundayız. Bursaspor ‘’battı-bitti’’ diye düşünen, sevinen güruhu sevindirmeyeceğiz.
Bursa Fan Club olarak ‘’Başka BURSASPOR yok’’ anlayışıyla BURSASPORUMUZ‘A her zamankinden daha fazla sahip çıkacağız ve destek olacağız.

Birlik beraberlik anlayışı içerisinde Bursaspor’umuzu daha iyi yerlere taşımak
zorundayız. Bu anlayışla Bursaspor Denetim Kurulu’nu son günlerde ülke kamuoyunu da oldukça meşgul eden Bursasporlu futbolcuların “Hatıran Yeter” kampanyasından toplanan tutarların takipçisi olma çağrısına yönelik kapsamlı bir araştırma yapmaya davet ediyor ve kurullarının bağımsız olarak seçildiklerini hatırlatıyoruz. 

Yine Bursaspor Divan Kurulu’nun da derin sessizliğinden kurtulup elini taşın altına koyma zamanı geldiğini hatırlatıyoruz.
Kurulduğu 1991 yılından beri Bursaspor’da her dönem başkan ve başkan yardımcısı seviyesinde temsiliyeti bulunan derneğimizin Bursaspor’u bu zamanda da yalnız bırakmayacağını, her türlü destek için hazır olduğunu, Bursaspor için hiçbir sorumluluktan kaçmayacağını tüm kamuoyuna saygılarımızla bildiririz.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. UMARIM
  ERKAN KAMATIN NIYETI
  BIR SEKILDE DEVAM EDEBİLMEK
  VEYA
  EN KOTUSU
  PARA EDEN FUTBOLCULARI TEZGAHLAYARAK KACMAK VURUP GITMEK DEĞİLDİR
  BENIM YARIM ASIRLIK BURSASPOR TECRUBEM BUNU BANA SOYLETIYOR
  VE B.BASI MESTAN KONUSUNDA NASIL YANILMADIYSAM BUNDAN BURSADPOR ADINA COK KORKUYORUM
  VE GELISMELERIN DIKKATLE TAKIP EDILMESI GEREKTIGINI UYANIK OLUNMASI GEREKTIGINI SOYLUYORUM

 2. Topçuların sesine kulak verin Paralar çalınmasın Topçular yönetime güvenmediklerini Açık açık beyan ettiler

 3. BURSASPOR YONETIM KURULU OLARAK KAMPANYAYA 5000 ADET ILE KATILACAKTINIZ
  HALA BEKLİYORUZ ERKAN BEY
  BI GORELIM
  BIZDE GEREGINI YAPALIM

 4. Adam çıkmış meydana diyorki 40 milyon veriyorum hatta aday olacağım için 500 bin hibe ediyorum…vay senmisin bunu diyen…sırf başkan olmasın diye mali genel kurulu yapmadılar.Bu kulübü babalarının çiftliği gibi görenler var hep onların istedikleri başkan olur çünkü hepside rant peşinde geçimleri bu.Yazıcı takımı şampiyon yaptığında adamı iftiralarla yalanlarla hapse attırdılar çünkü korktuular yazıcı bunların musluğunu kesmişti adam kahrından öldü sonra yine istediklerini seçtirdiler hep aynı tayfa kılübün içine ettiler halende devam ederler olan koskoca kulübe oldu yazık yazık aklı selim o kadar insan var şu şehirde kimsede müdahale etmez ona yanarım

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu