Bursaspor için salona gel salona!

ING Basketbol Ligi'nin 25. haftasında Frutti Extra Bursaspor bu akşam Darüşşafaka Basketbol'u konuk edecek.

Nilüfer Tofaş Spor Salonu‘nda önümüzdeki hafta perşembe günü gerçekleştirilecek organizasyon nedeniyle Darüşşafaka maçını Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi‘nde oynayacak olan yeşil-beyazlılar bu zorlu maçı kazanıp play-off hedefine daha da yakın olmayı hedefliyor.

Zorlu mücadele saat 19:00’da başlayacak ve Tivibu Spor 2‘den canlı olarak yayınlanacak.

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Haber yaparken ve paylaşırken lütfen müsabakaların tam saatini teyit edip netleştirin..!! Aynı müsabaka için yaptığınız haberlerde farklı farklı hem 18 hem 19 başlama saati belirtiyorsunuz. Bilet al dediğiniz haberde bile bileti satan platformdaki saatle uyuşturamıyorsunuz yazdığınızı. Kaldı ki Federasyon denen bir kurum var ve onun da maç takvimini belirttiği bir sitesi var. Lütfen kontrol edin yaptığınız ve yapacağınız haberleri..!! Sorumlu diye geçinen Batır Adnan’ın gereksiz youtube video linklerini direkt yönlendirme şeklinde gömeceğinize, haber etiğine bağlı kalın ve yaptığınız işe saygı gösterin. Dibin de dibinde cahil bir camiamız var; siz de bu cahilliğe bu şekilde katkı koymaya devam etmeyin lütfen..!!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu