Bursaspor için özel gece

Bursasporlular Derneği Kültürpark Medya Restoran'da "Bursaspor'a Vefa Gecesi" yemeği düzenledi.

Düzenlenen geceye; Divan Kurulu Üyeleri, Yönetim Kurulu adına Mali İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Osman Uçar, Üye ve Taraftardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Furkan Durmaz‘ın yanı sıra Bursa Büyükşehir Belediye Başkan vekili, Yıldırım Belediye Başkan vekili, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Şampiyon Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, Eski Teknik Direktörümüz Yılmaz Vural, Bursasporlu Eski Futbolcularımız, Bursaspor’umuzun önceki dönem yönetim kurulu üyeleri, tribün liderleri ve birçok değerli Bursasporlu isim katıldı.

Efsane futbolcumuz Sedat Özden etkinlikte yaptığı konuşmada “Bursasporlu olmak, Bursalı olmak, bu sevdayı tatmak çok başkadır. Uzun yıllar Bursaspor‘da görev yapmak benim için çok önemliydi. Bana gösterilen ilgiye çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Bursaspor Vakfı Başkanı Ali Ademoğlu gecede Bursaspor Vakfı‘nın yaptığı çalışmalardan bahsetti. “Bursaspor Vakfı, Rahmetli Şampiyon Başkanımız İbrahim Yazıcı‘nın kurduğu Bursaspor‘un kurumsal yapısına destek olmak amacı güden çok değerli bir projedir. Bizim dört ana projemiz var. Hepsinin hayata geçmesi an meselesi. Bir tanesini sizlere burada açıklayayım. Bursaspor Spor Lisesi projemiz. Bursaspor gibi bir camianın bir spor lisesi olmalı. Bursaspor kültürünü aşılamaya buradan başlamalıyız. Gerekli makamlar ile görüşmelerimizi sürdürüyoruz. En kısa zamanda da Bursa‘mıza Bursaspor Spor Lisesi‘ni armağan etmek istiyoruz” açıklamalarında bulundu.

Başkanımız ve Yönetim Kurulumuz adına geceye katılan Üye ve Taraftardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Furkan Durmaz da yaptığı açıklamada “Bildiğiniz üzere zorlu bir süreçten geçiyoruz. Bu büyük camiaya layık olmak için hem başkanımız hem de bizler yönetim kurulu üyeleri olarak, elimizden geleni yapmaya gayret gösteriyoruz. Bizler bu göreve gelirken bu zorlukların farkındaydık. Ancak göreve geldikten sonra zorlukların derecesini öğrenince Bursaspor’un çok büyük bir çıkmaz içinde olduğunu gördük. Her ne olursa olsun elimizden geleni en iyi şekilde yapmaya çalışırken Büyük Bursaspor camiasının da bizimle beraber bu yolda olduğunu görmek ve bilmek istiyoruz. Bursaspor’umuzun bu sene hak ettiği yere dönebilmesi ve üzerinde bulunan bu yüklerin hafifletilmesi adına camiamızla uyum içerisinde çalışmak için her yolu deniyoruz. Camiamızdan gelen talepleri dikkate alıyor çözüm yolunda elimizden geleni yapıyoruz. Bu süreçte birleşip bir bütün halinde hareket etmek Bursaspor’umuza fayda sağlayacaktır. Birleşirsek büyür ayrışırsak yok oluruz.” diyerek birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

Düzenlenen Vefa Gecesi’nin sonunda Bursasporlular Derneği tarafından Bursaspor’umuza hizmet vermiş tüm yönetici, futbolcu, teknik direktör ve üyelere flama takdim edildi.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ekip liderimiz nerede? Birlik beraberlik diye attığı twitlerin bir anlamı var mı, anlayamıyorum.

  16
  8
 2. vefaymış hadi ordan be. ertuğrul sağlamla mustafa ere yapılan gibi mi bir vefa. vefa bursasporun kapısından içeri giremez

  7
  5
 3. Kapalı ortam kimse de maske yok.
  Ama sorsan açık havada da maske şart.
  Olan okullarda küçücük çocuklara oluyor.

  4
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu