Bursaspor için kim mücadele ediyor?

Bursa.com Spor Koordinatörü Tarık Çapçı'nın bugünkü yazısından alıntıdır.

Bursasporlu taraftarlar transfer tahtasının açılıp açılmayacağını merakla biraz da endişe ile beklerken bir yandan da yaklaşan kongrede yeni başkan kim olacak, yönetim kimlerden oluşacak sorularını zihinlerinde döndürüyor.

En önemlisi bu konularda çalışma yapan birileri var mı onu da merak ediyorlar.

Tüm bu sorulara sizleri aydınlatmak adına edindiğim bilgiler dahilinde net yanıtlar vermek istiyorum.

BU SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN KİMLER ÇALIŞIYOR? 

Öncelikle Bursaspor’daki yönetim zafiyeti ortada. Kulüp resmen boşlukta. Tamer Hoca son açıklamasında yaşananları bu boşluk nedeniyle yaşananların bir kısmını ifade etmişti. İşte Bursaspor’u sahipsiz bırakmamak ve bu dar boğazdan çıkarmak için Bursa Büyükşehri Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve çalışma arkadaşları işin başına geçmiş durumdalar. Yani şu an verilen büyük mücadelede başrol Bursa Büyükşehir Belediyesi’nde diyebiliriz.

Aktaş ve kurmayları Özlüce Tesisleri başta olmak üzere yaklaşık 10 gündür sürekli Bursaspor için mesai harcıyorlar. Bu arada Divan Kurulu Başkanı Galip Sakder’in de özellikle bu çabaların başlangıcına verdiği katkıyı es geçmemek gerekiyor.

40 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Emre yorumuna yanıt olarak

   Bu saate kadar aklın nerdeydi diye sormazlarmı sayın alinur aktaş? Emin adanur döneminde bilinçli olarak yardım etmediyseniz bu etik olurmuydu sizce? Sırf antrenör gitsin diye top oynamayan futbolculardan ne farkınız kaldı? Ne Adanur ne kamat nede Ali ay hiçbiri umurumda değil. Tek umursadığım şey Bursaspordur. Keşke sizinde öyle olsaydı da siz ve çevreniz sezon başında destek verseydiniz. YAZIK DEĞİLMİ BUNCA GEÇEN HAFTAYA?????

   11
   17
   1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

    Bı Medineli daha geldi zabıta yok mu ya..başkanlar borca soksun sonra kurtarıcı gelsin Allah razı olsun yağsın eksiler kendinize artılar Allah’ın işi mi yok lan…

    2
    16
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Ne yazık’ki Bursa da dürüst bir adam kalmamış.Herkes cebini doldurmanın peşinde böyle olunca Bursaspor zarar görüyor.

   11
   3
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   istemediğimiz değil işime gelmeyen desen daha doğru olur. emin’in üzerinden chp’yi yalarken hiç böyle demiyordun!

   16
   4
   1. @Css yorumuna yanıt olarak

    Eser sen ne ayaksın olum kapa lan çeneni her yorumda seni görmek zorundamıyım olum ben insanları dalgana getirme gevşek madem bu kadar Bursaspor’u dusunuyordun sen gecseydin başa seni destekleseydik gevşek aclıktan agzın kokuyor burda yorum yapıyosun

    13
    11
     1. @Eser yorumuna yanıt olarak

      Sen de burnunu herkese sokma hem açsın hem rüzgar yapıyorsun bursaspora yardım eden herkese saygı duy yada yol alın ses çıkarmayın..

     2. @Eser yorumuna yanıt olarak

      yaltaklığın bi tarafa klavye delikanlılığı öbür tarafa! ekran arkasından atar gider de yaparmiş!

      10
  3. @Eser yorumuna yanıt olarak

   siyasiler işini yapmalı spor adamları da öyle. burada bursaspora yardım ediliyorsa bu klübün acizliğidir. geri kalmışlığıdır. Türkiyeden başka hiçbir ülkede böyle saçma işler yoktur. vatandaş alinur amcayı belediye başkanı seçtiyse vatandaşın işini yapsın milletin faturaları neden bu kadar çok geliyor kafayı ona yorsun. vs. futbolu futbol adamları yönetsin. alinurlar recep altepeler vs değil.

   20
   28
  4. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Emin takımı kullanarak siyaset yaparken “hop dostok tom dostok, emin başgan seni Allah gönderdi” diyordun. Komedi gibisin

   22
   10
   1. @Keamil yorumuna yanıt olarak

    Arkadaşlar siyasetsiz kulüp olmaz.Burada önemli olan Siyaset Bursaspor yönetimine yön VERMEYECEK! Bursaspor yönetimi Siyasete yön VERECEK!!! iktidarıda çalıştıracak ,muhalefetide. Rahmetli YAZICI tarih yazarken böyle yaptı.

    21
  5. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Desteklediğiniz sizin görüşünüzü yansıtan Emin’i de gördük, tüm muhalefetin yaptığı gibi kaos yarattı borcu arttırdı ve sonunda Bursaspor’un geleceğini sattı paralara el koyup kaçtı.

   24
   7
    1. @bursaspor1963 yorumuna yanıt olarak

     Sahibi olduğu enbursa haberlerini ve külübe menejer yaptığı enbursalı yazarın yazılarını araştırırsan siyasi görüşünü anlarsın.Ugur Dündarı bursaya getirmek isteyen oluşum.

     8
     1
  6. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Emin siyaset yaparken çok seviyordun, bak dağıttı takımı ben oynamıyorum dedi cillilerini aldı gitti. Belediye başkanı toparlıyor.

   25
   5
   1. @Cemil yorumuna yanıt olarak

    Tekrar söylüyorum emin benim babamin oğlu değil ! Kimse aday olmadı sadece aday olana Bursasporumuza sahip çıktıkları için destek olduk ! Yanlışları beni bağlamaz sen şu soruya cevap ver ! Sezon başından beri bu zati muhterem nerdeydi !?

    10
    16
    1. @Eser yorumuna yanıt olarak

     iyi ya bursaspora sahip çıkana şimdi de destek çık işte. ama işine gelmiyor de mi kolpacı seni!

     12
     2
  7. @Eser yorumuna yanıt olarak

   hadi ordan gördük siyaset yapmayanı takımı borca sokup geleceğini satıp gitti. boş boş konuşma

   30
   9
   1. @legolas yorumuna yanıt olarak

    Önce ölümü gösterdiler,Bursasporabaşkan olacak yardımı olacak herkesi kulüpten uzaklaştırdılar.Onlardan korkusuna herkes uzaklaştı Bursaspordan.Sonra sıtmaya razı ettiler.Çapsız Mestan,Kamat ve Adanurlar la dibini gösterdiler.Şimdi şifa verecekler.Bize muhtaçsınız diyorlar.Allah da sizleri başka başka şeylere muhtaç etsin inşallah.

    7
    10
 1. GÜN AKP CHP MHP İYİ PARTİ GÜNÜ DEĞİL…GÜN KİŞİSEL ÇEKİŞMELERİN,PARTİCİLİĞİN,SENDEN-BENDEN KAVGASININ BİR KENARA BIRAKILIP BÜTÜN ŞEHRİN BU KURTULUŞ SAVAŞINA SAHİP ÇIKMA GÜNÜDÜR. BURSASPOR HİÇ BİR PARTİNİN VEYA GRUBUN TAKIMI DEĞİLDİR..BURSASPOR ABDÜLKERİM İN, FEHMİZAT IN, BİYEDİÇ İN ,MUSUSİ NİN UĞRUNDA BÜYÜK EMEKLER VERDİĞİ BU FEDAKAR TARAFTARIN YAĞMUR ÇAMUR DEMEDEN VE MESAFE TANIMAKSIZIN PEŞİNDE KOŞTUĞU BİR KULÜPTÜR..AKP LİSİ DE BURSASPOR LUDUR,CHP LİSİ DE…ZENGİNİ DE BURSASPOR LUDUR FAKİRİ DE..YAHU NİYE ANLAMIYORSUNUZ BURSASPOR BENİM SENİN ONUN YANİ HEPİMİZİN TEK AŞKIDIR.SİYASİ GÖRÜŞÜ NE OLURSA OLSUN EKONOMİK DURUMU NE OLURSA OLSUN SOSYAL STATÜSÜ NE OLURSA OLSUN BİR İNSAN İÇİNDE BURSASPOR U YAŞIYORSA O BENİM DOSTUMDUR VE ONUN DA KANI YEŞİL-BEYAZ AKIYORDUR.. BİRBİRİMİZE SAYGI GÖSTERMELİYİZ.. SEN- BEN KAVGASI BİTSİN ARTIK..DİBİN DİBİNDEYİZ BAZILARININ BU ÇEKİŞMELERİ YÜZÜNDEN.. NE BİTMEZ KİNİNİZ VARMIŞ..DÜŞMAN MISINIZ YAHU???

  18
  1
 2. Bursaspor bu şehrin markası Alinur Aktaş yapması gerekeni yapıyor. Bursa zaten sosyal kültürel aktivite olarak çok zayıf olanı da yaşatmak lazım. Saygılar.

  13
  6
 3. Bizim taraftara da gerçekten yaranılmaz. Alinur Aktaş geri planda durur nerede bu belediye , destek yoksa oy yok denir. Alinur Aktaş gelir destek olur Bursaspordan elinizi çekin siyaset istemiyoruz kulüpte denir. Yani insanlarda artık destek olma korkusu var. Bu başkan adayları için de öyle şimdi biri çıksa adaylık için bir taraf ılımlıyken diğer taraf yerin dibine sokacak adamı. Doğal olarak niye huzurunu bozsun ki?

  11
  5
 4. Siyaset istemiyoruz diyorsunuz o zaman çok sevdiğiniz iş adamları nerede neden biri başkanlık için çıkmıyor?
  Görünen köy kılavuz istemez bu tahta açılacaksa belediye başkanının çabalarıyla açılacak.
  Ali Ay cı değilim fakat şu an için gelecek tek adam (mecburen) tek umudum Tamer hoca ve Deniz hocanın kulüp te olması bu sefer belki düzgün işler yapılır , ayrıca Ali ay da parsını almak istiyorsa artık hata yapma lüksünün olmadığını gayet iyi biliyor bu sefer işi profesyonellere bırakacağı kanaatindeyim .
  KRAL ÇIPLAK bunu açık yürekle söyleyelim

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu