Bursaspor İbrahim Yazıcı Tesisleri için büyük adım!

Bursaspor Yönetim Kurullarının yapamadığını Bursaspor Kongre Üyeleri yapıyor.

Özlüce Tesisleri’nin adının İbrahim Yazıcı Tesisleri olması için Genel Kurul gündemine alınıp üyelerin oylarıyla karar alınması amaçlanıyor. Üyeler girişte bu pusulaya imza atarak destek olacaklar.

Siz kongre üyeleri de İbrahim Yazıcı  Tesisleri için kongre girişinde bu formu imzalayarak atarak büyük bir vefa örneği gösterebilirsiniz.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Geç bile kalındı.Nilüfer Belediyesi bile Nilüferdeki stada ismi verildi.Biz koskoca camia olarak onun ismini veremedik.Bursasporda görev yapanların en büyük eksikliğidir.Vefa ödenecekse böyle ödenir.Keşke herkesin gönlünde Timsah arenaya verilmeli ismi tesislerede verilmesi bizleri ve yazıcı ailesini memnun eder ve sevindirir…İBRAHİM YAZICI ÖZLÜCE TESİSLERİ

    30
    3
  2. Helal olsun çok güzel.Bu arada rahmetli İbrahim Yazıcı öldükten sonra. bugüne kadar başkanlık yapan,Erkan Körüstan,Recep Bölükbaşı ve Ali Ay’a da yazıklar olsun.bu iş bu zamana kalmamalıydı.

    17
    3

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu