Bursaspor hükmen kazandı!

Bursaspor maçında sahadan çekilen Vanspor FK, Futbol Müsabaka Talimatı’nın 24/1-a maddesi uyarınca PFDK'ya sevk edilmişti.

Bugün yapılan açıklamanın ardından PFDK, Bursaspor’u 3-0 hükmen galip ilan ederken Vanspor FK’nın 3 puanını sildi.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @MARATON161616 yorumuna yanıt olarak

   EKSİ -36 Gol Averajı ve TAM 17 Puan Düşme Sınırında Olan Takımın Altında Kalıp ve 4’cü Kümeye Düşme REZİLLİK Rekoru haber yapacaklarına bunu haber olarak yayınlamak cidden bir kalın yüz cildi gerektiriyor Rezillik Yaşatmakta yanlarına yok BRAVO yönetim BRAVO yeniden aday olun bu rekorunuzu egale edin

   24
   1
   1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

    Düştüğümüz hale bak be… idmanda ter atmak için bile karşımıza almayacağımız Van dahi artistlik yaptı. Süper Lig tarihinde 50 küsür sezonu olan Bursaspor, Süper Lig tarihi sıralamasında bile ilk 5’te hâlâ… Acı bu ki şu an 3. Lig’de ne işimiz var! Bu takımın bu haline sevinenlerin kuyruk acısı bitmiyor. Bitmez de!

    11
    2
 1. 32 yaşındayım saçma kanunların ilk defa bize faydası oldu ondada gene düştük. yinede van yönetimi siyasetten bağımsız tebrik ederim doğru olanı yaptılar

  11
 2. 3-0 net sonuç. mençıstır siti gibi takımız. bekle bizi yıldırım belediye spor ve nilüfer belediye spor sizden alınacak intikamlar var. kainat derbi görecek derbi.
  OKADARRRR

  6
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu