Bursaspor hücum çalıştı

Ligin 8. Haftasını bay olarak geçirecek olan Bursaspor çalışmalarına Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde gerçekleştirdiği antrenman ile devam etti.

Bursaspor Teknik Direktörü Özcan Bizati gözetimindeki antrenman 1 saat 20 dakika sürdü.

Isınma  hareketleriyle başlayan antrenman dar alanda pas oyunuyla devam etti. Yeşil-beyazlılar son bölümde hücum çalışmaları yaptı.

Bursaspor bugün yapacağı antrenmanla çalışmalarını sürdürecek.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Bizati gider, Adanur yine kalır. Özlüce’ye 2 blok dikmeden nereye be yaa? Du bakalım daha karpuz keseceğidik. Kolay mı öyle hemen koltuğu bırakmak.

   1
   1
 1. Maç 90 dk. Sen 80 dk antreman yapıyon. Olcak iş değil. Antrenmanları en az 2 saat yapmak lazım ki kemik gibi olalım. Biz muhallebi gibi gelen geçen kaşıklıyor.

 2. 1.20 dakika nedir sanki günde 3 idman yapıyorsunuz yapın adam gibi 2,5. 3 saat idmanı takım olma yolun bi adım kaydedin sorsan takım birbirini tanımıyor alın size 3 hafta süre değerlendirin ondan sonra yaparsınız günde 1.20 dk idman ..burda 33 hafta dişinizi sıkacak siniz ….

  3
  1
 3. Bu futbolcu toplulugu degil teknik direktoru herkesi gondermeye gucleri var. Yonetim zaten yolcu sonra sirada taraftarlar var. Unutulmasin diye soyluyorum bu futbolcular hal ve hareketlerine duzen vermezlerse Bursaspor tarihine kara leke olarak yazilacaklar tabi utanmiyorlarsa.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu