Bursaspor, Hollanda’da…

Bursaspor Futbol Okulları, dünya çapında önemli işler yapmaya devam ediyor.

Yeşil-beyazlıların bayrağı şimdi de Hollanda‘da dalgalanacak. Bursaspor Kulübü, Hollanda Rotterdam‘da Bursaspor Futbol Okulu  açtığını duyurdu.

Kulübün resmi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda “Evet bir haberimiz daha var! Hollanda, Rotterdam Bursaspor Futbol Okulu sahaya indi. Artık şanlı armamız Hollanda da…” ifadeleri yer aldı.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Napolyon yorumuna yanıt olarak

   Peki buralarin finansmanini nasil sağliyacağız..kolay mi öyle futbol okulu açip futbolcu yetistirmek? Yani bu kadar dardayken bursaspor kulübu bu okullara kaynağı nerden bulacak..birisi bi açıklama yapabilir mi?

   12
   10
 1. Peki ordan topçu çıkarsa ilk alma avantajı bizdemi yoksa parayı veren alıyor mu şimdi bilemeyiz abi belki bir de bruyne çıkacak ordan biz ilk alıcaksak süper birşey

  36
  9
  1. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

   Yok, ilk alma avantajı ev sahibi ülkede. Önce onlar beğenip alıyor, sonra biz kalanlarla idare ediyoruz. Ah ulan dış güçler. Bunların hepsi Türkiye düşmanı. Sırf milli maçta onlara 3 tane koyduk diye böyle yapıyorlar.

   4
   4
  1. @kks1326 yorumuna yanıt olarak

   Emin Bey’e kalsa Faroe Adaları’nda Bursaspor kolleji açmayı da istiyormuş ama, Faroe’li mütehatitler biz bu topa girmeyiz. Siz Emirr Koop olarak inşaatı kendiniz dikin diyollarmış.

 2. İçimde bi umut vardı sen gelmeden önce ( Emin Adanur ) yaptıklarınla heycanlanıyorum vizyonunla beraber sende bu takımda büyüsün inşallah

  7
  4
 3. Haberde adres vs olsaydı gidip yerinde ziyaret etmek isteriz. İnşallah Belçikayada açılır bizde evlatlarımızı seve seve göndeririz.

  6
  4
 4. Çok doğru bir adım, Hollanda da gerek yerel gerekse Balkan ülkelerinden ve Türkiyede giden göçmenlerin çocukları arasından kumaşı iyi futbolcular çıkıyor. Yerel ve güvenilir eğitmenlerle anlaştıysak kendi portföylerini de bizim futbol okulumuza çekebilirler. Uzun vadeli bir yatırım olarak görmek gerek. Her yıl 2 genş getirip denesek 1 i tutsa bu da kârdır. 3-4 yılda bir adet bile kumaşı kaliteli yıldız adayı çıkarsak tüm yatırımı hem karşılar hem bizi artıya taşır. Bende Pablonun girişimleriyle arjantinde de bu tip bir akademi açabileceğimizi düşünüyorum.

  6
  4
 5. Bunlar Gerçekten güzel gelişmeler başkan ve yönetim kurulu gerçekten de doğru adımlar atıyor ama transfer tahtası ne alemde o hallolmazsa bu yapılanların hiçbir kıymeti kalmıyor

  5
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu