Bursaspor hep böyle kazansa

Olay Gazetesi Yazarı İhsan Aydın, köşesinde Bursaspor’un Sivas Belediyespor karşısında aldığı 6-0'lık galibiyeti değerlendirdi.

Hafta sonu şehrimizin takımı Bursaspor konuk Sivas Belediye Spor’u evinde ağırladı.

6-0’lık net skor bütün bir kenti yeniden heyecanlandırdı.

Tecrübeli Enver Cenk Şahin’in 3, Berat Altındiş’in 2 ve 16 yaşındaki Mustafa Genç’in bir golüyle sahadan 6-0 galip ayrılan Bursaspor tekrar PTT 1. Lig’e çıkma konusunda umutlarımızı yeşertti.

Bursaspor evinde ve dış sahada puan ve puanlar almaya devam ettikçe taraftarın ve şehrin kendisini sahiplenmesi daha da artacaktır.

Maçlarında Süper Lig takımlarının bile toplayamadığı kadar taraftarını stadyuma çeken Bursaspor’un borç sarmalına ve kapalı tahtaya çözüm bulması durumunda daha iyi bir noktaya geleceğine inanıyoruz.

Bursaspor’un yerinin 2. Lig olmadığını herkes biliyor. Fakat, bir kere oraya düşülmüş. Buradan kısa sürede sıyrılıp, hedefin yeniden Süper Lig olması konusunda da karınca kararınca herkese sorumluluk düşüyor.

Takımımız bundan sonraki maçlarda da aynı seriyi devam ettirmesini istiyoruz.

Bu hafta Diyarbakır’da oynanacak Amedspor müsabakasının da sportmenliğe ve centilmenliğe yakışır biçimde, iyi oynayanın kazandığı bir maç olmasını diliyoruz.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yazar “ Bursaspor’un borç sarmalına ve kapalı tahtaya çözüm bulması durumunda daha iyi bir noktaya geleceğine inanıyoruz” Diyor kardeşim sizin işiniz nedir? Araştırmak Soruşturmak Değilmi Sonra Gazeteye Yazıp Bursaspor’u Bu Duruma Düşürenlerin İç Çamaşırlarını Piyasaya Çıkarmak Değilmi? Kimisi 15 Milyon Euro Verdim Diyor Ya Araştır Bu Adamın Bankasında O Para Vamıydıda Verdi? Veya Senede Kendisi Ne Kadar Veriyorduda Bu Kadar Kazançları Elde Ediyordu? Veya Altın Pırlanta Koyanlar Nasıl Koymuş Milyonları ? Ya Bir Araştırın Demi Bu Sizin İşiniz Değilmi? Yoksa Hepimiz Dua Ederiz Dilek Tutarız Transfer Tahtası Açılsın Diye Ama Açmak İçin Gereken 12-15 Milyon Euro Borcu Kim Ödeyecek Son Başkan 17-20 Futbolcu Alıp Yok Oldu Çekler İle Hiçmi Araştırmayacaksınız Yazmayacaksınız Bumu Gazetecilik?

  22
  1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   tamam da bunları seçenlerin, yani taraftar olarak bizim hiç mi suçumuz yok?
   sen kendi gerçeklerine gözlerini kapar. gençlerine sırtını döner, hayal dünyasına dalar, tahta, transfer diye yanıp tutuşur, yalan olsun söyle ben inanırım dersen elin oğlu coşkuyu elbette verir..!

   bakma sen 6-0 lık maçtan sonra medya ve taraftarın takımı sahiplenmesine.
   bunların çoğu günlük yaşayan skorcular. ilk okuldan hemen sonra üniversiteye atlayan aydınlar..!
   yarın, kaybetsinler bir anda rüzgar tersine dönüverir.
   bu başkanla, bu hocayla olmaz.
   bu işler çocuk oyuncağı değil.
   bize paralı başkan, bize takviye lazım naraları.

   donanımlı insanlar filmin sonunu başından bildikleri için zaten ortaya çıkmıyor.
   kulüple beraber gelirler de küçüldüğü için artık yiyiciler için de başkanlığın bir esprisi kalmadı.
   hal böyle olunca ihale istemese de belediyeye kaldı.
   güvenilir ve meraklısı çıkana kadar bırakma şansları hiç yok. çünkü yumurta küfesi kendi sırtlarında.

   11
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu