Bursaspor, Harun Tekin iddiasını yalanladı!

Bursaspor Kulübü resmi twitter hesabından bir paylaşmda bulundu.

Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada “Futbolcumuz Harun Tekin’in bir teknoloji firmasının imza günü etkinliğine katılımı kesinlikle söz konusu olmamıştır. Kulübümüzün izni ve onayı olmadan duyurusu yapılan bu etkinliğe futbolcumuzun katılmayacağı, ilgili firmaya çok önceden haber verilmiştir” denildi.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. çevir kazı yanmasın eğer osmanlıyı yenseydik imza gününde bir futbolcu daha olurdu.ALİ DEDE ISRAR ETME İSTİFA ET

  33
  4
  1. @çorbacı 16 yorumuna yanıt olarak

   Yaklaşık 30 senedir maçlara giderim Bursaspor dan başka hiçbir takım tutmadim.benim için milli takımında önündedir. Ne düştük diye bıraktım nede şampiyon olunca tutmaya başladım, biraz sevinip çoğu zaman üzüldüm ama,hiçbir zaman bukadar utanmadim, evet çok utanıyorum cunku Bursasporumun başında öyle bir başkan varki daha kötüsünü düşünemiyorum, hiçbir donanımı hiçbir özelliği bulunmayan aciz bi adam düşünün. Insanda biraz haysiyet bir onur olur be ,ne utanmaz biriymisin. Biri bana bunları dese kahrimdan ölürüm ki sana bunu bir kişi değil koca bir şehir söylüyor.hadi elinden su an bisey gelmiyor bari şu sözde t.d. gönder, gormuyomusun düşüyoruz.ben bunu birkez yaşadım, elinden gelebilir bitek şey var o herifi gönder takım ligde kalsın sezon sonu da değil kulübü şehri bile terk et..

   22
   1
    1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

     Fikret ustenci şampiyon bi takıma değil düşmeme oynayan takıma geldi ve onuruyla sunu da söyledi en kötü baskan benim ve gidiyorum dedi buysa tam pişkin sorsan en iyisiyim der..

 2. Çocuklarım Osmanlı maçı sonrası,baba düşmeyiz dimi?diye sordu.Çocuklarımdan utanmaya başladım.Ali Ay sen utanmadan o koltukta hâlâ nasıl oturuyorsun?Senin bütün Bursasporlu çocukları üzmeye hakkın yok.bırak git.istifa et.

  27
  2
 3. Sayın çok kıymetli Dünya firması, önce sen bi staddan tribün sponsorluğu al, sonra bi loca al firmana, göster desteğini kulübümüze ondan sonra tüm topçular senindir, reklam mı, imza töreni mi açılış mı ne istiyosan yap tepe tepe kullan ama önce para gardaşşş

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu