Bursaspor Hakan Cenkçiler’i açıkladı

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden Gençlik Geliştirme Program Sorumluluğu görevine Hakan Cenkçiler'in getirildiğini duyurdu.

Kulübün açıklaması şöyle;

Daha önce Kulübümüzde Futbol Okulları Koordinatörü olarak görev yapan Hakan Cenkçiler, Gençlik Geliştirme Program Sorumluluğu görevine getirilmiştir. Gençlik Geliştirme Program Sorumlumuz Hakan Cenkçiler‘e yeni görevinde başarılar diliyoruz.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yok yani bu da ne demek şimdi? Adam koltuğa kurulmuş kalkmayacak gibi duruyor dahada önemlisi aklı sıra icraat yapıyor ..ama bunun tek anlamı burdayım bi.yere gitmiyorum demek sanki ..Şaka gibi oraya bunu buraya bunu.getiriyorum gidecek adam böyle yapmaz bir yüzsüzlük vakasını kaldıramayız ne bünye kaldırır nede kulüp

  34
  4
  1. @Murat Canbaz yorumuna yanıt olarak

   Aday varda bizmi bilmiyoruz ? Kimsenin gelipte aday olacağı falan yok,herkezin derdi reklam ! Geçtiğimiz Kongredede öyle olmadımı ? O geliyor bu gidiyor derken bir enayi Mestan çıktı ! Yok Hayri Yazıcıymış yok Akdemirmiş yok bilmemneymiş hep hikaye !

  2. @Murat Canbaz yorumuna yanıt olarak

   KONGRE KARARI ALMIŞ BİR YÖNETİMİN NE BİRİNİ GÖNDERMEYE NEDE BAŞKA BİRİNİ GETİRMEYE YETKİSİ OLMAMASI GEREK ,SAYIN !! BAŞKAN HEM ALT YAPI HEM SPORTİF DİREKTÖR BU BİRİMLERİ DOLDURMAK ŞİMDİMİ. AKLINIZA GELDİ NEREDEYDİNİZ BİR YILDIR ????????? BU DURUMA İTİRAZ EDECEK BURSASPORDA BİRİM YOKMU ,?? SAYIN DİVAN KURULU EĞER YETKİNİZ VARSA BU DURUMA İTİRAZ EDİNİZ

 2. Bu kadar borçla zaten transfer filan istemek saçma olur. Gençleri sürün sahaya. Geçen sezon başı gayet iyi başlamiştik.
  Anlamsiz yere Ataberk kesildi , sonra Sedat kesildi.
  Hiç gerek yoktu .
  Fitbolculara ve teknik direktörlere borç ödemekten kasada kuruş kalmadi.

  25
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu