Bursaspor, Hakan Cenkçiler ile sözleşme yeniledi

Geçtiğimiz sezon da Gençlik Geliştirme Program Sorumluluğu görevini üstlenen Hakan Cenkçiler ile yeniden anlaşma sağlanmıştır.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde gerçekleşen imza törenine Emin Adanur, Hayrettin Gülgüler ile Altyapı Sorumlumuz Semih Hüroğlu ve Gençlik Geliştirme Kurulu Başkanı Serhat Arı katıldı.

Gençlik Geliştirme Program Sorumlumuz Hakan Cenkçiler‘e görevinde başarılar diliyoruz.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Selim yorumuna yanıt olarak

    İki değil, bak kaç tane vatan haini var. Eksi verenlerin sayısı giderek artıyo. Dimitri’nin çocukları olacaktı bunlar. Atatürk olmasa.

    3
    1
  1. @Blntt yorumuna yanıt olarak

   En az bir ay daha bu haber gelmez ve normal bunlar sıkıntı değil…. 45 e yakın dosya var ve kolay iş değil… Ama açılacak arkadaşlarım içiniz rahat olsun… inşallah tekrar şahlanış başlayacak… Hakan cenkciler yönetimindeki alt yapıya da güvenim sonsuz… Senelerdir futbol okulları dahil büyük işler yaptı… Bundan sonrada yapacaktır inşallah….

   18
  2. @Blntt yorumuna yanıt olarak

   Bir 10 gün daha duyamazsın çünkü bu hafta takım planlamalarını ve transferdeki borçları görüşmeğe ayıracağız demişti. Ama umut ediyorum ki tahta açılacak inşallah. Açılmazsa -6 ve 2 sene transfer yasağı gelecek. Yani bu şu demek Bursaspor kapandı demek oluyor.

   21
   1
 1. Sevgili Bursasporlular ,seçim bitti su an yeni başkan yönetim kuruluna destek olunmalı ve yapılan işleri takip edilmeli lakin su an eleştirmek yersiz sanılıyor ki Bursa da hiç birşey bilinmiyor lütfen hangi çağda yaşıyoruz ayrıca kim kimi neden desteklediği dahi farkında bence tahta açılır, transfer yapılır eski başkan ve bir kısım tirbun abileri de bekler lütfen sn cikarcilar lütfen sn corbacilar hangi çağda yaşıyoruz lütfen yapmayın ayrismayalim yoksa kaybeden Bursa oluyor siz kişisel cikarlarinizdan önce

  13
 2. Serdar Acarhorozla dalga geçiyodunuz adamın 200 milyon bankadan cekcegi kredisi + 80 milyonu hazırdı siz gittiniz bunu seçtiniz

  1
  96

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu