Bursaspor – Göztepe maçının saati değişmedi!

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay Süper Lig'in 12. haftasında Bursa'da oynanacak olan Göztepe maçının saatinin değişmesi için Türkiye Futbol Federasyonu'na başvurdu ancak istenen değişiklik olmadı.

Daha önce Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından 18 Kasım Cumartesi günü saat 14:00‘te oynanacağı açıklanan Bursaspor – Göztepe maçının saatinin değişmesini için girişimlerde bulunan Başkan Ali Ay olumsuz cevap aldı.

Federasyon ile yapılan görüşmelerden sonuç alınamazken yayıncı kuruluşun bu isteğin geri çevrilmesinde büyük etken olduğu öğrenildi.

Kaynak
Bursa.com

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Evet şöyle bişey var, İstanbul takımlarına bize oynattığı saatlerde asla oynatmıyorlar buda beın sports’un Reyting kaygısından oluşuyor. Ama herkes kafasına göre saat değiştirmeye kalksa çok saçma olurdu. Maç saati için değil adil dağılım için şikayette bulunmalıyız. Gerçi kimi kime şikayet ediyorsun o da var

  53
  5
 2. beinsport istedi diye bu oluyorsa o zaman o tff.derhal kendini kayadan aşağı atsın.Birde tff.da BURSA lı üye var deniyor.FB.GS-BJK hayranı ve şehrine uzak insanları asla BURSA ve BURSASPOR umuzun dostu olarak göremeyiz.
  Dün akşamki milli maça bakın.TFF nun eseri bu yaşanılanlar.Zaten bu federasyon varken başka düşmana gerek varmı.?
  MHK-PFDK,TAHİM gibi kurumların haksız ve yanlı kararlarına federasyonun kendi kararıyla ortaya çıkan tablo şu;BUNLAR ANADOLU TAKIMLARININ DÜŞMANI .Hatta üçüzlerin haricinde tüm takımların düşmanı demek daha da isabetli olur.

  22
  4
 3. Üçüzlerin milyarlarca dolar vergi borçları silinsin, maç saatleri onlara göre ayarlansın, hakemler onlardan taraf olsun, tv programlarında üçüzler dışında başka hiçbir kulüp hakkında konuşulmasın.. Hani nerede adalet? Bu şartlar altında alınan bir şampiyonluk onların bütün şampiyonluklarına bedel!!

  9
  4
 4. hayır enteresan bir şey mi bekliyorduk,o tüp kafa ne zaman BURSASPORUMUZUN yaralı parmağına işemişki.Elbet o da ALLAHTAN bulacak birgün.

  6
  3
 5. Bursaspor ilk yarı mac saatlerine baktım kasımpaşa macı dahil fener Trabzon macı hariç saat 14 de bu saatte vardiyalı çalışınlar Bursasporumuzun maçlarını tv den bile seyredemiyorlar yönetimlere soruyorum kulüpler Birliği toplantılarına çay içmeyemi gidiyorsunuz bu maç saatlerini neden konuşmuyorsunuz

  4
  3
 6. beyinsiz sport… Üçüzlerin yalakası… Yayınlamayın hiç bir maçımızı… Tüpçü sana zaten ne söylesek boş surat olmuş kösele gibi… Inşallah tez zaman da o koltuktan kaldırırlar seni… Istanbul uşağı…

  2
  2
 7. E sonra da nerde bu taraftar Niye gelmiyorlar. Bunların aklına geliyo mu acaba millet işte çalışıyo ondan mı gelemiyorlar diye

  2
  2
 8. ÜNİTİMSAH Kardeşim bizde saat değil ADALET peşindeyiz.Zira bir ailede,işyerinde,mahallede hasılı ülke ve insanlıkta ADALET varsa HUZUR-MUTLULUK VARDIR.Özelinde bu talebin gerekçelerini kulüp sorumlularımız dilekçelerinde belirttikleri için ‘HAKLI NEDENLER,den dolayı dahi bigane kalanların,tribün ve stada kaptma cezaları verenlerin ülke futbolunun kalkınması,kulüplerin sağlıklı ekonomik yapıya kavuşmalarını arzu etmelerini zannetmiyorum.Kulüplere verecekler borç,istedikleri gibi menfaatlerine göre kullanmaya kalkacaklar ve kullanacaklardır.YAZIKLAR OLSUN BU KAFAYA.

  0
  3

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu