Bursaspor, Göztepe maçı için itiraz ediyor!

Bursasporlu taraftarlar Süper Lig’in 12. haftasında oynanacak olan Göztepe maçının Pazar gününe alınmasını isterken Bursaspor Kulübü bu isteğe kayıtsız kalmadı.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından açıklanan programa göre BursasporGöztepe maçının tarihi 18 Kasım Cumartesi saat 14:00 olarak açıklanmıştı.

Bursasporlu taraftarlar sosyal medyadan yapılan çağrılarda Bursa’nın sanayi ve esnaf şehri olduğunu belirtirken tribünlerin tam anlamıyla dolması adına karşılaşmanın Pazar gününe alınması yönünde isteklerini Bursaspor Kulübü’ne iletmişti. Yeşil-beyazlı kulüp bu isteğe olumlu yönde cevap verdi.

Bursaspor Kulübü’nden alınan bilgiye göre Türkiye Futbol Federasyonu’na ligin 12. Haftasında oynanacak Bursaspor – Göztepe maç tarihinin değişmesi yönünde başvuruda bulunulacak.

Kaynak
Adnan Batır

29 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu şerefsizler üç istanbul takımına yer açabilmek için bizleri saat 8 de bile oynatırlar.Bu yaptığınız sadece kahpeliğinizin tekrarı oldu.Admin bunu yayınla lütfen…Artık susmayacağız….Çünkü kahpeye kahpe demek ismiyle hitabetmek olur…

  116
  2
 2. Sabah ligradyo’da Mehmet Ayan maç gün ve saatlerini beinsports ayarlayıp Federasyona sunuyor ve buna bir Allah’ın kulu itiraz edemiyor dedi. Hayatta değişmez maç günü ve saatleri dedi. İnşallah değişir bana da saçma geldi. Allah’ın Katarlısı ne anlar Bursa şehrinden Cumartesi herkesin çalıştığından….

  11
  1
 3. Arkadaşlar, itirazlarınız yerinde ama haftasonu çalışan insanlar olduğu gibi çalışmayan insanlar da var. Bir defa şehrin %25’i Bursasporlu. Nereden baksak o saatte maça gidebilecek 30 bin kişi buluruz. Örneğin Bayern Münih – Borussia Dortmund gibi takımlar gündüz saatinde bile tam dolu statta maç yapıyor. Yeter ki takım sevgisi lâfta kalmasın. Bu arada, itiraz edenlerin arasında hafta sonu çalışmayan varsa şikâyet etmesin, bunun yanısıra, hem çalışmayıp hem de maça vereceği parayı alkole-sigaraya veren varsa hiç şikâyet etmesin. Öylelerine ihtiyacı yok bu takımın. Geldikleri zaman neler olduğunu da görüyoruz zaten.

  1. @PMB_10 yorumuna yanıt olarak

   Kendi adına konuşursan ii olur..
   Sanayi şehrindeyiz Tribünün 4/3 işçi patron değil yanımda çalışan sadece 4 kişi cumartesi 14:00 da maça gelemeyecek ..anladın…Benim gibi binlerce insanda çalışıyor…Yorum yaparken klavye düşünmesin lütfen..

   1. @Miu016 yorumuna yanıt olarak

    Dostum, burada sana ve çalışan diğer kişilere değil, çalışmayan kişilere hitap ettim zaten. Burada seni alâkadar eden ne var anlamış değilim.

 4. Zaten nasıl bir mantıktır bu. Hem cumartesi hem de saat 14.00’de maç mı olur yahu. Hem statlar dolmuyor diyorlar hemde taraftarın ilgi göstereceği maçları da böyle anormal zamanlara veriyorlar. Pek umutlu değilim ama İnşallah federasyon duyarlı davranır da maçı pazar gününe alır. FEDERASYON UYUMA TARAFTARIN SESİNE KULAK VER !!!!!!!!!!!!!!

  7
  2
 5. Eee ben de her maça 12 senedir İstanbul’dan geliyorum. Yolculuk planımı o saate göre yapıp iznimi ve biletlerimi aldım. Saat ve gün değişir de bana uymazsa benim mağduriyetim ne olacak peki? (Kaldı ki vardiyasına uyduğu için sevinen en az 10 kişi vardı tribünde uzun zamandır beraber olduğum insanlar arasında)

  2
  49
  1. @curva yorumuna yanıt olarak

   Kardeş sen İstanbul’dan Bursa’ya her türlü bilet bulursun Bursa’nın yarısı 8-4 ve 4-12 vardiyasında o saatte bu büyük haksızlık 20000 den fazla kombine var ve çoğu işçi kesimine ait

   42
   0
   1. @Hüseyin yorumuna yanıt olarak

    Olay bilet değil; Kasım ayı cumartesi-pazar çalışma-izin durumunu maçlara göre ayarlamıştım. Bakacağız bakalım artık. Gün değişirse yapacak bir şey yok sağlık olsun. Ben gibilere her maçın deplasman olması zor be.

    1
    6
     1. @Orhan Bursalı yorumuna yanıt olarak

      Arkadaşımız çalışma durumumu ve izin günümü ona göre ayarladım diyor yoksa otobüs bileti bulamam feribotla gelemem demiyor ki, fakat ne olursa olsun pazar günü oynanması daha az insanın mağdur olması sebebiyle önemli bence kusura bakma @Curva kardeş

     2. @Orhan Bursalı yorumuna yanıt olarak

      Ankara’dan da 4 sene gidip geldim. Olay yolda vapurda uçakta değil; çalışma – izin durumu diye de açıklama yaptım. Ha bir de 3 sene Konya’dan gidip geldim. 2 sene İzmir’den gidip geldim.

 6. Arkadaşlar bu sitedeki en boş adam benim..Bir tane düzgün yorumum yok..Boş kafadan düzgün yorum çıkmaz derlermiş..bu yüzden bundan sonra yorum yazmayacağım burada…

 7. Adamların amacı da zaten tribünü mümkün olduğu kadar baltalamak… Yedirmeye çalıştılar ki duyarlı taraftarımız sayesinde bir hamle yaptık

 8. Agu bonservisini almalılar. Ertuğrulla 5 senelik sözleşme yoksa serdar aziz gibi bizanslılar alır. Barış her maç oynamalı gelişen oyuncu. Stancu yetersiz forvet gerekli.

  -1
  3
 9. Bu maç PAZAR 16:00 da oynansa, Göztepe taraftarı ile maç birlikte izlense, tüm TÜRKİYE’ye futbolun kardeşlik, barış ve bir oyundan ibraet olduğu mesajı verilse tüm ülke futboluna örnek olsak fena mı olur, Ankaragücünden sonra harbi kardeşlerimizi Bursa da ağırlamaktan onur duyacağız

  -1
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı