Bursaspor Genel Kurulu ertelendi!

Bursaspor Kulübü Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu bugün yeterli çoğunluk sağlanamaması nedeniyle 20 Ocak Cumartesi gününe ertelendi.

Olağanüstü Genel Kurul 1. Toplantısının ilk toplantısına 55 katıldığı için yeterli çoğunluk sağlanamadı. Yeterli çoğunluk sağlanamamasından dolayı Genel Kurul Toplantısı 2. toplantıya ertelendi.

Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Galip Sakder yaptığı açıklamada, 2.Toplantının İkinci toplantı, çoğunluğa bakılmaksızın 20 Ocak Cumartesi günü saat 14.00’te Merinos Kongre ve Kültür Merkezi‘nde gerçekleştirileceğini ifade etti.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hukuki tarafını bilmediğim için net konuşmak istemiyorum ama önünde bir engel yoksa şu çoğunluk şartıyla iki kurul düzenlenmesi saçmalığını artık kaldırmak lazım. Koskoca dernek genel kurul yapıyor, ilkine yeteri insan gelmezse ikincisi yapılıyor. Doğal olarak ilkine kimse gelmiyor, herkes ikincisine geliyor. Her seferinde aynı tantana. Tarih belirle, o tarihte yap. Bir kere yap.

  93
  3
  1. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Bu sayfadan defalarca birseyler yazmaya çalıştık. Değişen bir şey yok. Yine aynı şey olacak. Hani birileri vardı ya Genel Kurul çağrısı yapan! Nerede bu kahraman ve kendini yol gösterici sanan bilirkişiler! Bir yandan takım battı, gitti mahvolduk diyorsunuz, bir yandan da kurulda çoğunluk saglamiyorsunuz. Neredesiniz felaket tellalı kendini takımın sahibi sanan TEXAS li arkadaşlar. Genel kurul üyelerini toplamak için neden gündem olusturmadiniz? 2.Genel kurulda da yeterli sayı olmayacak, gelen az sayıdaki kişiler tarafından bir başkan ve yönetim seçilecek. Yine beğendiğiniz yönetim oluşmamış olacak ve 2.veya 3.macta yeni oluşan bu yönetime de sallamaya başlayacaksınız. Gerçek taraftarlar, takıma sahip çıkan bu yönetime de geçmişte olduğu gibi sahip çıkacaktır. Kimse bizim babamızın oğlu değil, bizler suçu bucu değiliz.takima sahip çıkanların ayağına köstekci değil destekçi yiz.

   4
   1
  2. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Aylardır kongre kongre diye bağırıp imza toplayanlar neden gelmedi?
   Yine gördük ki Bursaspor kimsenin umurunda değil.
   Herkes kendi hava gazıyla kendi tatmininin peşinde.
   Samimiyet testi artık komple yalan oldu.
   Bu saatten sonra ortaya çıkıp da Bursasporluyum demeyelim…

   34
   2
  1. @Hasan 16 yorumuna yanıt olarak

   ali ay o zaman dedi, şimdi istifa ederse gelirim, ben 3-4 aylık gelmem, sonra pişman olmayın demişti, o zaman neredeydin istifa davet etseydin bunlar olmazdı, transfer tahtasıda açılmış olurdu. sizin gibi taraftarlar yüzünden bu haldeyiz

   2
   6
 2. Yus kisilik kongre yaparsiniz bugun git yarin gel tek sefer ayar yapin su isi kabak tadi verdi artik yada kapatin bu isi

  12
  3
  1. @pingel yorumuna yanıt olarak

   Pingel senin ne demek istediğin ortada.

   Ulan nankör olmayın, eskiden İstanbul’dan Bursa’ya nerdeyse yarım günde gidiliyordu.

   Bugün 1 saat bile sürmüyor.

   Ne nankör insanlar varmış bu ülkede.

   Pessss vallahi!

   2
   3
   1. @Şible16 yorumuna yanıt olarak

    Kardeş, o günlerde parası olan ve olmayan eşit şartlarda yarım günde İstanbul a gidiyordu doğru. Şimdi parası olanlar kısa sürede o yolu kullanıp İstanbula gidebiliyor. Memleket o yolları kullanan paralı insanlardan ibaret değil! Normal yoldan gidenler yine aynı sürede yolculuk yapıyor. Bir çok insan bırak İstanbul u Bursa şehir hastanesine bile zor gidiyor. Tabi bu durumları başımızı kaldırıp bakarsak görürüz. Ha bir de bakmak ve görmek arasında da fark var. Son olarak, spor konularına siyaseti sokmak neden ki acaba?

    1
    1
   2. @Şible16 yorumuna yanıt olarak

    Nankörleri kafana fazla takma. Eskiden araba yoktu Türkiye’de. Sağolsun reisimiz arabayı buldu, şimdi arabayla yolculuk yapabiliyoruz. Seçimlerden önce arabalarımızla aya uçacaz. Bu CeHaPe’liler çok nankör.

 3. Ułan hicbirşeyi doğru dürüst yapmıyorsunuz yazıklar olsun hepinize

  Boşuna bu duruma düşmemiş canım bursapor.
  Cahiller ordusu. Bi boka yaramıyorsunuz!
  Çöp..buda takıma yansıyor..

  6
  1
 4. Bu kongerleri Pazar günü yapmak lağızım. Cumartesi iş günü kaç kişi gelir oy kullanmaya. Haftayada 300 kişi anca gelir. Sağlıklı bir kongre olmaz alınacak kararlar el kaldır el indir alınır. Benim Mudanyadaki sitede aynı hiç bir zaman çoğunluk sağlanamıyor.

  4
  8
 5. Bugün toplantı sayısına bakınca neredeyse herhangi bir okulun bir tane sınıf mevcudu kadar insan gitmiş kongreye. Yazık gerçekten çok yazık. Anlaşılan adayların maalesef camiaya açıklamaları oekm etkili olamamış gibi. Kulüp gerçekten yıllardan beri acı çekiyor artık haftaya yapılacak genel kurulda lütfen gerçekleri konuşalım. Ali Ay öncesi ve sonrası yöneticilerden kimse beş kuruş alamaz. Ancak ve ancak alacaklarını ödemek zorundadır kulüp. Transfer yasak ücreti bir şekilde odenmelidir. Gelecek yönetim bunun için calismayacaksa herhangi bir adım atmayacaksa kulübün fesh edilmesinin onu açılmalıdır. Aksi takdirde her gün daha fazla acı çeke çeke kaçınılmaz son daha rezil bir şekilde önümüze gelecektir…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu