Bursaspor forması Bahçeli’ye teslim edildi

Bursaspor'un Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) lideri Devlet Bahçeli'ye hediye ettiği forma takdim edildi.

MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman ve MHP Bursa İl Başkanı Cihangir Kalkancı tarafından teslim edilen formayı alan Bahçeli, Bursaspor’un hakettiği yere tekrar geleceğine inandığı söyleyerek Bursaspor camiasına ve tüm Bursalılara selamlarını iletti.

14 Yorum Onay bekleyen 3 yorum var

 1. Bu klubün bir duruşu çizgisi yok malesef. Siyasetçilerin kucağına oturmayı seviyorlar, forma verdiniz de ne oldu bu mhp ne zaman arka çıktı ne zaman ise yaradi, hiç bir zaman seçim zamanı boynuna atkı alıp dolaştılar ve tabi diğer partilerde aynısını yaptı. Diyarbakirdaki maçta arkanızda durdumu bunlar hayır ameda ceza verdiler mi 2 maç sadece, şimdi ne oldu da bunların peşinde koşar oldunuz bi selam olsun dedi diye yalakalik yapıyorsunuz. Yazık siyaseti bu kadar seviyorsanız meclise gidin vekil olun

  33
  15
  1. @Onur yorumuna yanıt olarak

   Adamlar hdp ve chp nin siyasetiyle 9 maç ceza verdirdiler siyasetten uzak duramazsın ama tabi kullanmasını bileceksin

   3
   6
 2. hiç sevemedim bir türlü bahçeliyi ama tek arkamızda duran bahçeli oldu. helal olsun. iyi partinin bir çoğu ve akpnin bursa yerelleri durdu. chp hdp deva bülent arınç ve bir takım şarlatan ünlüler amedden yana oldu. yazıklar olsun. lanet olsun. iyiki bursasporluyum. sosyal medyadan amedi destekleyen ünlülere ilk maçı hatırlatan, pkknın resmi destekçisi amedsporu gözlerinin içine sokan paylaşımlar yapılmalı.

  15
  19
  1. @fatih yorumuna yanıt olarak

   Ne arkada durması kardeşim.İlk maçta yapılanalra karşı gereken ağır cezayı verdirdimi,hayır.İlk maçtan sonra bu maç için naklen yayını engeleldimi,hayır,yada ilk maçta naklen yayını sağladımı hayır.İktidardalar.O gencecik evlatlarımızın Zırhlı araçlarla staddan ayrıldığını görmedilermi,gördüler,ne yapıp,saldırgan,mütecaviz ve terörist artıkalrına ne ceza verdirdiler.
   Haaa seçim sathına girildi.İşler kötü baktılar millet İSTİFA deyince dellendi,kıllandı beyler amma BURSASPOR ve BURSA necis siyasetini üzerinden yaptırtmayacak vakar,karaktere sahip şehirdir.
   Bu tatlı su kurnazlarına cevabı gereken yerde vereceğiz.

   2
   2
 3. Verdiniz kıçınız yere değdimi.. Yalakalar.. Hainler bir taneniz bursa millet vekili olarak görevinizi yapmadınız eline formayı alan poz vermeye koştunuz yazıklar olsun bizi ona buna peşkeş çektiniz. Utanmaz sıkılmaz hırsızlar. Yüz karası. Uşaksınız t

  5
  3
 4. 40 yıllık sevdam büyük Bursaspor taraftarligindan kaostan beslenen bu kan emiciler onlara kucak açan satılmış yonetici ve medyalar bu kulübü terketip gidene kadar ayrılıyorum koca kulübü siyasetin oyuncağı haline dönüştürüp içini bosalttiginiz bu kulübün tarihin her alanında naletle anılacak kişiler.. evet basardiniz artık hiç bir duruşu olmayan her mecrada rezil rusvan olan bir kulüp olmayı gerçekten başardınız her daim naletle anılacak siniz

  2
  2
 5. Herkez Bahçeli’yi Eleştiriyor
  Diyarbakır’da oynanan maçı Tv’de kim seyret’tiooo
  Kimse bu maç Herkezin ğözü önünde
  Oynandı ilk maçtaki olaylardan kimsenin haberi olmadı
  Olsada geçiştirildi Yalanmı? Bu kin bu nefret kime niye?
  İktidar ortağı Bursaspora Sahip çıkıyor ya siz
  Aynı görüşte olmadığınız için ver yansın ediyorsunuz
  Bahçeliye Sahip Çıkaçağınıza Yazıklar olsun size
  Konu Bursaspor’sa Gerisi Teferuattır.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu